reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dla mnie chyba nasze forum lepsze od fb,albo pomysl mitry.
Tez pomyslalam ze przeciez macie zamkniete forum, dlaczego tam nie piszecie??
Flower ja tam nie mam zamiaru uciekac:tak:
 
reklama
Munie- rączki na małysza są wtedy jak dziecko trzyma je do tyłu wzdłuż ciała jak leży na brzuszku a nie przed sobą do podparcia na łokciach jak w prawidłowej pozycji.
 
Ja pozostanę wierna BB, FB nie lubię:no:Do "tajnych" spraw mamy zamknięty wątek
Geniusia pamiętam, że pisałaś o oddzielnym budżecie domowym, ale jeżeli zostaniesz z synkiem to w waszym przypadku M powinien Ci za to płacić połowę Ja byłam na targach w Krakowie super było, bo wygrałam zabawki:-D
Munie to musisz być ważną personą w firmie, jeżeli sponsorują ci lot;-):-)
Nie pamiętam kto chciał to pudełko po Bebilonie, bo nadal je trzymam:baffled:
 
chou - dzięki że piszesz bo ja juz taka przeczulona jestem na punkcie rehabilitacji... ze sie balam że zaraz cos nowego dostrzege///
 
Hej

Zamówiłam wczoraj blender, nie mam w domu a stwierdziłam że za moment się przyda jak będę robić malej zupki.
Mam nadzieję że będę zadowolona

Kurcze, ale Wam zazdroszczę tego spotkania....dlaczego ja tak daleko mieszkam buuu

już czytam co tak słychać u Was, Karola śpi to jest chwila czasu

Paluszek czasem spinam jej na boczek tą jej grzywę:-D bez problemu się da. Mnie też się pierwsza @ po porodzie spóźniała, ale już jestem po drugiej więc jestem spokojna. Swoją drogą trzeba pomyśleć o jakiejś skutecznej antykoncepcji

Sencilla ale masz fajne córunie. Między mną a siostrą jest dokładnie 13 miesięcy różnicy. Kiedyś była między nami wojna, za to teraz nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Dogadujemy się bez słów i jest super. Z jednej strony świetnie mieć dzieciaczki jedno po drugim ale ja sobie tego nie wyobrażam bo z jednym ledwo wyrabiam. Podziwiam

Karola kochana nie dręcz się tak wyglądem. Przecież urodziłaś bobaska. Może zapisz się na jakiś fitness, humor się poprawi, kondycja a przy okazji kilogramy też polecą w dół:tak:

Krisowa
oo to Adasiek już wielki chłop. Ale jak to chłopak musi wyrosnąć duży i silny:-D Karolcia dopiero 61 cm

Suzi oo moim marzeniem też było rodzić w lecie, tak sobie myślałam że będę chodzić w takich ślicznych ciążowych sukienkach:-D ale jak już przyszła ta ciąża to dziękowałam losowi że trafiła się na zimę. Koło 3-4 miesiąca było jeszcze kilka takich cieplejszych dni i byłam tak strasznie, zmęczona, słaba i rozdrażniona na tym słońcu że w lecie to chyba bym padła trupem


dziewczynki zapraszam Was a to mój profil https://www.facebook.com/profile.php?id=100001858030626
 
Hejka

Flower - och te nasze Gabrysie:-D

Hmm...piszecie że chcecie się przenieść na FB...szkoda...ja nie mam tam konta i nie planuje zakładać a więc nie będę mogła do Was dołączyć...ja bardzo lubię nasze forum,jestem z Wami od początku i bardzo chciała bym byśmy tu zostały.Pamiętacie jak kiedyś zastanawiałyśmy się czy to forum przetrwa jak urodzimy nasze dzieciaczki,czy będziemy miały czas na pisanie i udzielanie się tutaj??? I dopiero teraz do mnie dotarło że jak się chce znaleźć choć chwilkę czasu to się znajdzie.A w zasadzie te które udzielały się przed porodami udzielają się i teraz...jesteście dla mnie jak wirtualna rodzina.DZIĘKI DZIEWCZYNY!!!!!!


Ufff...mój na szczęście nie leży na małysza.

Geniusia - zupełnie nie rozumiem rozumowania Twojego faceta.Mąż, nie mąż, jakie to ma znaczenie jak się jest ze sobą,ma się dziecko,tworzy rodzinę... nie rozumiem poprostu.
ps. dzięki za linka.Może skorzystamy, choć 2-go mamy komunię ale w niedzielę...kto wie:-)

Ja na szczęście nie mam dylematu typu wracać do pracy czy nie wracać.Od początku jak tylko zaszłam w ciążę wiedziałam że po urodzeniu idę na macierzyński,potem na wychowawczy.Do pracy wracać nie planuję.Będę pomagać mężowi w firmie, a przy tym mogę spokojnie się poświęcić opiece nad dzieckiem.I to mi daje duży komfort psychiczny.
 
Kurcze a ja nie mam konta na Fb i jakoś mnie nie ciągnie do założenia konta i zerkania na Fb,raz że bladego pojęcie nie mam oco na Fb kaman no i 2 że nie mam tyle czasu aby być na forum i Fb no i czasem jeszcze na Nk zaglądam bo znajome zamiast email wysyłać to piszą na Nk.

Nicol wieczorkiem padła bo rano szybko wstawała do przedszkola,szli gdzieś daleko na spacer a pozatym straszny upał był.Wiktorek coś nie chciał spać kręcił się marudził potem purkał tak solidnie,stwierdziłam że zerkne do pampka a synek sru jak z torpedy a ja w szoku stałam z -przepraszam za wyrażenie"zasraną"bluzką:-Dno ale co tam bluzke się wypierze a ważne że synusiowi lepiej!!!wczoraj wnocy po tygodniu zrobił kupcie i dziś też takrze dobrze,aż żal mi jak się tak menczy i purka,nawet jak śpi to się mocno kręci i purka.

Dzieći śpią a ja niby czekam na ema aż wróci z ryb ale będzie coś koło godziny 00 wieć chyba nie będe czekać bo już mi się oczka kleją.

Dziś się dobrze czuje nie mam zakwasów także super!!!jutro znów ide na siłownie poćwiczyć a na koniec rollmasaż no i pozatym wyrwe się troszke z domku sama,bo tak to tylko dom i dzieći a dla siebie zero czasu.Teraz miałam prasować ale mi się nie chce i pranie sobie stoi,może jutro się za nie zabiore.

Nic zmykam pobuszować na allegro ,starszą wysadzić na siku bo zapewne o 23 zawoła i spać bo dziś miałam pobudke o 6 i się nie wyspałam,dobrej spokojnej nocki

Kochane nie uciekajcie na Fb mamy zamknięty przecież.
 
Ale przecież nikt nie ucieka :-)

cho sprawdź, bo lepiej chuchać na zimne. Ja myślałam, że z małą jest wszystko ok a tu taki klops.
geniusia pocieszyłaś mnie :-p to w takim razie poczekam do tej reha i czekam na twoje filmiki. Może coś pomogę mojej malutkiej przed reha


ide odpocząć... wymęczyłam się dziś :-D
 
reklama
vanilia- no i przypomnialas mi o blenderze, ale i tak najpierw beda sloiczki.Wiec pierwsze zakupy to miseczki i lyzeczki.W zwiazku z czym musze na allegro zawitac.
Moja mala jak widzi jak ktos je, otwiera szeroko usta jakby tez juz chciala, a minke wtedy taka kochana robi!!!
Juz sie doczekac tego nie umiem.No i podejrzewam ze zabki nam ida, w zwiazku z iloscia sliny, pchaniem do ust raczek i pobudkami nocnymi ktorych wczesniej nie bylo.Dzisiaj sprobuje nie dawac jej butelasi.Moze przez to wstawalo mi juz o 5 rano??Zobaczymy dzisiaj.
Antila- dzisiaj twoja ma 3 miesiace, usciski dla niej.
Pluszacze- Wiadomo Ole sa super:-D wczesniej zapomnialam Ci npisac.Zreszta ostatnio powrocila moda na to imie.Wstawi kiedys zdjecie Olusi(tak mowi o sobie jak cos zbroi)
 
Do góry