reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

hej.
Laurka zlapala mi chyba grype zoladkowa:/ od rana ja mdlilo a od popoludnia wymioty... teraz bidula spi. oby na mnie nie przeszlo....

powiedzcie mi jak to jest z seksem u Was? Mnie sie ciagle chce z moim chlopem gorzej bo sie stresuje... ale w zasadzie dochodzi do zblizen tylko rzadziej, pewnie ze ja tez sie stresuje ale wydaje mi sie ze w granicach rozsadku czemu nie....

milego wieczoru :)))

co do objawow ja w zasadzie ich nie mam. zero wymiotow delikatne mdlosci tylko jak jestem glodna. zmeczenie umiarkowane wiec narzekac nie moge
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a mnie nadal mdli mocno i do tego przynajmniej raz dziennie zaliczam wymioty... będę się cieszyć jak to się skończy.

evanh- strasznie mi smutno z twojego powodu, ogromna przykrość cię spotkała. Trzymaj się kochana!
 
kinguunia ja to mam mega ochotę:cool2: i nie ma to tamto że em nie chce, ma być i już

Sylwia mnie mega często głowa boli, dzisiaj to myślałam, że już padnę przez ból, apap nic nie dawał, sen i kawa to samo, no ale zniosę wszystko dla maluszka
 
kerna to niedawno się musiało coś zmienić bo jeszcze parę miesięcy temu mój emek, nie był zalogowany a wszystko widział i mógł przeczytać:-p a na pewno do grupy nie należał;-)
 
Kinguunia u mnie jeżeli chodzi o sex to jakoś nie mam ochoty do takich zbliżeń, szczerze mówiąc to mój mąż jakoś nawet też chyba zbytnio chęci nie ma bo cisza jest na ten temat, trochę się poprzytulamy pocałujemy i już, tak jak już pisałam mam wrażenie że mąż przechodzi ciąże ze mną no ale póki co fajki i piwo mu nie zbrzydło tak jak mi :tak:

Ja też mam częste bóle głowy, ale na szczęście nie tak silne żeby brać tabletki musimy to wytrzymać dla naszych fasolinek :)
 
kingunia u mnie bylo przytulanie tylko raz od kiedy dowiedzialam sie o ciazy, wcale nie mialam ochoty ale z dnia na dzien nabieram ale moj M. sie boi, hmmm jak on to powiedzial... - jeszcze nie bo zepsuje- wiec poczekamy jeszcze troche mysle, ze tak do 12tc
 
hej, u mnie mdlosci od 5 tygodni masakryczne, nawet mdli mnie na widok wody i zrobiłam badanie moczu i wyszledl zagęszczony, jestem już tym tak zmeczona, na szczęście nie wymiotuje, ale jak już pisałam bole zoladka wzdęcia sraczki z zatwardzeniem na przemian no i te mdlosci, co do seksu to był dwa razy, ochota olbrzymia i orgazm suuperowy, ale po orgazmie bolała macica i się wystraszyłam, wiec na razie mamy post, poza tym boje się żeby mój m wchodzil we mnie leboko, wiec mogę napisac ,ze sex mamy na pol gwizdka, jak już jest oczywiście :)


wyobrazcie sobie, ze przeszłam cytomegalie , bo mam igg 90 czyli wynik dodatni, ale kiedy???nic nie czułam żeby być chora, na szczęście igm ujemne uffff.
 
Kurcze, dziewczyny, ale miałam dzisiaj beznadziejny dzień... Pojechałam do miasta do banku i na małe zakupki, a jak wsiadłam do samochodu i miałam zamiar jechać do domu, to zauważyłam, że NIE MAM OBRĄCZKI :szok::baffled::angry: Masakra... Przemierzyłam całą drogę jaką pokonałam wcześniej i ... NIC...:-( Normalnie tak mi smutno, że siedzę i buuuuczę ...:sad::hmm:
 
reklama
Do góry