reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Chouette - a jak objawia się ta alergia na mleko? bo u nas ostatnio straszne wzdęcia są i nie wiem od czego, może to jest też jakaś alergia, sama nie wiem - bo w sumie od początku jem wszystko z wyj cytrusów, bo po nich idą zielone kupy (sprawdzałam w zeszłym tyg i ciągle jest z cytrusami problem)
 
reklama
Munie- mała ma chropowatą skórę na całym ciele, taka mikroskopijna wysypka, w niektórych miejscach ma plamki jak przy azs.
U Larci wzdęcia były jak jadłam brokuły, mleko na to nie wpływa. Spróbuj pojeść "oszczędniej" przez tydzień i sprawdzisz czy to faktycznie od Twojej diety.
 
forum jako osobne, tylko ktos by tam musiał moderować, ja nie mam czasu...przy dwójce nie wyrobie jeszcze z siedzeniem w necie.

Co do marchewy -wyszło przypadkiem, bo parowar mi siadł, a jedyne warzywa jakie moja starsza jada do obiadu to ogorek kiszony i marchewki i to tylko takie małe - marvitki z pary wchodzą w gre... wzięłam wiec to bebedelice bo to ma właśnie opcje parowania i na tym zrobiłam, a jak juz to wyjęłam to wpadłam na pomysł żeby młodemu w łapę wsadzić - skoro urządzenie dla dzidzi wyjęłam- i to jest tak ze trzeba z nim siedzieć bo może się zadławić i umemłać za duży kawal, przy rodzicu to luz,ale samego bym go z tym w łapie nie zostawiła..
 
witam wieczorowo,
odprawialismy dzis urodzinki mojej Tosi :)

wlasnie kladziemy dzieci spac i ogarniamy po urodzinkach.. bylo super, naprawde! wszyscy sie swietnie bawili, razem z dziecmi. BYl tort w kszatlcie pociagu, mialam forme z wagonikami, pozniej ozdobilysmy z dziewczynkami marcepanem. jak slicznie dzieci rozne figurki porobily. Tosia przeszczesliwa, miala proporczyki, dostala farby, malowanki i duze auto :)

pyszne jedzonko tez bylo oczywiscie, grzanki z kozim serem i zielonymi szparagami, salatka ze swiezej bazylii i pomidorkow z wlasnej hodowli balkonowej, a pozniej cukinia panierowana w mace z ciecierzycy i jajku i smazona, mniam.

mamy piekny zachod slonca, zaraz zdjecia powysylam.
 
Suzi86 ja kupuje tylko 550+ bo jest najmocniejszy, o taki:
Active MGO 550+ (Old 25+) Manuka Honey 100% Pure by Manuka Health New Zealand Ltd. - 250 g: Amazon.com: Grocery & Gourmet Food
Mi jakos owoce morza i ryby wogole nie podchodza. Jedynie mieso z kraba, lososia i filety ale musza byc 100% bez osci bo inaczej nie tkne.
Sencilla sliczny tort!
Odebralam dzieciaki, jednak jak za dlugo jest tak cicho to tak smutno. Lubie jak w domu jest taki wesoly harmider.
No i M mnie przycisnal i wybralam kolor do naszej sypialni. Pojechalam po probke. Durna babka wyrwala mi kartke z ksiazki zeby go dopasowac tylko po to zeby jej gosciu powiedzial, ze z kartki nie moze dopasowac, musi byc jakis przedmiot czy probka.:-(
No i sie sama pochwale, ze podeszlam do tablicy w kolorami, pierwsza probke wzielam i mialam "swoj" kolor.
Wlasnie pomalowalam pare mazow na scianie i to jest 100% to co chcialam.
Takze zaraz zjemy obiadek (u nas mielone, nie takie pysznosci jak u galway czy sencilli) i jade po farbe i bedziemy malowac i jeszcze tylko listwy ozdobne i mozemy wolac inspektora.
 
Hejka.

U nas wczorajsza komunia bardzo udana.Gabrynio był taki grzeczniusi że szok:szok: Ale było ok 40 osób i strasznie był zaciekawiony wszystkimi hehe mój słodziak:-)

Vanilia - my też mamy chrzciny 17-go czerwca. Oby i Wam się SUPER udały i pogoda dopisała:tak::-D

Dee_ gratuluję wygranej w konkursie!!!! Minka Poleńki bezcenna...rozczulająca.A jak oglądałam "waszą" kąpiel to aż mi się łezki zakręciły...u nas zawsze szybko szybko bo mały bardzo niespokojny i boimy się żeby się nie rozpłakał.Może ta gąbka to jakieś rozwiązanie...hmm.Temat do zastanowienia.A słowa munie odnośnie Twojego macierzyństwa BEZCENNE.Jesteś wspaniałą mamusią,potwierdzam:tak:

No i ja się zastanawiam nad tabsami...tylko nie wiem które wybrać.Azalia...Cilest...:szok: może azalia...może trochę kilosów mi po niej poleci jak Dee_ i Olci;-)

Dziś piękny dzień się zapowiada :-) http://motherandbaby.pl/
 
Ostatnia edycja:
a ja chyba zrezygnuję z tabsów.. czy któraś używała wkładki miedzianej?

a poza tym to mam pytanko, bo mam koło bloku targowisko, i tam stoją rano kobitki i sprzedają mleko w butelkach po wodzie czy napojach, i tak się zastanawiam czy takie mleko jest lepsze niż to ze sklepu? no bo niby nie wiem co taka krówka jadła, ale chyba lepiej się żywi niż krowy w wielkich fabrykach mleka, nie? co sądzicie?
 
Suzi a ja się zawsze zastanawiam czy takie mleko od babki z bazaru przebadał sanepid :baffled: mam hyzia na punkcie takich rzeczy. Ja miałam zastrzyk Depo-Provera. A wkładki to mitra nie miała mieć przypadkiem? ja się na wkładkę na 100% zdecyduję jak podejmę 100% decyzję, że dzieci już nie chcę mieć ze względu na wiek. Teraz jeszcze nie jestem pewna.
 
hej
byłam wczoraj na urodzinach u siostry i nawet potańczyłam mały spał w pokoju obok rewelacja, z jedzeniem ostatnio u mnie to jest tak jem nawet truskawki ale na dupcia czerwona się zrobiła jak po odparzeniu. Nie jem na próbę przez trzy tyg mleka i czekolady, orzechów ma chropowatą buźkę może to alergia spróbuję..

dee mała cudna jesteś świetna mamą...

polecam do memlania owoców dla dzieci taki gryzak z siateczka w kształcie smoka z NUBY
NUBY GRYZAK do karmienia OWOCE/CIASTKA 4 siateczki (2365057747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
hmm no właśnie nie wiem, a takie mleko uht to nic nie ma w sobie dobrego ;p więc sie zastanawiam czy takie od baby nie jest lepsze, ale ludzie kupują..
a co do wkładki, to chyba można ją sobie wyciągnąć w każdej chwili.. ? a miedziana, nie ma hormonów, więc jest lepsza od hormonalnej, bo tak nie ingeruje w organizm, no ale ja za bardzo nie wiem dlatego się tutaj zapytałam, czy któraś stosowała;)

Beti te gryzaki są fajne, chrześniak mojego małża latał z tym ciągle i wszystkie owoce w tym jadł, choć z bananem akurat było ciężko ;p
 
Do góry