reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Hej:)
Ja w ciąży nie mam specjalnych zachcianek.Ale za to jak zawsze uwielbiałam słodycze, to teraz patrzeć na nie nie mogę brrr...
Nic słodkiego mi nie wchodzi hehe
A poza tym to oprócz tego że cycuszki mi sporo urosły i brzuszek zaczyna powoli rosnąć to nie mam żadnych objawów.
Kiedyś paliłam papierosy ale jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży to nie zapaliłam ani jednego i z tego jestem dumna (tyle że wogóle mnie nie ciągnie do nich).
Ale za to codzienna poranna kawka musi być pychotka :)
 
reklama
Isia, ja na początku ciąży tez mialam względnie ladna cerę. Ale teraz to w jakiejś "kaszce" mam całe ramiona i (co dziwne) prawy policzek, i trochę na szyi ale już nie tak jak na twarzy :eek:
 
dziewczyny stare babki mówia ze jak kobieta bedaca w ciazy ma brzydka cere (wyskakuja jej pryszcze...) to bedzie dziewczynka- bo zabiera mamie urode. Ciekawe czy u was sie sprawdzi:-) moja cera tez jest okropna;-)
 
Witam wieczorkiem:tak::-)
Miło mi powitać nowe mamusie:tak::tak:
Ja juz po imprezce urodzinowej chrześniaka mojego M niestety byłam z moją mała i teściowa M musiał jechać do Balic na lotnisko po kolegę a to około 250 km
Co do zachciewajek to ja mam tak że mam na cos ochotę dużo jem a potem patrzeć na to niemogę powoli wraca mi ochota na słodycze uwielbiam lody mogłabym je jeśc bez przerwy:szok: colę pilam tylko na początku teraz nawet mnie już do niej nie ciągnie.Piję tylko wodę niegazowaną ale musi być mocno schłodzona bo po letniej jest mi niedobrze:no:
NA86 ja też słyszałam tą teorię że jak kobieta w ciąży brzydko wygląda to bedzie dziewczynka czy to prawda niewiem u mnie się niesprawdzilo.W tej ciąży na początku miałam bolesne pryszcze na szyii a teraz mam spokój.
No i w końcu mam cały tydzień urlopu odpocznę sobie bo ostatnio już źle się czułam w pracy zmęczenia dało mi radę a myślałam że w 2 trymestrze będzie lepiej.
 
Ja jem tylko wszystko co jest ostre,słone,poprostu pikantne.
Mam też trochę pryszczy na twarzy ale tak znośnie jeszcze i powoli znikają na szczęście:)
Wczoraj mój kochany mąż zabrał mnie na jednodniową wycieczkę do Krakowa a dziś pół dnia spędziliśmy w zoo...
Pełen relaksik:):)
 
Cześć dziewczyny.
Rozmowa o urodzie:-) mnie o dziwo cera bardzo się poprawiła w ciąży, może to znak że będzie syn:-)
Apropo syn czy córka, chciałabym się wybrać na USG 4d ale nie wiem czy w 16 tygodniu juz będzie ładnie widać płeć, już bym chciała wiedzieć co tam siedzi:tak:

Witam nowe mamusie, fajnie że jesteście dziewczyny

Mnie mdłości i wymioty minęły gdzieś 2 tygodnie temu. Apetyt nadal mam nie za bardzo, jedyne co mogę jesć bez ograniczeń to owoce

Isia ja też biegam siku ciągle, a w nocy to czasem po 3 razy, wrr
 
*Vanilia* ja też ciągle biegam na siusiu:) trochę to męczące ale do zniesienia:)
Też się bardzo cieszę że dołączyłam do Waszego grona zawsze razem raźniej bo kto nas zrozumie lepiej jak druga kobietka:):):)
A co do płci to ja też bym chciała już wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka. Ale i tak najważniejsze żeby było całe i zdrowe.
 
hej dzieczwny :)
ja biegam non stop siku a w nocy to nawet więcej niż 3 razy...
ja miałam to szczęście że nie miałam ani mdłości ani wymiotów ani razu od początku ciąży :)
Chciałabym znać płeć już bo już nie mogę się doczekać żeby kupić parę tych ślicznych ubranek :p
ciekawe co dziś mi się zachce na śniadanko... idę sprawdzić :p
 
aguula nie boj sie wyjazdu . ja bylam w Hiszpanii 2 tyg. jak bylam w 11 i 12 tyg. ciazy.balam sie leciec ale wczasy wykupilismy jeszcze zanim zaszlam w ciaze.zaraz przed wyjazdem bylam u ginki- zbadala mnie, zrobila usg i powiedziala ze nie ma przeciwskazan.w dodatku wypytalam sie jej jakie leki moge brac w przypadku roznych dolegliwosci.wypisala mi pare recept, wykupilam leki i mialam z soba ogromna apteczke.smarowalam sie kremami z filtrami 30 i 50.brzuch byl osloniety i z reguly siedzialam pod parasolka.jedz i sie baw, bo za rok bedzie ciezko gdzies pojechac.

Dzieki, kacha10 :* Tak tez zrobie ;) A liste lekow mam juz przygotowana (tak na wszelki wypadek...) Jutro widze sie z moja gin. Mam nadzieje, ze mi wypisze pare recept.
Wykupie tez na wszelki wypadek dodatkowe ubezpieczenie i frruuuu ;)

Isia, mi tez sie cera pogorszyla ;( Ciagle jakis nowy pryszcz mi wyskakuje. Normalnie czuje sie jak nastolatka. A od momentu gdy zrobilam test ciazowy czuje, ze to dziewczynka ;) Zobaczymy...

cyśka witaj!
 
reklama
cześć dziewczyny ;-)
my wczoraj z męłżem zrobiliśmy sobie wycieczkę w na okoliczną twierdzę. przeszłam kawałek i nawet nie czułam się bardzo zmęczona, ale dziś jest masakra. ruszyć się nie mogę po tej wspinaczce. w dodatku jak tam zajechaliśmy, to M zapomniał wyłączyć świateł w aucie, a jak wróciliśmy, to było już za późno na ratowanie. całe szczęście na tym parkingu był inny kierowca z przewodami i nas podpiął na chwilę, ale to nie zmienia faktu, że jestem strasznie zła, bo prawdopodobnie będziemy musieli kupić nowy akumulator. ciągle coś z tym gruchotem ;/

Munie a czy mogłabyś podać jakie to dokładnie tabletki z imbirem i czy Ty na własną rękę zaczęłaś je brać, czy po konsultacji z lekarzem?? ja zjadam 2 activie dziennie i nic :((

Dee_ moi znajomi też nie zawsze zdają sobie sprawę z mojego odmiennego stanu, mimo że wiedzą o nim. bardzo często mnie to irytuje, a nawet drażni, jak koleżanki, które są już mamusiami namawiają do np. żebyśmy z mężem też z nimi pojechali na paintballa, bo przecież trochę poruszać się nawet powinnam ;/

Kacha też często mam tak, że w sklepie nie mam pojęcia na co mam ochotę. prędzej mogłabym wymienić to, na co ochoty na pewno nie mam, jednak jak już jestem w domu, to dobrze wiem, co bym teraz przekąsiła, ale zazwyczaj tego nie mam i męłż leci do sklepu, jeżeli jest pod ręką. ostatnio mogłabym ciągle zajadać się ciastem biszkoptowym z kremem, owocami i galaretką :) za resztą słodyczy tak bardzo nie przepadam, a jak już mam ochotę, to kostka czekolady miętowej wystarczy :)

Isia mi też pić się za bardzo nie chce. pytałam mojej gin, czy muszę wypijać te 2 l dziennie, to powiedziała, że nic na siłę. jak nie mogę, to nie muszę. są dni kiedy wypiję butelkę wody, ale zazwyczaj starcza mi na 2 czasem 3 dni.

cyśka witam nową lutówkę :) mi biust urósł do rozmiaru sprzed diety, więc dużej różnicy nie widzę, a niektóre biustonosze, które były na mnie dobre jeszcze są nieco większe, ale koleżanki twierdzą, że nigdy większego biustu jeszcze nie miałam, mimo iż małe groszki to nie były.

Geniusia!! moje ramiona to też wielkie utrapienie. mam calusieńkie wysypane. twarz mam ładniejszą. problemy z cerą skończyły się tuż po 9 tc i teraz z pewnością na buzi wyładniałam. obecnie zastanawiam się, czy zabieranie przez dziewczynki mamie urody objawia się jedynie na twarzy, czy ramiona też wchodzą w grę??

ANEK M ja też czekam na niesamowity przypływ energii, który podobno miał mnie już jakiś czas temu zaszczycić.

Vanilla ja uważam, że jeżeli dzidzia się dobrze ułoży, to płeć powinna być widoczna. jednak ja poczekam na 4D, bo mimo tego, że cena wg mnie nie wygórowana (120 zł), to i tak musimy oszczędzać, a dzidzię najlepiej podobno widać mniej więcej w połowie ciąży.

Aguula nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. ja całe wakacje w domu i jedynie urozmaicamy je czasem jednodniowymi wypadami w okoliczne miejsca warte uwagi. ale na cały przyszły tydzień mam już czas rozplanowany. kiszenie ogórków z mamą i sprzątanie po remoncie w domu. mam nadzieję, że mi czasu starczy, bo weekend chciałabym mieć już dla siebie.

miłego dnia Wszystkim życzę :-)
 
Do góry