reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witam mamusie:-)

Isia-Iguany są super-po naszemu Legwan zielony miałam takowego w posiadaniu jeszcze za czasów nażyczeństwa m mi sprezętował tak niespodziewanie,wiedział że mi się bardzo taka podoba.Fakt że troszke pracy przy niej jest z czyszczeniem terrarium .Ja miałam samaca śmiesznie go nazwałam 'Goguś"miałam ją ponad 3 lata niestety mi zachorował i ciężko było znaleźć lekarza który specjalizował by się w zwierzętach egzotycznych, była u jakiegoś ale niestety Legwan zdechł miał już ponad metr długości.Wychodziłam z nim w słoneczne dni na dwór -miał szelki i smycz i oczywiście był ogromną atrakcją dla ludzi .Strasznie wyłam jak zdechł,tata szedł go zakopać bo ja niedałabym rady.


Arlij-masz racje takie występy dzieći są bardzo wzruszające ,mi się też łezka kręciła w oku choć Nicol krótko występowała.Teraz kurcze chora a ciekawa jestem co jutro mają za atrakcje w przedszkolu z okazji dnia dziecka.Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!takie niespodzianki strasznie przyjemne i wzruszające mój m czesto tak robił za kawalera,bo teraz to osobiście mi kwiaty wręcza.

OlciaLOlcia-no to masz nie lada gradke z tymi dziewczynami,zapomniało mi się że się teraz nimi zajmujesz.

Dziś kąpałam Wiktorka w leżaczku-m się nabijał że różowy,ale kurcze troszke strach Wiktorkowi się tak podobało że machał i fikał nóżkami no i wydaje mi się że łątwo może wypaść z tego leżaczka jak tak bedzie szaleć ,a chciałam sobie ułatwić żeby on leżał a ja w tym czasie moge ładnie Nicol myć no ale chyba nic z tego,wody nalałam dużo tak żeby Wiktorek miał troszke brzuszek przykryty.

Jutro dzień dziecka a ja musze Wiktorka iść zaszczepić !dobrze że nie rozumie że to dzień dziecka.U nas też rączki ciągle są pchane do buzi a potem ulewanie.Cały czas pilnuje ażeby pazurki były obcięte coby mi się dzieć nie podrapał!


Dee-a jak tam u Was minęłó Poli ulewanie?u nas nadal Wiktorek przy każdym odbiciu troszeńke uleje a czasem więcej.Najbardziej lubi jeść na leżąco.


Mama2006 -Jak tam u Was?jak leci?znów Cię długo nie ma.

Ciekawe co u Bliźniak.-cały czas o niej myśle

Bleir-Co do jedzonko to wydaje mi się że Aniela ładnie je!

Dagrab-fajnie ten gryziaczek wygląda!

Mitra-Tito jest przesłodki mały spryciarz.

Nic zmykam bo znów jest późno ,nigdy mi się szybciej nie udaje położyć!Dobrej spokojnej nocy mamusie.
 
reklama
Mama Niki, różnie to u nas bywa. Są dni kiedy ulewa cały dzień i to tak, że myje podłogi, a są dni kiedy praktycznie w ogóle nie uleje. To zapewne zależy jak bardzo łapczywie je :-)

Po tych 125ml Pola wstała o 4 więc normalnie. Cycki miałam jak balony, nie wiem czy to nie przez odciąganie mleka. o 4:10 już spała i teraz słyszę, że się kręci :-) czas najwyższy na jedzonko.

Pogoda paskudna :-( a chciałam na Ursynów jechać po tą matę :-(
 
Hejka mamunie

Coś cicho tu ostatnio...hmm...chyba dziewczyny rzeczywiście poszły w większości na FB...

Mój mały poszedł spać ok 20.00 i wstał o 4.00...przestawił mi się sryluś mały. Kiedyś regularnie o 5-ej wstawał.Ech...i dziś od 5.30 wcale już nie śpi i marudny już jest strasznie.

Jutro mamy komunie u rodzinki m.A pogoda taka paskudna że nic się nie chce...a ja miałam letnią kieckę założyć...jedyną zresztą w którą wchodzę bo z rozciągliwego materiału jest i taka lejąca.Ale trudno,założę...innej nie mam.

We wtorek nasza pierwsza rocznica ślubu,a za dwa chrzciny.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka!!!!!!!!
 
witam, moja poszla spac przed 20 i to prawie w kapieli zasypiajac.Przed 5 pobudka,potem jeszcze bardzo marudzila w lozeczku wiec ja przebralam i poszla spac.A po 8 znow marudek sie wlaczyl,mama wstala a ona poszla dalej spac.Ale juz sie chyba budzi.
Mam zjadla kawke zrobila i przygotowala plac zabaw dla malej,wyciagnelam mate, moze tym razem bedzie sie nia bawic??Bo ostatnio byl na niej placz.
Rowniez zycze wszystkim naszym bablom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W ICH PIERWSZE ŚWIĘTO!!
 
A mojemu synkowi dziś się włączyło ostre gadanie. Nawijał, nawijał i to tak głośno :szok: że szok. Budził się w nocy standardowo czyli często, bo 1,20, 3,44, 5,15, 6,48 :) więc nie narzekać mi tu :-) że dziecko zaczęło wstawać np. o 4 a nie o 5,30 :-)

Pogoda dziś straszna, leje, a ja nie wzięłam tutaj kurtki, a miałam iść na targ i w ogóle do sklepu, a nie mam się w co ubrać. Psa bym w taką pogodę nie wygoniła, ale może chłop by się sam po szpinak przeszedł :cool2: aczkolwiek wątpię :dry: nie zgodzi się sam iść.
Mam dziś robić tu drugie danie. Ja nie wiem co się stało teściowej, że mnie wpuści do swojej kuchni... aaaa będzie w pracy :p Teściu wreszcie zje coś innego niż mięso i ziemniaki :sorry2: ma być ryż, szpinak i jajka sadzone :)
 
dagrab - to widze że nocki wróciły do normy? :) u nas też, kąpiel o 20, masaż, jedzonko i przed 21 zasypianie... i pobudka zawsze jest gdzies ok 5-6 nad ranem, potem jedzonko i spanko do 8-9 :) ale ja sie staram na razie nie cieszyc, bo wszystko jeszcze sie pewnie 100 razy zmieni.. teraz tez jest spanko, tzw. drzemka posniadaniowa :D

Geniusia - a czy Twoj brzdąc to w nocy i w dzien zawsze duzo zje?? mojej chyba brzuch by pękł jakby tyle jadła, a z teściową to podziwiam Cię , że jezdzisz do niej...

ja dzisiaj musze skoczyc do sklepu po pierwsza marchewe i zrobimy inauguracje innego jedzonka w dzien dziecka :)
 
A my po szczepieniu. Niezly dzien dziecka... Mala strasznie plakala :-(Mierzymy 62 cm, wazymy 6320. No i w sumie od ostatniego szczepienia przytyla niecale pol kg, nie wiem czy nie za malo:confused: a teraz spi biedulka. M wczoraj byl na kolacji sluzbowej i tak zabalowal, ze dzis wzial wolne, teraz tez spi. A my dzis mamy 11 rocznice bycia razem i 5 slubu. Ale z uwagi na malego ssaka, atrakcji nie przewiduje sie....
 
Munie jak na cycku, to ciężko stwierdzić ile zje :dry: ale... jak mam wielkie i twarde piersi, to młody ciągnie taką przez jakieś 5-6 minut i jest flak. Myślę, że on potrafi dużo zjeść, bo coraz lepiej ciągnie, znaczy coraz aktywniej. Jak miał 1,5 miesiąca, byłam wtedy u frzyjera to mojego mleka zjadł tak 120-130. Je tak dużo jak jego tatuś ;-) Kacperek rośnie, długi jest, więc myślę, że się najada. Gorzej jak mamy kryzys i mniej mleczka, to młody marudzi i wyje. Ale wygląda, że produkcja ruszyła :)) i powoli jest więcej :)
 
geniusia - to masz małego żarłoczka :) jak wyciąga do flaka to znaczy że je wszystko :)

Trina79 - sprawdziłam Twoja córcię na siatkach centylowych i jest prawie na 85 centylu wzrostem, a ok 75 wagowo, takze nie musisz sie niczym martwic:) ma prawo troszkę zwolnić teraz z przyrostami, 500 g miesiecznie to jest idealny przyrost aby utrzymac sie na swoim centylu :) wzrost dziecka powinien byc harmonijny :)
 
reklama
Do góry