reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dee moja juz tez poczula ze mama gapa, reka jej glowke machnelam.A tak juz kilka razy od kuzynki dostala zabawka.Ale nie placze.
Galwaygirl- to weekand, a nie emigracja:-D widzisz martwilas sie ze nie lapie zabawek,a Piotrus czekal z prezentem na DM.
Dla mnie m nic nie przygotowal,ale tesciowa trzymajac mala dala jej do raczki kwaituszki polne i mi wreczyla(nie wiem czy ona na to wpadla czy tesciu).Bardzo mily gest.Wzruszylam sie.
Ale oczekiwalam ze m chociaz cos wspomni,a tu nic.
Dzisiaj jeszcze spotykalismy sie ze znajomymi M ze studiow nad jeziorkiem.Przyjechalismy do domu no i Tynka glodna, wiec daje jej butelasie, a ta w placz.No i co sie okazalo??moje dziecko stwierdzilo jaka butelka, przeciez najpierw kapiel(19 juz byla) no i jak zobaczyla wanienke to szczeslwie dziecko,smiala sie,gaworzyla troszke w wodzie i po kapieli cala butelka wszamana.Lubie weekandy z tesciami,ODPOCZYWAM.Mam czas nawet na drzemke i nie jest mi zal na to czasu.
 
reklama
Jejku dziekuje dziewuszki od jutra bedziemy robic kapiele cala para hehehhe a co bo tak to u nas trwa 5 min i szybko wyciagam bo reka mi dretwieje nie powiem juz o moim kregoslupie po znieczuleniu masakra jak chce sie pozniej wyprostowac to wygladam jak 90 letnia babciunia 10 min powracam do pozycji wyprostowanej a jak jeszcze przy tym stekam to maz sie smieje ze ciezko ze mna hahahahhahahahahahhaha
Galway ja tez juz pare razy zaczepilam niunia mocniej i sie rozplakal ale no niestety czasami to jest nieuniknione :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A teraz kolejne pytanko do was jaki proszek i plyn do plukania mam kupic Leonkowi jak bede w Polsce
ojjj musze zmykac bo czeka mnie segregowanie ciuchow ktore mam wyslac juz do polski bo do samolotu moge tylko 20 kilo ale ja sie nieznosze pakowac grrrrrrrrrr pozniej do was zajze buziolkiiiiii
 
Pluszacze my używamy Dzidziusia i nic do płukania, włączam w pralce tylko opcję "dodatkowe płukanie".

My do kąpieli kupiliśmy synkowi w Smyku trzy takie gumowe pływające zabawki i książeczkę kąpielową :) bo się chyba chłopulkowi mojemu nudziło w kąpieli, bo strasznie marudził ostatnio. A od piątku ryczy, jak się go wyjmuje z kąpieli :-D


Mam na fb błąd :/ nie mogę nic polubić ani komentować :wściekła/y:


A my jutro na 9 idziemy na rehabilitację i mogę się w razie czego o coś podpytać naszej pani Asi :))
 
Dziewczyny piszę tu, bo na głównym wyskakuje mi że temat zamknięty. o co chodzi?
 
reklama
Do góry