reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witam Mamuise
ja tez jestem za tym bysmy mieli moderatorke i mama2006 bardzo sie na nia nadaje hihihihihih,powstal temamt mieska no niestety mnie totalnie odrzucilo okolo 2 miesiaca od mies wszystkich rodzaji ale teraz zaczynam powoli jej jesc a natomiast bardzo ale to bardzo podchodza mi zupki wrecz je kocham jesc i tez musze miec w domku zawsze jakasostatnio zrobilam kalafiorowa yummy,siedze sobie teraz tak na lozeczku i nie ma co robic wiec bede zmykac spac dobranoc mamusie spijcie dobrze :):):)
 
reklama
no i stało się, mam wielki katar, wszystko mnie boli:( wypiłam już 2 herbaty z lipy z miodem i padam na wyro leżakować:/ jeeej normalnie to już bym wzięła jakiś gripex albo fervex :( nie znoszę kataru, jak mnie w nosie piecze, wolę mieć kaszel :/
 
Hej dziewczyny.

Znowu pare dni mnie tu nie było.
mama2006-zdrówka życzę

mama2006 - na moderatora:-)

Tez miałam moment, ze lubiałam jeść zupki, teraz to znowu przed pracą wcinam przypiecozny chlebek z serkiem mnia mniam, co do mięsa to jadam, na samym pcozatku odrzuciło mnie od wszystkich wędlin, wcinałam ser i serki topione.

mamniki - faceci przeważnie są mięsożerni


krisowa - jak zdrówko.

A ja wybieram sie jutro na wesele. Bawimy sie dwa dni no i posmakujemy dobroci:-)

Jeszcze nie czuje ruchów:-:)-(
 
hej dziewczyny. Co jest z tym miesem w ciazy??? Ja jako kolejna moge dopisac sie do mam którym "miesko smierdzi" w ciazy;-) przed ciazą nie wyobrazałam sobie dnia bez miesa, obiad bez miesa to nie obiad dla mnie był a teraz- od ok. 3 miesiecy nie jadam wogóle miesa- za to warzywa i owoce mogłabym jesc non stop;-)
Moj chłop mnie goni i krzyczy ze nie jem miesa a ja poprostu nie moge go przełknąc:-(
Juz dzis mam wolne a jutro wyjezdzamy na urlop- wkoncu troszke odpoczniemy:-D
 
hejka
zdrówka dla chorowitek, widzę, że wirus szaleje:wściekła/y: u mnie Mati znów ma lekkie przeziębienie, ale nie jest póki co źle, qrcze niech ta głupia pora roku minie, bo zawsze wrzesień/październik to same choroby :/ ja już praktycznie zdrowa, ale kaszel jeszcze mam, więc do końca też nie jest cacy!
dziś idę na urodziny do siostry, to też się objem;-)
chyba śmignę do szmateksu, poluje na kurtkę, albo polar chociaż, nie chce kupować nowego, bo szkoda kasy, a kto potem w takim wielkim będzie po mnie chodził?! no i może jakiś sweterek, bluzeczka-szkoda, ze dziś siostra zajęta przygotowaniami do urodzin, bo ona zawsze coś fajnego znajdzie:-(

a co się stało z Isią?? miała iść do szpitala na kontrole i zginęła!!!!! Mam nadzieję, ze nic się nie stało!
 
Suzi - mi na katar ginka pozwoliła euphorbium psikać, trochę pomaga. Musisz duuuużo czosnku jeść :-) mi najlepiej wchodzi pod postacią mocno czosnkowego sosiku do wędliny czy sera na kanapkach :tak:
 
kurna lubię sos czosnkowy do pizzy, ale taki ząbek czosnku to chyba nie przełknę:( i jestem taka przez to rozdrażniona, że wywaliłabym chałupę w powietrze :/ wrrrr ale muszę się uspokoić i wykombinować mleko z czosnkiem:/

maluch od rana pływa, bo mi się bąbelkuje w brzuchu :)

poczytam o tym euphorbium, a i najlepsze, bo wczoraj mi dziąsło pękło i krew z nosa poszła jak kichnęłam:( normalnie jak mnie dopadło, to SZOK:/ czy to kara za to, że nie ma okresu? ;p
 
Witam

nie bylo mnie kilka dni ale jakos udalo mi sie nadrobic :)

u mnie po prostu praca praca praca wiec dlatego nie mialam kiedy tu zajrzec zeby napisac


ja tez ruchow jeszcze nie bardzo czuje :( ale cierpliwie czekam i zawsze mysle a moze juz jutro :)

wszystkim chorowitkom duzo zdrowia zycze! wiem jakie to jest meczace zwlaszcza ze nie mkzna pozadnego nic wziac!
 
dzień dobry

mmona2 u mnie katar, ale czuję się juz dobrze, a katar przejdzie, ale herbata z cytryną to podstawa :)

susi napisałam ci czym ja pozbyłąm sie bólu gardła na wątgku u lekarza. zapomniałam tam dopisać ze płukałam gardło wodą z solą

ja mieso mogę jesć, teraz słodyczy nie bardzo :) i dorbze

a na gardło z chemicznych rzeczy można tantum verde, ale podobno roztwór z soli morskiej i fizjologicznej na katar pomaga, dostepna w aptece
 
reklama
dzięki Krisowa,
o rutinoscorbinie przeczytałam w m jak mama, ale jeszcze nie brałam, wypiłam to mleko i tak czosnku nawaliłam, że aż mi niedobrze ;p
 
Do góry