reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Mitra - normalnie to niesamowite!!! A powiedz nie boisz się jak ten kot tak blisko dzidzia jest?? Pytam bo ja to chyba bym się bała,nie jakiejś choroby tylko że kot zadrapie czy cuś:confused:
 
reklama
Dzięki wszystkim za kciuki, ale jeszcze sobie poczekam. Jutro znów mam się na KTG stawić, dzis zapisał się piekny skurczyk nawet do 120 doszedł, ale reszta to takie fiu bździu. Już mi lekarka ( z resztą bardzo miła) zapowiedziała że przypuszczalnie jak w międzyczasie nie urodzę to od poniedziałku mnie na oddział przyjmą bo juz za długo.

Weronika
pocieszyłaś mnie że nie jestem sama. Skurcze te silniejsze już grubo ponad 24 godziny a końca nie widać, bo obecnie co 15-20 minut. Na szczęście wydłużaja sie i niektóre nawet 3 minuty trzymają ale rozwarcia dalej nie ma (1,5 palca raptem). Tak więc trzeba się jeszcze pomęczyć
 
Ostatnia edycja:
Antila chlopak , ale bezjajcew ;)
Mitra - normalnie to niesamowite!!! A powiedz nie boisz się jak ten kot tak blisko dzidzia jest?? Pytam bo ja to chyba bym się bała,nie jakiejś choroby tylko że kot zadrapie czy cuś:confused:

Cyska Ryszard już mi drugie dziecko wychowuje, ufam mu tam bardziej ze on sie kwalifikuje do kociego raju za katusze jakie przechodzi ze starszą :)
 
Witam wieczorem :)
Anielka śpi więc mam chwile. Mała nadal przeziębiona dziś kupiliśmy Fride do nosa bo zakupiona wcześniej gruszka okazała się nic nie warta.
Jestem wykończona, ostatnio coraz mniej sil mam wieczorem. Dzis jednak posiedzę trochę dłużej bo bodyguard jest na TVN i muszę go obejrzeć :p

Trzymam kciuki za wszystkie "zapakowane" aby szybko sie rozpakowały, przepraszam że tak ogólnie ale padnięta jestem.
 
Mitra - ogólnie byłam nastawiona na poród sn bo znowu nie chciałam aby zabrali mi dzieciątko tylko żeby był ten kontakt skóra - skóra. Niestety przeszłam całą akcję porodową żeby przy skurczach partych okazało się że mały nie chciał wyjść. Jedynie czego żałuję że cc mogli mi zrobić dużo wcześniej a czekali do ostatniej chwili bo mieli nadzieję że coś z tego wyjdzie. Dobrze że chociaż miałam tą swoją położną, która cały czas była przy mnie i pomagała jak tylko mogła. Cud nie kobieta.
No i najważniejsze że nie zabrali mi młodego, tylko był przy mnie cały czas a na sali pooperacyjnej od razu przystawili mi go do piersi :-).
Ogólnie gdyby nie umówiona położna i mój lekarz który się okazał ordynatorem Oddziału pewnie przez kilka dni zwijałabym się z bólu.

Digitalis - trzymam mocno kciuki aby u Ciebie poszło zdecydowanie szybciej.
 
Mitra- jak z reklamy ta fotka... :szok: boooooooooombaaaa
Antila- pożyczyłam sobie od cioteczki ten fotelik :-D
Dzisiaj też mam zamiar posiedzieć dłużej. Też miał być Bodyguard, ale jednak zdecydowałam się na walkę Kliczko!!! :-p Zobaczymy, czy wytrwam do końca, bo cały dzień jakaś niedorobiona chodzę :-p główka pobolewa i takie jakieś zawroty mam...
Digitalis- Się biedna naspinasz... Trzymam kciukasy, żeby się coś w końcu konkretnie ruszyło ;-)
 
Olcia - no właśnie pytałam się mojego m o której ta walka i na jakim programie ale nie za bardzo wie.Jak byś mogła podpowiedzieć bo bardzo chętnie obejrze :-D
 
Paluszek gratuluje serdecznie, wracaj szybko do zdrowia:)

Czas otworzyć sezon na tegoroczne Ryby:) nie sądziłam że prznoszę całego Wodnika a tu proszę... oby jak najszybciej się udało. Na razie bez zmian: silne skurcze co 15 minut, więc idę spac, a przynajmniej podejmę taką próbę;)
 
Mitra masz zaje...istego tego kota! A imie to juz wogole wypas.
Moje co prawda teraz Bunia i Tomasz ale wczesniej mialam Irka, Mikiego i Antka (oj ten to dopiero lobuz byl), lubie jak kocury maja takie "dostojne" imiona.
Ale najlepsze jakie kiedykolwiek slyszalam to mial kot mojej ciotki: Bigos sie nazywal.:-)
Moja Bunka niby taka z rezerwa jest ale jak podnosilam glos na Karen to raz mi nawet na plecy skoczyla.
Tomasz na razie Martinka tylko obwa****e.
Digitalis no juz jestes tuz tuz. Moze to juz jutro?
Jestesmy po imprezce. Jejku jak ja uwielbiam imprezy u mojej kumpeli. Ona ma tak duza rodzine i oni sa tacy glosni ale przekochani.
Nasz miciupis wedrowal z rak do rak, wszyyystkie ciotki sie nim zachwycaly. A on sobie spal w najlepsze, im glosniej tym lepiej dla niego.
Widzialam "moje" blizniaki, jejku maja juz 1,5 roku i sa tacy przekochani.
Jutro zgram zdjecia to moze wkleje jak sie do pianina dorwali.
Jak ja bym chciala tak w moim domu zeby bylo: pelno przekrzykujacych sie ludzi, dzieciaki wszedzie biegaja, pies, koty, totalny chaos ale jednoczesnie tak no nie wiem rodzinnie no. Szkoda tylko, ze to nie moja rodzinka.
I zawsze tam pelno dobrego jedzonka jest. A ja normalnie jadlam jak najeta. Az sie na mnie laski patrzyly, ze taka chuda (powiedzmy) jestem a tyle zrem.
No dobra troche oszukiwalam bo kupilam sobie ten gorset.
OK ide spac bo padnieta jestem, mielismy wpasc na godzinke - dwie a dzieki Misiowi, ze taki grzeczny byl zesmy do 22 siedzieli.
 
reklama
Hej laseczki :-) meldujemy sie w domu. Nie mam w ogole czasu zagladac i pisac. Wybaczcie, ale jak sie ogarne to na pewno bede czesciej. Coz to byla za noc... szok! Mala wisiala na cycu prawie 3 h potem sie zdenerwowala i juz lapac nie chciala. Jak pozniej sie okazalo na koniec sie obsikala a jest bardzo wrazlowa na siki... z kupa moze.siedziec :-D Jak juz ja cieplo ubralam to przystawilam ja do piersi. Po 5min ???!!! Walnela klocka i to pokaznego i znow przewinelam a potem usnela w mgnienia okiem :-DJedynie martwie sie,ze ona taka nerwowa :-( szybko dejerwuje sie na.brak cyca i jak zmiemimy pieluche to podczas ubierania jest ryk ... Dobrze,ze zawsze za mna jest E. Bardzo mnie wspiera, bez niego na.pewno by dzis sie polaly lzy. Tylko ja tak. Slabo sie czuje?No i krocze. Strasznie ciagnie i jeszcze wymacalamsobie jakas kulke przy odbycie. Nie bolesna, ake kulke. Mysl o pierwszym stolcu mnie przeraza. Wy ile na niego czekalyscie?
 
Do góry