reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Isia - nie zazdroszcze takiego dnia. Wydaje się że u nas jest jednak lepiej pod względem załatwiana takich rzeczy.

Flower - kciuki mocno zaciśnięte.

A kiedy robimy test na glikozę??? Bo totalnie o tym zapomniałam?

Poroniona - a czy orientujesz się czy można tak samo zrobić z tym okresem ochronnym po wykorzystaniu całego urlopu wychowawczego???
 
reklama
Dziendoberek!
Tamto miejsce nalezy do powiatu gdzie przypada Chicago a dwa jest w samym centrum murzynowa. Nie jestem rasistka - nie mam nic przeciwko zadnym innym czarnoskorym ale chicagowscy to jest najgorsza szarancza na swiecie. Oni wlasnie zyja tylko z opieki spolecznej i uwazaja, ze im sie wszystko nalezy. Czlowiek placi na nich podatki a jak sam potrzebuje pomocy to d..a.
Teraz przeprowadzilam sie do innego powiatu, bogatszego gdzie nie ma murzynow az tylu i jak tam poszlam zlozyc podanie o to tymczasowe ubezpieczenie to zajelo mi 30 sekund zeby sie widziec z babka.
A nie moge sie tu przeniesc zanim tam nie rozpatrza moich podan.
No ale miejmy nadzieje, ze to koniec moich przygod.
Zebym sobie jeszcze mogla ponarzekac: w nocy dostalam pierwszych skurczy lydek. To jest moja plaga w ciazy, jak kupie sobie tonik to przejdzie ale normalnie sa tak bolesne, ze mnie boli cala lydka teraz. Moj maz jest tak wytrenowany przez poprzednie ciaze, ze jak krzycze:noga to od razu wiedzial o co chodzi.
A drugie zaczelo mi juz leciec z cyckow! Dopiero 5 miesiac a wczoraj juz mialam poplamiony stanik. A ja akurat sie brzydze mleka i karmienia piersia, cuchnie mi to i po prostu tego nie znosze.
Zaczynam sie robic normalnie jak stara baba, narzekam tylko i narzekam ale ta ciaza jest nieplanowana i jest mi totalnie nie na reke i juz mam jej po dziurki w nosie.
OK sie wyzalilam, teraz lece do roboty.
 
Uuuu Isia rzeczywiście cięzko... A ja tutaj narzekam jak muszę postać pół godziny, żeby coś załatwiać :-)

Ja dzisiaj byłam u dentysty. Mmm... Do takiego dentysty to ja mogę chodzić nawet codziennie :-) przystojniacha, że ach... :-D tylko ćśśś....
 
Ladies!
jestem już w domu, wreszcie mnie wypuścili, po krwiaku nie ma śladu:D muszę się oczywiście oszczędzać, żeby się już nic takiego nie powtórzyło:) zrobię wszystko, żeby maluszkowi nic nie groziło:)

jej ile mam nadrabiania:) po trochu po trochu i nadrobię:) płci jeszcze nie znamy, lekarz nam powiedział, że koło 20tygodnia, czyli nic nowego :/ ale spokojnie doczekam się:)
 
Suzi- super że już w domku!

Dziewczyny czy Wam też ta ciąża tak szybko mija? Kurczę mi to masakrycznie... niedawno robiłam test a tu zaraz 5miesiąc będzie! Jak byłam z Danielkiem w ciąży to wszystko się tak ciąąąągnęło, odliczałam każdy dzień a teraz leci jak oszalała.
 
mnie się dłuży, może dlatego, że różne sensacje przeżywam:/
wizytę kontrolną mam 15 września:)
idę oszamać coś, bo jak wróciłam do domu ze szpitala, to mam apetyt na wszystko:D
 
reklama
Suzi86 - dobrze że już jesteś z nami i że już czujesz się lepiej.
Mi narazie się bardzo dłuży ale myślę że niedługo jak zaczniemy urządzać własne gniazdko to pochłonie mnie to bez reszty i wtedy czas będzie leciał zdecydowanie szybciej.



 
Do góry