reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

Witajcie kochane
po wczorajszym plamieniu ani śladu, tfu tfu.. odpukać.
lecę zaraz na betę i po 8 dzwonię do gina umówić się na wizytę..

A jak u was samopoczucie z poniedziałku?
 
reklama
Czesc dziewczyny
Trzymam kciuki za Wasze fasolki.Moja psiapsiola tez plamila w ciazy i lekarz powiedzial,ze jest to dopuszczalne,ze kiedy dziecko jest male i nie wypelnia calej jamy macicy,to moze sie zdazyc i ze bole brzucha sa gorsze od plamien.Z tego co pamietam,to z przerwami plamila do 4 miesiaca i urodzila zdrowa i 5 kg coreczke :D

U mnie ogolnie ok,czasami zapominam,ze w ogole mam fasoline pod sercem :)procz megowych piersiakow zero objawow.
 
beta zrobiona, lekarz umówiony ale dopiero za tydzień na 9-40 :( niestety, ma same ciężarówki prawie..
a u mnie po powrocie do domu brązowawy śluz na majteczkach.. :(
No-Spę kupiłam, 2 tabletki wzięłam bo brzuszek boli..
 
witajcie kobietki:):)

Mina to szkoda ze tak poźno umówiona wizyta:/ nie mogłas powiedziec ze masz zagrożoną ciąże z powodu plamien i złego samopoczucia???kurcze co za polityka...to moze na jakąs izbę przyjęc przyszpitalną...a przypomnij mi ty w Polsce czy za granicą??

Trzymam mocno kciuki...:):)

Mamuśka przybliż proszę temat bólów brzucha jako zagrożenie?? jakiego rodzaju bóle,bo w sumie każda z nas coś tam podkłuwa:/
 
Witam ,brzuszek dzisiaj mocniej boli:(
Mina ty nie zwlekaj z tą wizytą koniecznie idz zaraz ,mi to wygląda na niski progesteron
 
Witam Was dziewczyny!
Ja będę ostrożna i jak będę wiedzieć, że wsyztsko jest okey napiszę coś więcej- jestem po przejściach :(
Tydzień temu w dniu 31dc mój wynik progesteronu - 29,46 ng/ml oraz beta hcg - 429,50 mlU/ml (wynik dziś odebralam, bo u mnie czeka się TYDZIEŃ/ dziś powtórzyłam betę i progesteron). O ciąży dowiedziałam się 3 czerwca, dwa pozytywne testy i od tamtej pory jadę 2x1 na duphastonie. Tabletek mi starczy do tygodnia czasu potem wizyta. Boję się..
 
Denerwujące te bóle brzucha :/ Mam nadzieję, że za kilka dni wszystkie już będziemy miały z tym spokój i będziemy się mogły przestać stresować w końcu.
Ja mam rejestrację czynną u mojego gina dopiero od 16-tej, więc nawet jeszcze nie wiem kiedy będę miała wizytę. Ale zastanawiam się czy po prostu nie zadzwonić bezpośrednio do niego, opisać sytuację i zapytać czy mam się czym martwic.
Brzuch nadal boli, bolą mnie też koszmarne (.)(.) i co chwile biegam do wc, ale ogólnie jest nieźle.

lady87 trzymaj się i jak to już wielokrotnie pisały tutaj dziewczyny staraj sie mysleć pozytywnie. Wszystkie tu za siebie nawzajem trzymamy kciuki, więc musi być dobrze!
 
Ostatnia edycja:
w polsce jestem...
niestety takie oblężenie u lekarza a wizyta to min. 20 minut.
duphaston biorę.. może na tydzień wystarczy.. do szpitala nie pójdę bo mnie doktorek położy a ja i tak w domu leżę.
Czekam na własne ryzyko.
Brzuszek pobolewa raz na dole raz jajniki
 
Denerwujące te bóle brzucha :/ Mam nadzieję, że za kilka dni wszystkie już będziemy miały z tym spokój i będziemy się mogły przestać stresować w końcu.
Ja mam rejestrację czynną u mojego gina dopiero od 16-tej, więc nawet jeszcze nie wiem kiedy będę miała wizytę. Ale zastanawiam się czy po prostu nie zadzwonić bezpośrednio do niego, opisać sytuację i zapytać czy mam się czym martwic.

Mnie brzuch bolał w tych dniach kiedy powinnam dostać @. W zasadzie myślałam, że dostanę, ale uff przeszło wszytsko.
 
reklama
Do góry