reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dobry :)
ja tam na wędkowaniu się nie znam i nigdy na rybach nie byłam, ale rybki to lubię, mój wujek jeździ na ryby i jak teraz w sierpniu byliśmy u nich to nałapał specjalnie dla mnie i na wyjazd dostaliśmy cały gar już smażonych w occie i 2 porcje zamrożonych po 10szt surowych do usmażenia i zrobienia, na szczęście oczyszczonych, bo tego też bym pewnie nie zrobiła:no:

dla chorowitków dużo zdrowia, no i pamiętajcie, ze nie tylko Wy się wtedy źle czujecie, ale stan Waszego zdrowia wpływa na dzidzię, teraz ona jest najważniejsza, nie jakaś nawet najważniejsza praca !!

MamaNiki, szkoda, że córa nie poszła od razu do przedszkola, ale może faktycznie lepiej i bezpieczniej będzie, jak pójdzie od listopada??!!

Witam kolejną lutową mamę:-)
 
reklama
Witam mamusie
Ja i moi maz dzieki bogu nie mamy takiego hobby i zbednego wydatku,jedynym hobby mojego meza jest playstation i gra call of duty(wojna i zabijanie)nieznosze tej gry:wściekła/y: raz nawet schowalam jego dzojstiki i wyobrazcie sobie ze je znalazl i jak rano sie obudzilam to zauwazylam ze sa wyciagniete z kryjowki a wydawaloby sie ze dobra znalazlam hihihihihihihihihih :-D apropo pracy mamusie nieprzemeczajcie i niesteresujcie sie gdyz to bardzo zle wplywa na nasze kruszynki w brzusiu ja zadecydowalam z mezem pracowac tylko do listopada gdyz wiem ze w grudniu jest u nas duzy ruch bo jestem fryzjerka i nnajwiecej ludzi wraca do polski od na z uk na swieta i chca ladnie wygladac a pozatym jak juz odejde zawsze moge sobie dorobic w domciu a jak bym zostala w pracy wiem ze nie bede doceniona wiec nie bede uszczesliwiac kogos na sile :no:
tym czasem uciekam na spotkanie z polozna a wszystkim innym zycze milego dzionka i do pozniej
 
hej wszystkim. nie zagladalam tu 3 dni bo pelno rzeczy mam teraz na glowie.propo pracy zamierzam pracowac do 14 stycznia ale czy dam rade to nie wiem.odkad skonczyl mi sie urlop i wrocilam do pracy to coraz bardziej bola mnie krzyze i tylek.jak wiekszosc z Was tez nie czuje sie doceniania w pracy.niewiadomo co bym robila to i tak nikt tego nie doceni.doszlam do wniosku ze nie ma co sie stresowac bo to tylko odbije sie na dziecku.jak bede musiala isc na zwolnienie to pojde.lekarka mi juz powiedziala ze dziecko ma sie na cale zycie i nie ma co patrzec na prace.
 
z rybkami zobaczymy co będzie... na razie nic się nie szykuje.

a co do podziału ciąży, to ja sugeruję się tym Trymestr.pl - ciąża, pierwszy miesiąc, podział ciąży

wszystkim chorowitkom zdrówka życzę :-)

Maron skoro jesteś w 17t i 5d, to 18 tydzień już się kończy. lada dzień zaczniesz 19 tydzień i już na pewno 5-ty miesiąc się zacznie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć
Młody z przedszkola przyniósł katar i podzielił się ze mną. Ledwo żyję.
A i mam pierwsze zakupy za sobą. Byłam przedwczoraj w Tesco i jak zobaczyłam pajacyki i bodziaki, to coś we mnie pękło i kupiłam. Akurat w przecenie były a i kolorek biały neutralny.
 
Cześć dziewczyny! Z miesiąc już tutaj nie zaglądałam :/ mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie, przynajmniej co niektóre hehe ;-) Muszę Was trochę po nadrabiać, lecę czytać :-)
 
reklama
dzien dorby, ja po wizycie, szczęsliwa jak cholera... ale o tym w wądku u lekarza :)

pracujące przyszłe mamy, ja was podziwiam i zazdroszczę... po pierwsze nie byłam w stanie pracować z tą sennością i wiecznym zmęczeniem, a po krwiaku amniopunkcji to nawet na chwilę lekarz nie pozwolił mi nigdzie wyjść, więc siedziałam w domku, a włąściwie leżałam :)

dziś już mogę chodzić ale do pracy nie wracam, ja mam o tyle lepszą sytuację, że pracuję w budżecie... choć prawo jest po naszej steronie. po wychowawczym czy macierzyńskim muszą was przyjac do pracy, wraca się na niepełny etat i rok ochrony ma się z głowy :) mam nadzieje ze wszystkie będziemy miały gdzie wracać, ja też :)
 
Do góry