reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Galwaygirl ja z Dniem Mamy miałam podobnie jak Ty, aczkolwiek chłop pamiętał. Tylko że on mi kwiatka z tej okazji kupować nie będzie. Miło byłoby gdyby ktokolwiek mi złożył życzenia/gratulacje z okazji święta. Wczoraj poszłam do galerii handlowej, bo tam mamusiom rozdawała kwiatki jakaś perfumeria, więc w ten sposób miałam kwiatka.

Dee ja chodzę do Babka Medica, do Asi Chorąży, ona prowadzi terapię bobath, koszt 110 zł.

A po 7 było znowy jemy o 8,23 do 8,45, Wzięłam nicponia do łóżka i przytuliłam do siebie, leżał na boczku, przyciśnięty do mnie. Pospałam w ten sposób 2 godziny :szok: z małą przerwą na wyjęcie spod główki dziecka zdrętwiałej ręki, syn oczy w 5 zł, ugłaskany dalej przysnął i ja też :)
 

Załączniki

  • 4-0A82B02B-1189765-480.jpg
    4-0A82B02B-1189765-480.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 55
  • 4-87A33663-1211137-480.jpg
    4-87A33663-1211137-480.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Hej mamusie moje kochane
Dee mam kochana do Ciebie pytanie odnosnie tej gabki bo ja ja tez mam tylko ja boje sie Leonka na niej polozyc zeby mu uszek nie moczyc czy ty juz moczysz bo jak juz mozna to ja tez go poloze i nie bede musiala sie meczycz i go trzymac i kapiel bedzie dluga:)?????????????
 
Geniusia, czy to już tegoroczne piwonie?? Jak ja kocham ten zapach!!! Brakuje mi i konwalii i piwonii, bzu i innych polskich zapachów, smaków też, mam na myśli owoce i warzywa. Ja swemu specjalnie nie przypominałam o DM, no i były dwie opcje, albo pamięta i będzie niespodzianka: kwiaty lub/i zdjęcie Piotrusia w ramce albo zapomniał. Ja widziałam wszędzie na necie teksty o DM no ale facet widzi tylko to czego szuka, tu czyt. "sport".
Dee, Geniusia, Wy wiecie jak to jest, czy wszyscy wyjechali na weekend czy FB jest oblegane? No i czemu tak nie wiele osób jest za pomysłem Mitry na prywatne forum na Jej serwerze?

U nas, tak jak napisała Tynka zawitało lato, rany, jak cudnie jest, jak nie pada za oknem. Na plaży pełno osób, w oceanie też trochę się kąpało, no i oni raczej nie korzystają z kremów do opalania, a bladzi jak trupy, no to teraz pełno raków biega po mieście. Młody śpi na balkonie, bo jest cień a takie świeże powietrze, a ja idę szykować kaczkę na obiad.

Co szykujecie w prezencie na Dzień Dziecka??? Kolejne WAŻNE w naszym życiu święto (dla sporej części po raz pierwszy)
 
Pluszacze mam tą gąbkę do kąpieli, używamy ją od samego początku jak Tymek się urodził i nie powiem uszka mu się zalewają ale on to uwielbia i jeszcze tak kręci główką by mieć mokre. Wystarczy, że po kąpieli uszka osuszysz.

Na DD moje dzieciaki dostały koszulki Polska, w sumie to już w nic chodziły.
 
pluszacze my moczymy Kacperkowi uszka, czasem leży w wodzie i ma oba zanurzone, jest spokojny. Zobacz jak Leonek zareaguje.
galwaygirl na fb cisza, weekend to tak bywa :) Co do kwiatów, to one były w doniczkach, nie wiem czy już są w ogrodach.
 
kwiaty kwiaty ach kwiaty, ja mam gluty po kolana, więc żadnych kwiatów teraz nie poczuję:(
czuję się masakrycznie, małża wysłałam z małym na spacer i ma wstąpić do apteki po *spam*, jeśli oczywiście jakaś będzie otwarta dziś:/ nie mam siły wstawać, w dodatku mały strasznie płacze jak karmię go z lewej piersi:/ i od rana może z raz z niej zjadł:/ pech za pechem:/ wszystko na nie:/
mój małżon pamiętał o dniu matki, bo mu przypomniałam, że musimy jechać do jego mamusi;p i kupił od małego dla mnie ptasie mleczko i krówki i zapakował w ładne pudełko, jak prasowałam to położył koło małego i jak się do niego odwróciłam to patrzę, że mały leży przy jakimś pudełeczku ;p hihi fajnie nawet, ale tak mnie zęby teraz od słodkiego bolą, że leżą słodycze w lodówce i czekają na jakiś gości;p
 
Ani, no Piotruś też ma komplet POLSKA body i koszulka i mi się marzy pójść na mecz otwarcia do PUBu z moimi mężczyznami, ale pewnie dość późno będzie, bo to że głośno to ja zawsze mogłabym pójść na spacer jak za głośno by było.
Dobrze że piszecie o tych uszach, bo my się dalej trzęsiemy by tylko nie pochlapać.
Geniusia, piękne te piwonie i szok że w donicach takie olbrzymie kwiaty mają.
 
Pluszacze ja tez tak panikowalam, ale m mnie ogarnal :-D i mial racje, bo przeciez jak pojde z nia na basen to tez zamoczy. I co? I pola wrecz uwielbia zamoczone uszy :-D wycieram je dokladnie po kapieli i juz
 
A co do FB, to tam też cisza. Mnie się wydaje, że to wpływ weekendu ;-)

Zdarzyło Wam się uderzyć czymś maleństwa? Bo ja własnie uderzyłam małą huśtawką w główkę :-( i tak strasznie mi się rozpłakała... pierdoła ze mnie :confused2:
 
reklama
Arli wczoraj byliśmy w parku największą atrakcją dla Ani była dmuchana zjeżdżalnia( bezpłatna:-D)
Dee ja uderzyłam małą smoczkiem, bo wrzucałam go do łóżeczka i trafiłam w główkę, ale nie zareagowała na szczęście
 
Do góry