reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
magdabb - nie wiem dokładnie ale chyba ciemieniucha pojawia sie wpierw na głowie, a potem ewentualnie na uszach i czole - moze to jest zwykla sucha skora?

ja mam ten krem, wlasnie on przykleja pupe do pieluchy, nie wiem, moze zla ilosc klade? moze za duzo?

Mustela
 
apropo ciemieniuchy i musteli ... ja mam krem na ciemieniuchę z musteli właśnie i powiem szczerze, że od razu widać poprawę... tylko my zaczęliśmy stosować od razu jak się zmiany zaczęły pojawiać na główce. Tylko cena jak dla mnie wysoka - u nas w aptece 35zeta
 
Digitalis - to ja zazdroszczę spania starszaka, Nadia niestety przez to, że codziennie wstaje koło 6.30 żeby zdążyć do przedszkola a mąż na 8 do pracy to w weekend też tak wstaje:wściekła/y: i czasem uda sie ją do 8 przeciagnąć ale na zasadzie, że na chwilę ja czymś zajmiemy a za 5 minut znowu - kiedy wstajemy?:). O której Wasze starszaki chodzą spać wieczorem? Moja między 20 a 21 już zwykle śpi... w przedszkolu też śpi więc widać to jej wystarcza i o 6.30 budzi się wyspana.

Antila
- ale co znaczy, że widać? bo te bawełniane to też kurna widać...ostatnio mąż mi kupił Penaten i są jak dotąd najbardziej dopasowane i kształtne...ale dalej kurna to ta wielka wkładka :-(

betibeti - ja mam przesuszoną skórę ale właśnie wszędzie poza twarzą..na nogach to masakra, smarowanie 2 razy dziennie to stale mało....


My dzisiaj zaczęłyśmy zabawę z kartami z wzorami biało-czarnymi, młoda faktycznie fajnie reaguje, od razu skupia uwagę i chwilę sie przygląda:).

Dzisiaj mam zajęcia otwarte w Nadii przedszkolu - zaproszono nas na pokazową "lekcję":), tematyka - w poszukiwaniu kolorów wiosny:) i jestem taka podekscytowana:-)
 
mi te bawełniane wkładki Aventu przeciekają dołem, Penaten i Bella przyklejają się do sutka, a najlepsze dla mnie to wkładki Nuka, bardzo delikatne :) ale też grube, ale u mnie w staniku tych wkładek nie widać zupełnie

Betibeti - możesz wrzucic jeszcze raz te karty bialo czarne - przelecialam watek i nie moge tego sie dokopac
 
Anek stanik mam dobry, z reszta na wszelki wypadek zmieniłam teraz na jeszcze bardziej "mięki". Śmieje się że mnie pokarało że do fryzjera poszłam zamiast z dzieckiem siedzieć. Mała wypiła ściągniete z butli ale ja nie karmiłam 4 godziny i się zatkało.

ArliJ tak dobrze nie ma, mój tak spał jak był malutki, teraz do przedszkola wstaje o 7 a weekendy max do 9 pośpi, a zasypia dość późno bo najcześciej 21-22.

beti u mnie skóra znów sucha, bo przed ciążą też była. Brałam nawet belissę hydro ale chyba przy karmieniu nie wolno więc na razie się wstrzymuję.

co do mustelli to kilka miesięcy stosowałam i było ok, ale na parę dni przed porodem jak zaczęły się zmiany hormonalne to wyskoczyła mi wysypka po niej.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie czwartkowo.

U Nas ok. Filipek nawet dał w nocy pospać i była tylko jedna pobudka ;)
Mamy już stały rytm dnia. A dokładnie to, maluch wstaje około 9-10tej (karmimy się), po jedzeniu leży i patrzy tak do 12-13tej (karmienie) i drzemka, wstaje o 15-16tej (karmienie) i drzemka, później budzi się o 18-19 (karmienie) kąpiel i leżenie do 22ej (karmienie na leżąco) i usypia na noc. A jak u Was?

W co maluszki w dzień ubieracie, a co w nocy? ja na dzień zakładam mu kaftanik+śpioszki, a na noc (piżamkę) pajacyki. Niech wie, że musi się na noc przebrać ;)

Co do rozmiarów to ubrania na 50-56 nie które już poszły w kąt. Teraz nosi niektóre większe 56, a reszta na 62 i 68 ;)

Mały ciemieniuchy na razie nie ma i może nie będzie mieć ;)

Munie - to prawie tak jak u mnie. Też jem prawie wszystko prócz cytrusów. Filip nie ma kolek, alergii również więc nie muszę się ograniczać ;)

geniusia - ja mam taki leżaczek ale bez kółek. Gdy Filipek zaczyna marudzić bujam go w nim i się uspokaja, czasem przysypia ;)

Isia - mi kiedyś też z wózka mały Kuba wypadł. A co najgorsze przechodziłam przez ulicę na światłach. Na szczęście nic się nie stało był w spacerówce - przypięty pasem.

Digitalis - szybkiego powrotu do zdrowia !!!

ArliJ
- Kubuś chodzi spać, tak samo jak synek Digitalis

Miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry