reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Kurcze wy na zastrzykach jedziecie..właśnie gadałam o tym z ginem..powiedział ze decyzja należy do mnie , ale to antykoncepcja krajów 3-go świata i zwiększa ryzyko wystąpienia osteoporozy, wiec zdecyduje sie raczej na Mirenę..a na razie jadę na Cerazette.

Krisowa czemu nie wykastrujesz suki? Ja kastruje wszytko co mi wpadnie w rece i jestem zadowolona - świety ,błogosławiony spokój, i ani ropomacicza ani nowotworów macicy nie będzie,. ( to tak w temacie antykoncepcji ;) )
 
reklama
Witam mamunie z rana.

Mój Gabrynio już dziś zupełnie inne dziecko.Zadowolony,uśmiechnięty teraz śpi słodko na łóżku.:-) Tylko po szczepionce jeszcze czerwony ślad został.Mam nadzieję że zejdzie.
M też właśnie do pracki pojechał i już dziś się też dobrze czuje.Ech te chłopaki słodziaki moje:-)
Isia - kochana Ty to nie masz szczęścia do tych "lasek". Ech szkoda gadać...
Edytka - fajnie że do nas zajrzałaś. Może uda Ci się częściej wpadać:-)

Kochane chciałam się Was o coś spytać.A ponieważ nie wiem gdzie to pisze tutaj.
Czy nie będziecie miały nic przeciwko temu że wstawie tutaj link do naszego kosmetycznego sklepu internetowego????
Nie pisałam nigdy wcześniej,ale mój m prowadzi hurtownię kosmetyczną a teraz otworzyliśmy jeszcze sklep internetowy.Tak pomyślałam że może któraś chciała by skorzystać???? Także jak nie będziecie miały mi za złe to wstawie link:-)
 
cyśka- cieszę się że z Gabryniem wszystko ok po szczepieniu :) a linka wstawiaj!

Co do antykoncepcji to przez 1,5tyg brałam Azalię i niestety przestałam wczoraj bo mam mega krwawienie od dwóch dni, dosłownie co chwilę latam do kibla a poza tym źle się po nich zaczęłam czuć. Za 4miesiące jak skończę karmić to pomyślę o innej antykoncepcji, typu wkładka na kilka lat. Jeszcze nie mam rozeznania w temacie.

Mam 2 opakowania Azalii zupełnie nowe nieśmigane :) Jakby któraś chciała to za symboliczną kwotę mogę przesłać bo mi i tak już nie posłużą.

Mitra-
poczytałam sobie właśnie o tej Mirenie, fajne rozwiązanie i chyba też się na to zdecyduje. Wydaje się drogo bo ok.800zł sama wkładka ale jak policzyć na 5lat to i tak taniej niż tabletki.
 
Ostatnia edycja:
Ja sie zastanawialam co brac, narazie sie zdecydowalam na tabletki, przepisala mi ponoc z mala iloscia hormownow NARAYA.Zobaczymy jak sie bede po nich czula, juz lata swietlne nic nie bralam.
Co do spiralki to nie wiem czy wam pisalam,ale ze mna w szpitalu lezala kobieta ktora miala zalozona spiralke, poniewaz przestala krwawic co miesiac tylko plamienia miala wybrala sie gin, ta jej mowi ze nie widzi sznureczka z wkladki, wiec robi usg.No i mowi jej cytuje: "Spiralki nie widze, ale widze piekne czteromiesieczne dziecko":szok:
Po porodzie spiralka dalej uwazana za zaginiona.W lozysku jej nie bylo, na usg byla niewidoczna,kazali jej powtorzyc po pologu.Nie wiem jak dalej sie potoczyla ta historia,ale napewno jej w dziecku nie bylo, tak dla uspokojenia.A o i kobieta w szoku byla, bo juz po 40,bala sie o reakcje corek (21 i 19 lat),ale dziewczyny pieknie sie mala zajmowaly juz w szpitalu.Zakochane.
Sukces moja pospala wczesniej 30 min, teraz znowu zaczela mrudzic wiec ja odlozylam do lozeczka ,pomarudzila i spi :-)
Cyska dawaj linka:tak:
 
cyśka- cieszę się że z Gabryniem wszystko ok po szczepieniu :) a linka wstawiaj!

Co do antykoncepcji to przez 1,5tyg brałam Azalię i niestety przestałam wczoraj bo mam mega krwawienie od dwóch dni, dosłownie co chwilę latam do kibla a poza tym źle się po nich zaczęłam czuć. Za 4miesiące jak skończę karmić to pomyślę o innej antykoncepcji, typu wkładka na kilka lat. Jeszcze nie mam rozeznania w temacie.

Mam 2 opakowania Azalii zupełnie nowe nieśmigane :) Jakby któraś chciała to za symboliczną kwotę mogę przesłać bo mi i tak już nie posłużą.

Mitra-
poczytałam sobie właśnie o tej Mirenie, fajne rozwiązanie i chyba też się na to zdecyduje. Wydaje się drogo bo ok.800zł sama wkładka ale jak policzyć na 5lat to i tak taniej niż tabletki.

Daissy pogadaj z ginem bo ta Mirena jest na 10 lat tylko przepisy unijne nie puszczają ( ale podobno w USA 10 na luzie)
i można kupic na 2 sposoby , przynajmniej u mojego, albo wypisuje ci receptę i kupujesz w aptece ( w doz widziałam po 700 zeta) albo u gina i wtedy jest z jakąś dodatkowa gwarancja ( jesli sie wysunie albo co to dostajesz nową). A i gadalam z kumpelą ktora ma założona ( od 7 lat nie ma okresu,., dla mnie git! )
 
Krisowa teraz to może zastrzyk "po" zaaplikować, a otem, rzeczywiście wysterylizować. ja mam wysterylizowaną sunię( wzięta ze schroniska)
Cyśka najlepiej wstaw link w swoim opisie wtedy zawsze będziemy go widzieć:tak:
Dagrab ale numer z tą wkładką:szok:
Arli cudne zdjęcia:-)
Moje dziewczynki chore Ania kaszle i ma katar no i niestety zaraziła Martusię. Wczoraj byłyśmy u lekarza doktor usłyszała jakieś delikatne furczenie w oskrzelach Marty:no: na razie Atrovent do nebulizacji syrop prawoślazowy i jutro kontrola
 
Własnie chciałam Ci Cyśka zaproponować byś wstawiła sobie w sygnaturę link :-)

Kurde biorę tą Azalię tydzień i od kilku dni mam plamienia i to takie normalnie jakbym okres miała. Bardzo często muszę zmieniać wkładki. Niby gin mnie uprzedziła, że tak może być, ale aż tak?? ehhh

Muszę chwilę odpocząć... Pola się buja, ciekawe jak długo wytrzyma. A ja w końcu rozwaliłam się na narożniku, lapek, kefir i bułka :-p jak szaleć to szaleć :-D

Straszna ochota naszła mnie na placki ziemniaczane :zawstydzona/y:
 
Dee- nie wiem czy widziałaś mój post ale ja mam okropne krwawienia po Azalii i noszę non stop podpaski na noc. Przestałam je łykać.
 
reklama
Do góry