reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Nie jestem sama tak samo czuję się dzisiaj nie do życia - senna, wypruta :baffled: a tyle roboty w domu, nawet mi się sprzątać nie chce... Ja też jakoś dziwnie duży już brzuszek mam jak na PRAWIE 9 tydzień..

89Katia mam tak samo, jakieś kłucie ale czasami też tak mnie zaboli brzuszek, wcześniej miałam tak jakbym przez cały dzień miała @ ale już jest trochę lepiej, a co do gazów też mam ich nadmiar! czasami jest mi aż głupio :zawstydzona/y:
 
reklama
Mi juz też brzuszek rośnie. Jak sie budzę to mam jeszcze znośny ale jak tylko zjem śniadanie to mam całkiem sporawy i tak już zostaje do końca dnia.:-)
znowu zjadłam paczkę czipsów kukurydzianych i teraz brzuch mnie boli mega :/ nie mogę się opanować!
 
hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było i nie nadrobię was niestety, przeczytałam o ewanah, bardzo mi przykro :(

a co u mnie...mdlosci troszkę zelzaly, ale mam gazy, wzdęcia, raz rozwolnienia, raz zaparcia, piersi rosna jak szalone, brzycha jeszcze nie widać i pobolewa mnie jak na @ od czasu do czasu, ale już znacznie rzadziej, czuje się wiecznie zmeczona, pojutrze mam wizyte u mojego gina, a 7 sierpnia mam usg prenatalne, mam nadzieje, ze pomimo mojego zlego samopoczucia już od 5 tc dzidzi się rozwija zdrowo, pozdrawiam wszystkie.




co do jedzenia to ze względu na mój refluks nie umiem się najeść, bo zoladek boli i nauczona pierwsza ciaza (plus 35 kg) jem bardzo ostrożnie, jeszcze nie przytylam, a jak ostatnio zobaczyłam karte ciąży jak bylam z corcia już miałam w 10 tc 3 kilo na plusie, także dziewczyny uważajcie, bo waga potem leci w gore a po porodzie trudno zgubic ja prawie 4 lata gubiłam az dobiłam do mojej sprzed.
 
Ostatnia edycja:
Kasoku ja tez mam straszne wzdecia i gazy , az mi czasami głupio jest :-p
ja tez uwazam z tym ile jem i kiedy , co prawda w pierwszej ciazy przytyłam tylko 7kg i pozniej w 8 miesiecy straciłam te kg z ciazy i jeszcze dodatkowe 3 kg ;-) ale ciezko było musiałam sie bardzo napracowac i nameczyc zeby w takim tempie zrzucic 10 kg ale sie udało;-)
u mnie jak narazie waga tez stoi ;-)


a ja wkoncu dzis moge znowu poczyc sie piekna :-p hahah , wkoncu włozyłam jakis pozadny ciuszke i wymalowałam sie , na włosy juz nie mam siły ale zepne w koka i tez bedzie fajnie ;-) tak wiec teraz czekam na gosci no i na meza ktory wraca z pracy po 17:00 :-)


MIłego wieczorku
 
hej dziewczyny:)
Widze ze my wszystkie mamy podobne objawy ale w roznym nasileniu, ja od piatku strasznie sie czuje i mdli mnie strasznie, brzuch chyba zaczyna sie delikatnie wybijac bo nic nie przytylam a spodnie mnie zaczely cisnac:) upaly u mnie straszne po 30st i nie ma czym oddychac az glowa boli, a w pracy trzeba wysiedziec:/
Jutroo mam wizyte u gina wiec trzymajcie kciuki:)))
 
Cześć dziewczynki!

Ja tu na chwilkę, bo dalej walczę z mdłościami i wymiotami, czuje się jak cytryna wyciśnięta z ostatnich soków życia, moje niecałe dwa tygodnie to leżenie, próba jedzenia, wymioty - i tak w kółko dzień i noc. jestem wykończona, nie mam siły nawet tu zasiadać, czytac, wiec was nie nadrobie niestety!

Witam nowe mamusie!

Ewanh - przykro mi strasznie ;( trzymaj sie kochana!

Udanych wizyt życzę wam kochane! niech nasze fasolinki rosna zdrowo!

Mam nadzieje ze mój scenariusz już niedługo sie skończy i wrócę do zywych i zacznę funkcjinowac, bo juz mam serdecznie tego dość! no ale trzeba byc mimo wszytsko twardym jak na mamuśke przystało :)

Buziaki dla was - trzymajcie się kochane ;)
 
witam.... kilka dni mnie nie było, byliśmy u rodziców z dzieciakami mojej siostry.... i cieszę się że już jestem w domu:-p po kilku deszczowych dniach z dziećmi jestem bardziej wykończona niż w pracy...

troszkę nadrobiłam co pisałyście ale dużo tego było...

ewanh przykro mi bardzo... nie ma słów na to co się stało...

co do picia w ciąży... i właściwie wogóle to zaleca się picie w ciągu dnia dużo płynów. A w lecie to szczególnie. Woda, najlepiej niegazowana ma bardzo dobry wpływ na funkcjonowanie organizmu.
Co do herbat to nie powinno się pić na początku herbat zielonych bo blokują metabolizm kwasu foliowego i z tego co kojarzę to malinowej też nie powinno się pić na początku. Jest natomiast zalecana pod koniec ciąży.

Co do smarowania brzucha to ja już od jakiegoś czasu używam balsamu dla kobiet w ciąży i co drugi dzień oliwki... bo nie przepadam za bardzo za nią ...i tak wychodzę z założenia, że jak rozstępy mają być to będą... ale i tak zawsze stosuje balsam więc właściwie nic nie stoi mi na przeszkodzie, żeby używać takiego na rozstępy.

co do grupy zamkniętej jestem za ale wiecie, że i tak jak ktoś bardzo będzie chciał to przeczyta co tam piszecie... wystarczy, że wejdzie na wasz profil... tam widać wszystkie wasze posty... nawet te z grupy zamkniętej.. to tak tylko informacyjnie.

co do szkoły rodzenia to ja bym bardzo chciała i pewnie się zapiszemy:tak:

ja dalej czuję się dobrze... tylko rano bardzo głodna jestem. Poza tym jest ok. Nic mnie nie boli, nie mam mdłości, wymiotów. Chodzę tylko wcześniej spać ... i nawet całą noc przesypiam bez wycieczki na siku.

kciuki za przyszłe wizyty
ja w środę mam i nie mogę się doczekać:tak:

witam nowe mamusie
 
zauważyłam ze mdli mnie bardziej jak jestem głodna
siedzę właśnie u fryzjera i mam nadzieję że wyjdą ładne włoski bo już na poprawki czasu nie będzie
 
jane- co do grupy zamknietej to nie jest tak :) Ty widzisz posty z grupy swoich koleżanek z którymi jesteś w grupie. Ale np. wejdź na mój profil i spróbuj znaleźć posta którego ja napisałam na grupie zamkniętej...:) Tak więc grupa zamknięta to grupa zamknięta. Dziewczyny bedę kciuczyć za wizyty i będą na pewno szczęśliwe i uspokajające. Mój brzuch już dwa tygodnie temu wygląda na 5-6 miesiąc, okroglutka jestem że w obcisłej bluzce nie trzeba się zastanawiać o co chodzi :) A ja dzisiaj robotę mam. Ogórki w zalewie curry robie bo tesciowa narwała i jeszcze połowa mi została, dżem z porzeczek jeszcze się gotuje a wyczyszczenie 3kg zajęło mi prawie godzinę :) Ale porzeczki zasługują na wszystko..uwielbiam :)
 
reklama
Karolina1987W 3mam mocno kciuki od razu jak wrócisz od gin napisz co i jak! :)


Kasieczek idziemy równiutko z tygodniem i dniami ciąży i powiem Ci że z tego co piszesz to chyba przechodzimy ją prawie tak samo, po za wymiotami bo póki co ani razu jeszcze mi się nie zdażyły i mam nadzieje że tak zostanie, choć mdłości są nie miłosierne :confused:

wysprzątałam dzisiaj tak że aż mnie troszeczkę w podbrzuchu pobolewa? kluje? sama nie wiem jak to opisać. Moja kumpela jest już w 24 tygodniu i na początku nie miała żadnych objawów, troszeczkę tylko mdłości, a my tu wszystkie tak się męczymy... Was też tak często głowa boli??

sylwia781122 tak narobiłaś chęci na pierogi że ja za chwilę będę szamała ale pyzy z mięskiem i cebulką :)
 
Do góry