reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

hej wszystkim. dawno mnie tu nie bylo bo wiecznie nie mam czasu albo komp mi sie ciagle psuje.my walczymy z kolkami- probujemy 5- te mleko i 4- ty rodzaj kropli.chyba udalo nam sie znalesc odpowiednie mleko- jest na recepte i nazywa sie nutramigen.narazie jest duza poprawa.maly niezle rosnie, ma juz z 7 kg i 65 cm.
co do antykoncepcji to koncze opakowanie midiany i dobrze sie po niej czuje.ja nie karmie piersia od 7 tyg. bo mialam problemy z pokarmem wiec moge sobie na te tabl. pozwolic.w nastepnym tyg. mam dostac krwawienie z odstawienia wiec jestem ciekawa jakie bedzie.
 
reklama
Czesc Dziewuszki!
geniusia moze to okres?
Mitra Stany raczej nie sa krajem trzeciego swiata. Moj gin powiedzial, ze on daje tych zastrzykow 5-6 tygodniowo i mlodym dziewczynom co je matki przyprowadzaja i maja spokoj. Jedynym skutkiem jaki jemu jest wiadomy to zanik okresow co chyba sie sprawdza w moim przypadku.
Vanilia moj tez czasem jak cos wymysli to tazac sie ze smiechu mozna. Tekst swietny.
Dee a musisz te witaminy podawac? Ja zadnemu z dzieciakow nie podawalam.
krisowa ja wzielam Tomka ze schroniska i zanim go dostalam to albo musialam zaplacic $50 depozytu, zwrotnego jak go wykastruje albo sami mi go wykastrowali.
cyska moj M ma strone z promocjami, kuponami ( i zone maniaczke promocji) i ja sobie w opisie wstawilam.
kacha10 my tu o Nutramigenie juz pisalysmy. Cala moja trojka na nim wychowana.
No i przez Was sie spoznie na moje spotkanie.
Lece, milego dnia!
 
Dee- dzwoniłam do Gina, on mówi że tak może być. Krwawienie może trwać nawet i 2tygodnie... Ale ja poza tym krwawieniem źle się po tych tabsach czuję.

Mitra- a jak podchodzisz do tego, że ta wkładka to dla kobiet które już dzieci nie chcą mieć? Bo my za kilka lat być może będziemy chcieli trzeciego bąbla.
 
Isia, takie zalecenia od lekarza ze szpitala w którym rodziłam. Ostatnio wytłumaczyła mi to tak, że tak na prawdę po 3 miesiącu żelazo samo wzrośnie i w ogóle, ale po to dajemy te witaminy, żeby te żelazo utrzymać na jakimś poziomie. Czyli czytaj "dziecku nic nie jest, wydaj kasę i męcz dzieciaka".

Zobaczymy, i tak ona chce bym podawała to dwa razy dziennie, a ja podaję raz. Beznadzieja... niech ten miesiac szybko minie. Będę miała wtedy spokój.

Mi póki co od tych tabsów nic nie jest poza plamieniem (wkurzam się, bo chciałabym troszkę nadrobić przytulanki, ostatnio mieliśmy swój nowy pierwszy raz... nawet nie bolało tylko z jednej strony ciągnęło, ogólnie ok)
 
Cyśka jakimi szczepionkami był mały kłuty? Płatnymi czy refundowanymi?
Ustaw sobie linka tak jak Isia ma to zrobione.

Isia nie dziwię Ci się, że jesteś maniaczką kuponów, u nas na TLC jest program "Łowcy promocji" o ludziach, którzy praktycznie za free mają jedzenie, środki czystości itp. A wszystko dzięki kuponom. Szkoda, że u nas nie ma czegoś takiego. Tym bardziej, że to dobry sposób na zaopatrzenie banków żywności.

Z zazdrością czytam o tych przespanych nockach Waszych. A tak rano się cieszyłam, że u mnie rewelacyjnie bo schemat następujący 20.30-01.30-04.30 Do tego trafił mi się taki typ jak jego tatko, mało uśmiechów, nie lubi całowania, gadać mu się nie chce. Co się nagimnastykuję, naśpiewam, nagadam - jak książe ma dobry humor to zaszczyci mnie łaskawie uśmiechem.
Chyba zapomnieli o nas w przychodni, mieli dzwonić w sprawie szczepień a tu cisza. Wczoraj byłam się pytać i najprędzej w przyszłym tygodniu będę coś wiedziała.
 
ani - szczepiliśmy już drugą turę płatnymi 5w1 i pneumokoki
kurna a jak isia to ustawiła u siebie to ja pojęcia nie mam podpowiedzcie
 
Ostatnia edycja:
ani83 bardzo mnie dziwi podejscie sprzedawcow w Polsce. Wola nie zarobic niz dac kupony i zarobic teoretycznie mniej ale wtedy wiecej sprzedaja.
U nas duzo jest promocji, ze kupujesz cos teraz i dostajesz kupon na pozniej.
Np. w moim ukochanym Gymboree jest tak, ze jak cos kupuje np. za $100 to dostaje $50 w tzw. gymbukach. Wtedy jak przychodze nastepnym razem jak kupie na nastepna $100 mam $50 off.
Chlopaki (moj M z bratem) otworzyli pierwsza w Polsce strone z kuponami, nawet zanim ja jeszcze swoj biznes otworzylam. Myslalam, ze to bedzie hit. Niestety jak pisalam sprzedawcy w Polsce maja zupelnie inna mentalnosc.
Tutaj ja praktycznie nic nie kupuje bez kuponow.
Kupony dostaje nawet od banku np. jak otworze u nich konto dostaje $100 za darmo.
Ciuchy, jedzenie, srodki czystosci - wszystko kupuje z kuponami, promocjami.
A najbardziej lubie polowac na okazje na stronach typu wasze allegro czy tablica.pl
Martinka calusienki pokoj to sa moje zdobycze.
Lozeczko warte $500 za $30, przewijak za $750 za $100, posciel $500 za $175.
Jak sie Martino urodzil podostawal multum ciuchow i innych bajerow od klientek, ktore poodnosilam z powrotem do sklepow i dostalam za to bony do tych sklepow. I teraz jak cos potrzebuej to sobie ide i kupuje.
Do sklepow mozna odnosic nawet bez rachunkow byleby ta rzecz byla w tym sklepie.
 
reklama
cyśka pytałam o rodzaj szczepionek gdyż słyszałam opinie od lekarza, że po tych płatnych nie ma skutków ubocznych takich jak opisałaś u swego synka. Co mnie coraz bardziej utwierdza w przekonaniu, że te szczepionki skojarzone to kolejne nabijanie kasy koncernom farmaceutycznym. I nie rozumiem tego wybierania sposobu szczepienia, jak raz zaszczepisz np. 5w1 to tak do końca ciągniesz. A czy w szpitalu pytali jak zamierzamy szczepić dzieci? Nie, wszystkie dostały te refundowane. I jakoś nie jest to przeszkodą by wybierać przy drugim szczepieniu skojarzone. Jedynym ich plusem jest mniejsza ilość wkłuć. To taka mała dygresja na temat wyciągania z ludzi pieniędzy.

A co do linka, kliknij ustawienia w prawym górnym rogu strony, a potem edytuj swój profil i masz tam możliwość usunięcia napisu fan(ka) i zastąpienie swoim opisem, będziesz miała wtedy tak jak Isia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry