reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Ja zawsze marzyłam o małej Zuzi... No, ale teraz 80% kolezanek, którym się córy urodziły mają Zuzie :p dlatego jak będzie dziwucha, to Liliana, a chlopiec Sebastian :)
 
reklama
hejka
ja też właśnie chałupkę ogarnęłam, nikt do nas co prawda nie przychodzi, ale nie mogłam patrzeć już na ten syf :/
zaraz mąż wraca z pracki, zjemy obiadek i pewnie jakiś film sobie obejrzymy, bo na spacer za zimno i wietrznie:wściekła/y: piękną jesień mamy tego lata:-(
co do reakcji w pracy, to przy mnie przyjęli to dobrze, nawet pogratulowali, no ale za plecami jestem pewna, że nieźle obgadali, no ale cóż, nie myślę o tym !!
też zanosiłam zaświadczenie razem ze zwolnieniem, na zaświadczeniu miałam tylko imię nazwisko, pesel, ciąża II i 13 tydz i u mnie wystarczyło, w poprzedniej też miałam takie i było ok!
Dee trzymam kciuki za zabieg i żeby nie obyło to coś poważniejszego !!
Isia jak czytam jak Ty ciężko pracujesz, to aż mnie złość bierze:wściekła/y:dbaj o siebie i maleństwo, teraz Wy jesteście najważniejsi !!!!!
Co do Waszych plamień, to mam nadzieję, ze to nic poważnego i to tylko tak strasznie wygląda! Oby wszystko okazało się w jak najlepszym porządku !!
Któraś pisała o zupce fasolowej, zapraszam do mnie, bo mam, też mnie naszła na nią ochota, a wyszła mi, nie chwaląc się pyszna, lepsza niż sobie wyobrażałam ;-) a wczoraj gotowałam schab w zalewie, przepyszny jest z chlebem, kapustą pekinską, ogórkiem korniszonkiem i majonezem, mniam mniam-ale sobie dogadzam:-p
głowa dziś mnie też rano bolała, ale na szczęście mała kawka rozpuszczalna z mlekiem pomogła, wole to niż tab przeciwbólową:-)
 
na małą kawkę rozpuszczalną z mlekiem to i ja się skusiłam, ale głowa jak boli tak bolała, a boli z tyłu, czyli od ciśnienia:/

ja sobie dogodziłam wczoraj wieczorem, zrobiłam pastę z jajek, tuńczyka z puszki i pietruszki, dodałam majonez, i całą noc żołądek mnie bolał i odbijało mi się tym tuńczykiem:(

dziś zjem bób :D
 
Munie ja bym akurat tym sie nie sugerowala. Ja sie urodzilam 2850, maz 2600. Przy pierwszej ciazy kupilismy nawet pieluszki dla wczesniakow bo mowimy takie malenstwo pewnie bedzie. Acha "malenstwo" mialo prawie 4,500 a drugie 3,500.
Kitek81 dzieki. No odkad mam ta nowa dziewczyne juz spokojniejsza jestem i duzo mniej robie. Jeszcze mam dziewczyne na zastepstwo w razie czego wiec jest dobrze.
Normalnie nie mam duzo domkow, 2-3 dziennie i jestem w domu 14-15. Ten tydzien taki tylko porabany byl.
Wlasnie leze w lozku, w nocy dostalam strasznych boli brzucha, budzily mnie co chwila i nad ranem juz latalam do kibelka. Tylko sie zastanawiam po czym bo wszyscy jemy to samo?
Zadzwonilam do pierwszej babki, ze sie spoznie a ona mi kazala nie przychodzic bo 2 dni temu im sie urodzil dzidzius. Po 2 coreczkach nareszcie sie doczekali synka.
Co do imiom ja nie mam problemu bo to bedzie moja mala Megi.:-)
Wizyte mam w nastepny poniedzialek juz i bede miala USG genetyczne (jesli w koncu sie doczekam karty ubezpieczeniowej, ciagle mi nic nie przyslali:wściekła/y:).
 
Chłopiec na pewno nie będzie Antek bo to imię do mnie nie przemawia. Myślałam o Adrianie, mój Gosiak chce Michała.
Rozmawiałam dziś z księgowym i szefem, jest szansa żebym dostała od zusu tyle pieniędzy co zarabiam teraz, będzie się jednak to wiązało z mniejszymi zarobkami póki nie przejdę na l4 i macierzyńskie. Ale myślę, że warto teraz "oszczędzić" a mieć później więcej gdy maleństwo będzie już na świecie.
Tyle pisałyście o tym bólu głowy, że dziś mnie też to dopadło.
 
Czy Wy czasem macie bóle w miednicy promieniujące na kości w udach?:D albo coś was kłuje?
Bo od kilku dni ja tak mam :p
 
Ja zawsze marzyłam o małej Zuzi... No, ale teraz 80% kolezanek, którym się córy urodziły mają Zuzie :p dlatego jak będzie dziwucha, to Liliana, a chlopiec Sebastian :)

Lila też mi się bardzo podoba :) jakbym miała bliźniaczki, to bym nazwała jedną Lila, a drugą Róża :-)

Dee_ ja też miałam taki ból, ale tylko jak stawałam na prawą nogę. już przeszło, a czasem zanim rozchodziłam, to mężu się śmiał, że jak babcia chodzę :-)
 
reklama
Do góry