reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Kasoku i inne mamusie umęczone mdłościami i wymiotami - w poprzedniej ciąży miałam tak jak Wy - masakra jakaś , nawet po wodzie potrafiłam rzygać jak kot. Powiedziałam o tym ginowi i dał mi skierowanie do szpitala i tam dostałam 2 kroplówy z elektrolitami i poczułam się trochę lepiej... Może nie była to jakaś mega poprawa, ale nie byłam już taka zmordowana przez mdłości... Może Wam też by to pomogło...

Dziękuje za słowa otuchy dziewczyny :) jesteście kochane... Jutro przetrząsne caluśki dom, bo dziś już mi głowa pęka... Idę lulu :) Dobrej nocki dziewuszki :*
 
Ostatnia edycja:
magdalena mocno tulam, a może to na szczęście??? no nic przykre to ,ale czasami się zdarza.:-(

Cos mi zdublowalo post, co do kroplówki to mam ten komfort, ze maz podal mi raz w domu elektrolity wiec troszkę poczułam się lepiej to fakt, jezu zaraz się zrzygam i zesram na raz.
 
Ostatnia edycja:
89Katia mnie ostatnio tak brzuszek bolał jednego dnia wieczorem ale wzięłam nospe położyłam się spa i wydawało by się że minęło ale na następny dzień znowu się zaczęło i nie pomagała nospa ani odpoczynek pojechałam na IP najpierw podejrzewali ciąże pozamaciczną bo tylko z prawej strony bolało ale po badaniach wyszło że w jest wszystko ok lekarz stwierdził że tego dnia powinnam dostać @ i może dlatego pobolewa ale na wszelki wypadek przepisał luteine no a teraz jakoś przeszło tylko przy gwałtownijszych ruchach potrafi dosyć mocno zaboleć z jednej bądź drugiej strony
Karolina1987W kciuki zaciśnięte daj znać co i jak po wizycie ;-)
-kasiaczek- oj ty się masz dziewczyno z tymi mdłościami mam nadzieję że już nie długo pójdą sobie raz na zawsze ;-)
Verita u mnie na odwrót mi się robi strasznie niedobrze jak się najem to jest tak najpierw się napcham jak głupia która od tygodni nic nie je a potem leże na łóżku zdycham i obiecuję sobie że już następnym razem nie bedę się tak opychała ale jakoś mi nie wychodzi :/
Kerna mój brzuch też już jest sporawy szczególnie po posiłku zresztą co dużo mówić z jeansów musiałam się już przerzucić na leginsy bo się nie dopinały i bluzki dłuższe zaczęłam zakładać bo jak cycki w górę poszły to i brzuch zaczął na wierzch wyłazić
Kinguunia przede wszystkim zdrowia dla córy ;-) a co do seksu to zależy ochotę mam wielką ale mój mąż na nocki pracuję i ciężko nam się zgrać a jak już się uda to jestem mega zmęczona
Magdalena0713 wiem co czujesz ja swoją obrączkę zgubiłam 3 dni po ślubie beczałam za nią jak głupia a teraz babcia mi oddała swoją obrączkę której już nie nosi niby nie pasuje do tej męża ale dla mnie ma straszny sentyment że to taka rodzinna obrączka;-)

A pojechałam z rodzeństwem i synkiem do babci pod warszawę niby nie daleko ale całkiem inny klimat tu panuje mały może hasać po dworzu cały dzień ja mogę trochę odpocząć bo zawsze ktoś na małego spojrzy tylko trochę męża szkoda że musiał zostać w tej Warszawie no ale niestety ktoś musi pracować pocieszam się że on też ma za 3 tyg urlop i może uda nam się gdzieś wyrwać przynajmniej na kilka dni
ogólnie ostatnio się czuję w miarę dobrze dziś miałam trochę gorszy dzień ale tak poza wielkim obżarstwem które trochę mnie przeraża bo już mam 2 kg na plusie czuję się ok
lecę posprzątać zabawki małego z dworu bo zanosi się na deszcz i kładę się spać bo oczy to już mi się same zamykają
 
Dziewczyny od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie myśli czy będę chciała wychowywać dziecko ze smoczkiem, czy bez? Co o tym sądzicie? Podejrzewam że niektóre mamy będą znały temat na wylot dlatego licze na waszą pomoc.
ps. nie wiedziałam w jakim temacie to napisać :-)
 
Myg ja raczej będę używała smoczka bądź co bądź to duże "udogodnienie" tylko w odpowiednim czasie będę próbowała oduczyć żeby nie przegapić tego momentu kiedy maluszek się za bardzo przyzwyczai do smoka. Syn miał 15 msc jak zgubił smoczek nawet tego nie odczułam żeby jakoś za nim tęsknił w ogóle się o niego nie upominał więc wierzę że przy drugim też tak łatwo pójdzie ;-)
 
hej myg, ja dalam smoczek córci, bo po prostu bylam wygodna, a ona od razu go polubila, jak była starsza nazywala go kojkiem i myslalam,ze będę miała przechlapane, bo jak teraz oduczyć brzdąca od smoczka???i wyjelam wtedy jej zdjecie jak miała może miesiąc i miała wlozonego smoczka, powiedziałam jej,ze teraz ta dzidzia na zdjęciu potrzebuje smoczka i chyba oddamy go, z dnia na dzień pozbyłam się problemu, ufff. Czasami samo zycie ci da rozwiązanie, bo niekoniecznie maluch będzie chciał ten smoczek.
 
Hej dziewczyny,

Ja nadal niestety z doskoku bo zarobiona jestem jak dziki osioł, byle do konca lipca.. Na szczescie mdli mnie od kilku dni juz okazjonalnie tylko jak sie objem za bardzo, albo cos zjem co fasolce nie psauje ;) mam nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej. Dzis bylam na krwi itp za tydzien do gina po wyniki i ogledziny. Mam nadzieje, ze fasolke juz wyrazniej zobacze ;)

Kolejna strata fasolinki (fasolinek w tym wypadku) w naszym gronie, smutne to strasznie :(

Dziewczyny powodzenia na badaniach ja sie pewnie odezwe dopiero po, chyba ze czas pozwoli predzej :) buzka!
 
magdalena ja wlasnie tez tak slyszalam z tymi kroplowkami przy mdlosciach. jak czytam jak sie kasieczek i kasouku mecza to zalm i ich i chodzi tez o to zeby organizm byl odpowiednio odzywiony i nawodniony:)

sylwia witaj w klubie bo ja na seks hmmm ochoty to nie mam nic a nic. w pierwszej ciazy tez nie mialam specjalnie i jak juz sie kochalismy to zadnych fajerwerkow nie bylo z tytulu ciazy.

myg problem ze smoczkiem powiadasz:) u mnie ejst problem z ulubionym kocykiem bo kilka miesiecy temu okazalo sie, ze ssie jego rogi w nocy!
 
reklama
Witam!
Pisałam tu już raz-przed naszym wyjazdem na wakacje-tam nie było dostępu do neta, więc nawet nie mogłam spojrzeć na BB:sorry2: W niedzielę jadę jeszcze na tydzień z dziewczynkami i moimi rodzicami nad morze, a później już cały sierpień w domu:tak: Tak się złożyło, że początek ciąży, a tu wakacje-więc wolne w pracy-pamiętam jak w poprzedniej ciąży miałam mdłości podczas lekcji, więc lepiej, jak ten początek spędzę w domu:tak: Widzę, że dużo przyszłych mam lutowych się tu udziela-poczytałam trochę, ale jeszcze nie potrafię wszystkich skojarzyć, szczególnie gdy nicki są podobne:blink:
Czytam, że niektóre mają straszne mdłości-znam to-w poprzednich ciążach też mnie męczyły... Teraz jest trochę lepiej-mdłości nie są ze mną cały czas;-) Nie jestem jakoś strasznie zmęczona, żeby spać (zresztą nie wiem jak miałabym to zrobić przy dziewczynach), ale zapachy doprowadzają mnie do obłędu-szczególnie kostka w toalecie (muszę się jej pozbyć) i perfumy (wczoraj przywitałam się z kibelkiem po wyperfumowaniu się mojego M):blink: Spełniłam dziś swoją zachciewajkę-makaron z jagodami-pycha był jak jadłam, ale teraz nie mogę nawet o tym myśleć:baffled: Jednak bardziej mi służą kwaśne potrawy:-p
Przykro mi z powodu straconych ciąży:-(
Myg-ja też nie miałam problemu z pozbyciem się smoczka-po prostu go wyrzuciłam:tak: Uważam, ze smoczek jest lepszym rozwiązaniem niż wiszenie dziecka co chwilę na piersi (u mnie tak było do 6 miesiąca:sorry2:)
Magdalena-przykro mi z powodu obrączki-też bym się zdenerwowała, ale może zrób tak jak mówią dziewczyny-poszukaj spokojnie w domu:sorry2:
Kasiaczek-Ciebie chyba najbardziej męczą mdłości-współczuję... Najgorsze jest to, że ja nigdy nie znalazłam na nie żadnej metody...
 
Do góry