reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Milcia- mi lekarz mówił, że Rennie można jak najbardziej.
Munie- ale to zabrzmiało: woda ze śluzem :-)
krisowa- połóż się i już jak brzuch pobolewa. A ciśnienia póki co to nie mierzę bo nie widzę takiej potrzeby. W poprzedniej ciąży mierzyłam często pod koniec bo strasznie spuchnięta byłam i bałam się zatrucia ciążowego.
 
reklama
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Rozgoszczę się a jakże bo to forum to skarbnica wiedzy :)
A skoro tak to od razu zapytam, czy Wy też budzicie się z rana "na siku"? Mnie mój ludzik po całej nocy tak naciska na pęcherz że aż boli i muszę dreptać pędem do łazienki. Rosnę strasznie szybko i trochę mnie przeraża ten stan, przybyło mi już 6kg i 20cm w pasie i w żadne spodnie się już nie mieszczę, a brzusio przeszkadza mi już w spaniu, jeju jeju a co będzie dalej?
 
Hej dziewczynki. Dawno mnie tu nie było. Nie mam nawet czasu nadrabiać zaległości - ciągle tylko praca i praca. Cały tydzień jestem na popołudnie, w weekend pracuję... ehh może w przyszłym tygodniu cokolwiek nadrobię.

Kupiłam sobie wczoraj stetoskop :p mam nadzieję, że to co czasem słyszę to maleństwo, bo kopniaczków jak nie było tak nie ma :-(
Mam nadzieję, że już niedługo się pojawią.

Wczoraj koleżanka urodziła śliczną dziewczynkę. Mało mam info,ale plany miała na rodzenie na Madalińskiego. Jak tylko się czegoś dowiem to napiszę. Zawsze będzie to dodatkowa opinia o szpitalu :-)
 
Józefina - witaj wśród Nas. Co do odawania moczu - to mnie często maleństwo gniecie w pęcherz , więc to normalka.

Ale dzisiaj mnie wszystko wkurwia, a młody najbardziej - zaraz wyjdę z domu i nie wrócę już :wściekła/y:

Odezwę się jak minie mi wnerw...
 
Cześć Dziewczyny :)

Melduję się po przerwie, ale na krótko bo jestem w trakcie przenoszenia sklepu....

Test podwójny wykonany wyniki odebrane, wszystko w porządku :)

Muszę nadrobić zaległości i poczytać posty z ostatnich dni, wtedy włączę się w aktualną tematykę :)
 
Dee_ - Jesteś to dobrze bo już myślałam że może coś sie u Ciebie dzieje niedobrego że Cię nie ma tyle czasu.No ale nic ciesze się że jesteś.I napisz koniecznie jak dowiesz Się czegoś jeśli ta koleżanka rodziła na Madalińskiego bo ja też zamierzam tam rodzić jeśli mnie nigdzie nie odeślą :)





 
reklama
Do góry