reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Włąśnie wróciłąm z ktg i nic nie zapowiada, że to już
unhappy.gif
a zwolnienie mam do wtorku, później muszę iść na macierzyński
realmad2.gif
 
Digitalis niefajne te skurcze może postanowią jednak coś w szpitalu, bo ileż można
Olcia nic się nie stanie, jak młodego do auta wsadzisz. A sza fotelik samochodowy?
Trina ja miałam zwolnienie do dzisiaj, w poniedziałek pójdę do internisty po kilka dni L4, obiecała, że mi da:-)
 
Suzi - jak się w przeciągu kilku dni nic z kikutem nie zmieni to spróbuję z tym mlekiem. No i zazdroszczę tych 5 godzin ;-)

Olcia - na sutki też polecam bepanthen - dla mnie był rewelacyjny i nie trzeba go zmywać przed karmieniem.


O cześć. przynam ze martwiłam sie o ciebię. Wymuszali ci poród na Karowej? Dałaś radę?
 
Czesc Dziewuszki!
Oj cierpliwosci zycze dziewczynom w dwupakach, jeszcze troszeczke.
OlciaLolcia oczywiscie, ze nic sie nie stanie. Martino od 5 dnia wszedzie ze mna jezdzi i zyje.
Chociaz przyznam, ze lepiej mi jest jak dzieciaki z nim w aucie sa a ja sobie wyskocze szybko do sklepu (zwlaszcza tam gdzie sa koszyki a nie wozki).
Musze chyba kupic taki stelaz pod nosidelko bo mi reka juz usycha.
Wczoraj bylismy dodac go do ubezpieczenia i malenswo wazy juz 4730g. Mnie tez wazyli i sie zdziwilam bo myslalam, ze juz nie spadne a juz tylko 8kg mi zostalo do zrzucenia. A nawet nie zaczelam cwiczyc jeszcze.
Dzisiaj jestem wyspana w koncu, wczoraj padlam o 22. Nawet sie nie obudzilam na polnocne karmienie, M jeszcze nie spal to nakarmil i przewinal Misia. Obudzilam sie dopiero o 4 i w szoku, ze nie pamietam karmienia. Ale patrze, ze maly nie w spiworku tylko przykryty kocykiem to sie domyslilam, ze M go musial odkladac.
Rano tez M wstal do niego ale dzieciaki sie nam do lozka wpakowaly i bylo po moim spaniu.
Zrobilam pierwsze pranie misiowych ciuchow i doszlam do paru wnioskow:
- 7 par dzinsow dla noworodka to o 6 par za duzo
- dzieki Bogu, ze nie kupywalam duzo na 0-3 mies. bo Miś juz ledwo w to wchodzi
- wszelkiego rodzaju koszulki sa do doopy bo sie zawijaja, podwijaja i ciezko je ubrac (to samo pajacyki)
- najwygodniej to mi sie ubiera bodziaka z dl. rekawem, spodenki, skarpetki a jak wychodzimy zarzucam mu tylko sweterek i czapeczke i przykrywam kocykiem (oczywiscie grzeje samochod najpierw) i pozniej w aucie go odkrywam i sama zdejmuje kurtke
- a najszybciej to mi sie brudza reczniki, pieluchy tetrowe i myjki
To takie moje spostrzezenia.
Nie moge sie doczekac imprezki dzisiaj - w koncu bede wygladac jak czlowiek.
 
Udało mi się zdążyć upiec i zjeść kawał boczku, teraz to już mogę rodzić;-):-D
Ania dostała batut do skakania, może pożyczę od córy i trochę poskacze to mała wyjdzie:confused:
Olcia tak zapytałam, bo myślałam, ze fotelik w komplecie z wózkiem kupiłaś i jeszcze nie przyszedł;-)
ArliJ jak tam?
Mitra jak Wasz kot zareagował na Tito?Wiem, że psu mamy wcześniej dać powąchać ciuszki małej a z kotem to nie wiem, jak go przygotować:-D
 
Udało mi się zdążyć upiec i zjeść kawał boczku, teraz to już mogę rodzić;-):-D
Ania dostała batut do skakania, może pożyczę od córy i trochę poskacze to mała wyjdzie:confused:
Olcia tak zapytałam, bo myślałam, ze fotelik w komplecie z wózkiem kupiłaś i jeszcze nie przyszedł;-)
ArliJ jak tam?
Mitra jak Wasz kot zareagował na Tito?Wiem, że psu mamy wcześniej dać powąchać ciuszki małej a z kotem to nie wiem, jak go przygotować:-D


Anitia, my mamy kocią nianie ;)
Kot na dzieci reaguje tak:
_DSC0336%u00252520copy%25202.jpg
 
reklama
Do góry