reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dagrab- ja na pierwsze wyjście do samochodu ubrałam małą w body dł rękaw+ pajac welurowe+ skarpetki+ niedrapki+ kombinezon. Nie była zimna ani bardzo gorąca. Czapeczkę też tylko taka bawełniana założyłam bo kapturek w kombinezonie mamy ocieplany. czyli to tak samo jak Ty na drugie wyjście :)
Mam nadzieje, że ja z kolei nie przesadziłam w drugą stronę...
 
reklama
Czesc Dziewuszki!
No wycisza nam sie forum, wycisza.:-)
Odpadl nam pepuszek dzisiaj! I nawet ladnie wyglada, troche tylko krewki zostalo. Akurat dzisiaj wypada kapanie to pierwszy raz go do wanny wrzucimy, zobaczymy czy sie hrabiemu spodoba.
Bo glowke mu mylam pod kranem i jak byl ubrany to siedzial cicho ale jak go przemywam myjka to sie drze. Nie lubi tez jak go smaruje balsamem. Hmm.
No zobaczymy.
 
sss16 na forum jest wątek lipcówek
Lipiec 2012
Chouette myślę, że octanisept to super pomysł no i wietrzyć ile się da:tak:
Dagrab dzisiaj zdecydowanie lepiej:-D
 
Antila-dobre z tym emem:-Dnie no dziś wezme ema w obroty bo już mogło by coś ruszyć!!!

Digitalis-kochana moje gratulacje!!!!Niech Wam córcia zdrowo rośnie!

Niedziela przeleciała już prawie a ja nadal w dwupaku,chyba się nie doczekam!!!ech strasznie się dłuży to czekanie pewnie sporo potrwa a mały wyskoczy w jaknajmniej spodziewanym momencie.
 
Dobry wieczór Kobietki :-)
Ale numer... BB przyjechał na walkę, bo zawsze razem oglądaliśmy. I ja tak patrzę, a on taszczy 2 mega paki pampersów, caaaałą torbę różnych różności dla Juniorka. Kosmetyki, kremiki, proszki do prania, butelki, herbatki dla Juniorka i dla mnie na laktację i mnóstwo innych rzeczy :-D Poryczałam się jak głupia i tak go wyściskałam. Wariat siostrę chyba do tego wynajął, bo skąd by wiedział co ma kupić :-) Został ze mną, Juniorek sobie spał a my całą noc przegadaliśmy. Powiedział, że tak mu się fajnie patrzy jak ja z Maleńkim tak siedzę i go karmię... Później poszliśmy spać, a jak wstaliśmy... To powiedział... Że chciałby mieć DRUGIE dziecko :-D jestem taaaaka szczęśliwa, że nie potrafię tego ogarnąć słowami
 
Olcia To super, że z BB sie układa. :) I widać, że w Juniorku zakochany :)

My dzis prawie cały dzien poza domem. Ciocia została z Anielka a ja z m wyskoczyłam na zakupy. Ale cały czas sie martwiłam o Mała.
Mała wykąpana i najedzona spi, ciekawe jek dlugo. Ostatnio znowu budzi sie co 3 - 3.5 godziny w nocy a wcześniej udawało sie przespac nawet 5.5 godziny.
 
Olcia- super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie razem z Toba, dobrze ze m poszedl mala dac do lozeczka bo znow by sie smial ze mnie ze sie ciesze do laptopa :-D
Cho- dokladnie tak.Ale ja sie chyba tego nie bede trzymac.
Antila- dokladnie tak mi sie wydawalo ze wczoraj przesadzilam.Ale jako niedoswiadczona mamusia musze czasem jakis blad popelnic.
Co do rany ja tez za kazdym razem psikalam sie octeniseptem(wprawdzie nie jestem po cc,ale dosyc duzo mnie pozszywali- zapomnialam sie dopytac ile mialam tych szwow)
Pepek Tynce odpadl jeszcze w szpitalu po 7 dniach.Wiec w domu od razu pelna kapiel, naszczescie mala placze jedynie przy rozbieraniu,jak poczuje juz wode to szczesliwa, a jak glowe myjemy to wniebowzieta :tak:
 
olcia :-D ale ten BB powiedział :) super gość :) fajnie że jest ;-)


Mama Niki ja też 2 w 1 :) mam wrażenie, że będę ostatnia :confused2: ale (tfu tfu) niech to nie będzie 29 luty :confused2: 28 może być :p

Teściowa dzwoni codziennie kontrolnie. Wkurza mnie trochę :wściekła/y: to jak Mój odbierał telefon od niej :cool2: to udałam, że dziecko płacze (tak sobie to we dwoje umyśliliśmy). Nabrała się na początku :cool2: No bo po co dzwoni :-p przecież jak coś to i tak od razu się jej powie ;-)
 
reklama
Dobry wieczór Kobietki :-)
Ale numer... BB przyjechał na walkę, bo zawsze razem oglądaliśmy. I ja tak patrzę, a on taszczy 2 mega paki pampersów, caaaałą torbę różnych różności dla Juniorka. Kosmetyki, kremiki, proszki do prania, butelki, herbatki dla Juniorka i dla mnie na laktację i mnóstwo innych rzeczy :-D Poryczałam się jak głupia i tak go wyściskałam. Wariat siostrę chyba do tego wynajął, bo skąd by wiedział co ma kupić :-) Został ze mną, Juniorek sobie spał a my całą noc przegadaliśmy. Powiedział, że tak mu się fajnie patrzy jak ja z Maleńkim tak siedzę i go karmię... Później poszliśmy spać, a jak wstaliśmy... To powiedział... Że chciałby mieć DRUGIE dziecko :-D jestem taaaaka szczęśliwa, że nie potrafię tego ogarnąć słowami

Olcia czytam twoja historię jak jakąś baśniową opowieść. Powiedz mi gdzieś ty takiego księcia wynalazła ? ;)
 
Do góry