reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

betibeti współczuje tego szpitala naprawde,my sie borykamy z zapaleniem oskrzeli a ja już się denerwuje to co dopiero szpital. A chłopaków to naprawde masz złotych i jacy pomysłowi haha
Dee nie wiedziałam że takie maluch do logopedy też chodzą
Galway a jak w prawia sie w ruch ten zółty samolot? ty musisz pociagnac za sznureczek czy maluch jakos moze??
W irlandi nareszcie przyszlo lato,ja mamuska wyskoczylam dzis na ogrodek Maciejko spał az 3 godz.w ciagu dnia co mu sie nie zdarza,a mamuska strzaskała sie na czerwonego buraka ;-) zostalismy sami na weekend bo tatusiek na kawalerskie do Amsterdamu wybył.. no właśnie tak to jest

magdabb my jak wlaczamy klime to tylko na chwile zeby auto sie schlodzilo na nas i zaraz wylaczamy bo to nie jest zdrowe chyba dla niekogo... MAciek po klimatyzacji w samolocie jest chory w strone do polski zlapal kaszel a powrotnej katar,a teraz ma zapalenie oskrzeli ;-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie dziś trudny dzień, Kacper prawie nie spał, wisiał na cycku co godzinę :dry: i rączki, rączki :baffled: nudził się chłopulek :dry: a jak na rączki, to od razu spokój. Po kąpieli był już tak umęczony, że w zasadzie tylko go posmarowałam oliwką, masaż szczątkowy i szybkie karmienie... z 2 cycków, dziś miał włączoną opcję - mamo, jestem głodny, umieram z głodu :) i od razu nerw, tak jak u tatusia, jak głodny, to zły.
 
hej kochane

Arlij-no to córcia zrobiła Ci niespodzianke z rana:tak:Moja mi rano wręczyła piekny bukiet czerwonych róż -tatus kupił.

Popołudnie dziś przyjemne-mielismy jechać do mamy ,ale mama stwierdziła że lepiej u nas grila zrobić i miała racje bo u niej na 4-tym piętrze to masakra zagorąco.Posiedzieliśmy w ogródku objedliśmy się ciastem a potem był gril,pogoda super!Nicol zadowolona bo mogłam się z nią pobawić a Babcia z Wiktorkiem siedziała.Wieczorkiem tak nieplanowanie obciełam dwie znajome także dzionek fajny.

Jutro znów będe sama z dziećmi bo m jedziena na rybki ale odwiedzą mnie dwie kioeżanki także napewno bedzie fajnie oile Wiltorek da mamusi posiedzieć.

Betibeti-a no zaparłam się bo z wagą 80kg i dwiema ogromnymi oponami strasznie się czuje,nadal w stare spodnie się nie mieszcze,mam nadzieje że pozbęde się tego wielkiego brzucha .Fajnie że otwarli u nas wreszcie taką fajną siłownie,wszystkie babki zadowolone.

Nic zmykam bo padam a Wiktorek coś się kręci dobrej nocki życze.

 
U nas już 2 dzień mała marudna po szczepieniu, normalnie nawet podczas snu potrafi zacząć płakać :( szkoda mi jej, mam nadzieje, że to szybko minie. Po pierwszych szczepieniach nie było żadnej reakcji, tym bardziej jestem teraz zdziwiona.

Byliśmy dziś na festynie z okazji dnia mamy, uczyliśmy się zasad pierwszej pomocy dla niemowlaka, słuchaliśmy porad psychologa, wcinaliśmy naleśniki i popijaliśmy kawusie. Lara przespała całą imprezę hehe.

A jak Wam minął ten dzień?
 
Tynka, niestety trzeba mu pociągać za sznureczek ale jakby Ci się chciało, to można przedłużyć tę linkę by dziecko samo pociągało, tylko wtedy to myślę, że bocian lub biedronka lepsze bo samolot ma skrzydła podwójne i jak mocniej pociągniesz to dolna część się blokuje na samolocie. Nie wiem czy u Was jest sklep wooden heart: Decor : Plane Mobile - Wooden Heart | Wooden Toys | Educational Toys | Early Learning bo my właśnie tam kupiliśmy, mają dużo rzeczy tych co na tej polskiej stronce podawałam. A co do oskrzeli... o ile pamiętam Ty jeszcze karmisz piersią, pojedz dużo kaszy jaglanej z 2-3 dni i zobacz czy nie będzie poprawy. Siostra gdzieś kiedyś na necie wyczytała że ma jakieś właściwości odśluzowujące. Ogólnie to bomba witaminowa więc nie zaszkodzi, a jeśli miałoby pomóc...
Geniusia, u nas teraz wypada kryzys laktacyjny 3 miesiąca i ja to w piersiach czuję, no i po Piotrusiu też widzę. Wczoraj zapasowe mleko rozmroziłam 90ml po godzinie jeszcze pojadł mnie i pewnie dlatego tak ładnie spał 7h. Dziś też głodny co chwilę. Dodatkowo u nas lato więc i pić mu się pewnie chce, ale On nie potrafi poprzestać na kilku łykach, najlepiej to do dna.
 
reklama
Dziewczyny KATASTROFA!
Te przepiekne, przefantastyczne ubranko co zamowilam dla Martinka na chrzciny nie przyszlo.
Dopiero wczoraj sprawdzilam i nagorsze jest to, ze od 5 dni jest 20 minut ode mnie, utknela paczka w jakiejs jeb..j sortowni.
Wydzwanialam dzisiaj jak najeta, na moja poczte, na tamta, 3 razy na infolinie i kazdy ma w doopie. Nikt nie mogl mi do sortowni podac numeru, nikt nie moze nic pomoc, mowie sama tam pojade tylko dajcie mi paczke.
Masakra normalnie, pol dnia przeplakalam!
M pojechal i kupil w polskim sklepie ubranko, frak jakis. No OK jest ale te moje bylo czadowe po prostu. Jestem tak okropnie zla!
Tak poza tym to wszystko OK, dziewczyna dzisiaj przyjechala w 3h cale zarcie zrobilysmy w 2h posprzatalysmy, namiot pomoglysmy ustawiac, stoly, krzesla, jeszcze samochod odkurzyla.
Ja nawet nie pamietalam, ze jest Dzien Matki. Nikt mi niestety zyczen nie zlozyl ale wybaczam bo dzisiaj latalismy z motorkami w tylkach.

magdabb
my mamy klime i w domu i w aucie normalnie wlaczona i nikt nie choruje. Jak czuje, ze Martinek ma zimne nozki to go tylko kocykiem przykrywam.
tynka27 samolot to jest siedlisko bakterii bo tyle ludzi a zamkniety obieg powietrza.
 
Do góry