reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dee - no to kamień z serca, a może się przepisz do tej doktorki, skoro jej zaufałaś

ja przeżywam pierwszy dzień młodego w przedszkolu... rano było ok, nie płakał. Zobaczymy co będzie po południu.
 
reklama
musze najpierw sprawdzic czy przyjmuje gdzies na NFZ. wykupilam wczoraj globulki... 52zl. strasznie duze pieniadze. jak maja pomoc to warto. Lactovaginal kiedys bralam. Nie wiedzialam, ze Lacibios mozna brac w ciazy. Mam jeszcze opakowanie- wezme po tej kuracji zapobiegawczo :-)

dzis strasznie mnie rwie lewa pachwina. Jestem w pracy i ciezko sie chodzi, ale niech rwie :-p jak ka byc dobrze :-)
 
Rany dziewczyny, chyba umrę z nerwów za chwilę...:-( dzisiaj rano jak aplikowałam Luteinę, wyszedł mi taki skrzep z krwi :-( mój lekarz jest dopiero od 14, do tego czasu nie wiem jak wysiedzę. Modlę się, żeby to było daj Boże od jakiegoś podrażnienia...:-(
 
Dee, cieszę się, że znalazłaś dobrego lekarza, jakby nie przyjmowała na NFZ może warto na drugą połowę ciąży jednak zainwestować w tą lekarkę? jakbyś chodziła raz w miesiącu, to jest raptem jeszcze 5 wizyt. Poza tym nie wiem co to za szpital, ale może warto wtedy nawet tam rodzić?

Ja na leki już nie wiem ile wydałam, razem z wizytami, badaniami to do końca ciąży spokojnie uzbierają się dwa tysiące...
 
Olcia- kurczę może to krwiak? mi przy krwiaku leciała właśnie krew i małe skrzepy.
Munie- ja sobie liczyłam tak mniej więcej w poprzedniej ciąży ile wydałam na wizyty, badania, witaminy i było prawie 3tys. Wtedy chodziłam jeszcze do innej Gin i płaciłam 120zł za wizytę- chyba, że nagrywała filmik w 3D to wtedy 250zł. A teraz chodzę do Gina który normalnie bierze 180zł więc aż boję się liczyć ile wydam do końca ciąży. No nic, ale nie żałuję bo wiem, że jestem w najlepszych rękach a to tylko pieniądze.
 
daissy_- ale to w ciąży tak miałaś? Ja nie miałam żadnych plamień wcześniej, trochę mnie brzuch pobolewał czasami, ale lekarz mówił, że wszystko jest dobrze a Juniorek się prawidłowo rozwija. Od początku biorę Luteinę właśnie ze względu na te lekkie pobolewania no i jestem juz po poronieniu więc tak profilaktycznie kazał brać do 16tyg. Jakiś tydz temu miałam dosyć silne skurcze, z nerwów chyba, bo braciszka mojego pobili i się zestresowałam. Ale byłam u lekarza i wszystko było ok. A teraz to... :-(
 
tak teraz w tej ciąży miałam krwiaka, dostałam krwotoku i pojechałam do szpitala. Okazało się, że krwiak jest przy ujściu szyjki macicy. Potem w domu już nic a nic nie plamiłam- na kontrolnej wizycie u Gina okazało się, że krwiak urósł- i nie miałam żadnych plamień, nic. Kolejna wizyta- krwiak się wchłania. Jeszcze jakieś resztki tam są, ale mam nadzieję, że na kolejnym USG okaże się, że go już nie ma.
Często jest tak, że krwiak nie daje żadnych objawów- poprostu sam się wchłania i wiele kobiet nawet nie wie, że coś takiego ma/miało.
Nie mam pojęcie co ten skrzep oznacza u Ciebie, ale bądź dobrej myśli:* Rozumiem Twój stres, o 14 wszystko się wyjaśni- trzymam kciuki i daj koniecznie znać.
 
OlciaLolcia, trzymaj się. Do 14 rzeczywiście niedaleko, ale na wszelki wypadek kontroluj co jakiś czas, czy wszystko w porządku - jakby co będzie można szybko zareagować. Daj koniecznie znać po wizycie.
 
DEE ale sie cieszę, że u ciebie tylko stan zapalny bo takie rzeczy są do wyleczenia, kamień spadł z serca. Lepiej w nocy na Izbę jechać jak w dzień i czekać w tych cholernych kolejkach... cieszę się

olcialolcia a moze masz stan zapalny jak Dee, ona co prawda plamiła ale do 14 dasz rade, powodzenia :*

Munie ja juz nie liczę kosztóww.... leki, wizyta, min 2 w miesiącu, a ostatnio co tydzień, usg 4d, echo jeszcze nie wiem ile??, wyjazd na śląsk na badania, ale dla mnie warto wydać każde pieniadze, tyle ze ja jestem w dobrej sytuacji bo je posiadam, gorzej by było jak w innych przypadkach, gdy ktoś ich nie posiada :( wtedy cięzko

czytam ze niektore czują juz ruchy, a te co maja podobny etap ciązy co ja czuja??? bo ja nie ale moze dlatego zze chudzinka nie jestem, wrecz przytylam duzo :)
 
reklama
Dee_ ja tylko kojarzę że ta lekarka z żelaznej przyjmuje w babka medica tam gdzie opisywałam że na tym USG 3D byłam, tylko tam wizyta jest płatna...
Cieszę się że już się wszystko u Ciebie wyjaśniło :)

ja to znowu od 3 dni mam problem bo mam bóle w podbrzuszu i już sama nie wiem czy tak powinno być czy nie ;/
nie jest to silny ból tylko dość lekki ale stały utrzymujący się przez cały dzień i jest silniejszy pod koniec dnia jak wracam z pracy i przy nawet delikatnym nacisku na podbrzusze też jakoś dziwnie boli...
zupełnie nie umiem rozpoznać czy to ból normalny - dlatego że się tam wszystko rozciąga :(
a wizytę mam dopiero 9 września... i już nie wiem

Olcia trzymam też kciuki żeby było dobrze :)
 
Do góry