reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Vanilia - powodzenia na usg, będzie dobrze.
Mama - ja to też musze coś konkretnego rano zjeść, bo inaczej kiepsko się czuję, a co do kataru, to taka woda tzn, że wirusowy. Właśnie wczoraj u lekarza słyszałam, że jakiś paskudny wirus panuje, dlatego tak duzo osób jest przeziębionych
M85 - mi ginka powiedziała właśnie, że euphorbium do nosa i jak kaszel to też wykrztuśne syropy mogę brać, a do płukania jeszcze szalwię
 
trina79 - o dobrze wiedzieć, że można szałwię - mam ją w domku więc jak coś to będę korzystać gdyby na gardło mi się przeżuciło. Zdrówka

Gdyby ta pogoda nie była by taka w kratkę to i by tych chorób było mniej. A tak w niedziele ma być 26 stopni - i znów trzeba się rozbierać. Dla mnie codziennie mogła by być taka sama pogoda 18 stopni. Nie więcej i nie mniej ;-) skromne mam wymagania hehe
 
witam

ja chyba dzis troszke lepiej no i mam nadzieje ze przez weekend calkiem wydobrzeje! zaraz mykam do pracy a potem juz tylko lozko i moze sie uda! a jak nie przejdzie mi do pon to ide do przychodni i na tydz na zwolnienie bo juz sie boje ze moge sobie pluca zawalic bo to juz ponad tydz sie mecze!

Wy tez macie problem z kurtkami na jesien i zime?? ja to przerazona jestem bo wszystkie moje mialam takie bardziej dopasowane ze sie nie bardzo zapinam a jak pomysle o zimie to normalnie brrr Nie chce mi sie specjalnie kupowac kurtki bo co mi potem z niej ale trzeba bedzie cos wymyslic :)

3majcie sie cieplo!
 
Hej Lutówki,

Pluszcze - ja juz sie nie umiem doczekać, a tu jeszcze 2 tygodnie.
Cudne opowiadanie.
Isia - gratuluje ruchów

krisowa - ja smigam z rozpiętymi spodniami i chwytam gumką za guziki + długa bluze, potem zakupie jakies ciążowe

Zdrówka wszystkim życzę, mnie mędzy katar, najgorzej jest w nocy.

mama 2006 - 26 stopni, nie no to juz przesada, takie skoki temperatury i jak tu nie chorowac.

Flower - ja tez nie wiem co kupie, dzisiaj ubrałam płaszczyk, ktory kupiłam na wiosne i zapiełam go ale lekko uciskał na biuscie, i w pasie dopasowany, tyle dobrze ze moge troche guziki przesunąc.A z kurtka na zimę to nie mam pojęcia.
 
A ja mam płaszczyk na jesień z głowy - zostawiłam sobie z pierwszej ciąży. Gorzej będzie na zimę - choć może i się zmieszczę w zimową kurtkę - czas pokaże, a jak nie to będzie trzeba coś kupić. Może w ciucholandzie za grosze się coś znajdzie.
 
podobno Rennie można brać, ja bym jednak nie ufała chemii i kupiła sobie len w ziarenkach - zalewasz przegotowaną letnią wodą, czekasz pół godziny i pijesz samą wodę ze śluzem, albo jak wolisz to możesz mielony len dodać do jogurtu lub mleka, no i przede wszystkim lekkostrawna dieta.

Flower - ja też się zastanawiam nad kurtką, ale na razie nic nie kupuję, bo ciągle coś mi się komplikuje z ciąża i nawet nie wiem, czy pod koniec nie będę tylko leżeć w łózku. w razie czego w planach mam założyć kurtkę mojej siostry - jest rozmiar większa, więc jakoś będzie ciasno, ale chyba się wmieszcze. Najgorsze jest to, że taka ciążowa kurtka u nas nawet nie będzie na cały sezon zimowy! szkoda mi na nią pieniędzy
 
dzień dobry kochane :)

czy mierzycie ciśnienie i tętno w ciaży???
ja mam ciśnienie ok, 100/60 do 130/80 a tętno szaleje, raz 80 a raz 100-105 macie tak??? z tego co czytałam, to w ciaży normalne

ja poszłam dziś rano do garderoby na górę po schodach, posprzątałam, poukłądałam i brzuch mnie boli :( chyba nic nie mogę robić :(
wzięłam nospę

susi dobrze że krwiak sie wchłonął, u mnie mija 2 miesiące i po dziś dzień mam jeszcze pozostałości, choć niegroźne po nim

vanila, powodzenia na USG kochana, będzie dobrze

mama, munie, flower ja mam kurtkę sprzed odchudzania, którą się rozpina od dołu i moze w nią wejdę a jak bedzie ciasno popuszczę od dołu suwak

chorowitki, zdrówka

a macie ten zatkany nos od hormonów???
 
reklama
dzień dobry dziewczyny..

puka do Was nowa, ogromnie zestresowana, do tego nowicjuszka (to mój pierwszy mały człowieczek), czy mogę tu się zakamuflować do lutego?

pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry