reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Ale się tu dzieje!
Moja nie raczkuje nie siada nie wstaje pelza jedynie do tylu:) ogólnie maly leniuszek z niej, zębów też mamy brak ale za to uśmiech z buźki jej nie schodzi :) z jedzeniem z kolei nie mamy problemów :) i śmietanę też już wcinala bez żadnych reakcji alergicznych :-)
 
reklama
Karolina, a wiesz, że też się zastanawiam nad nocnikiem. Moi chłopcy pozbyli się pieluchy po drugich urodzinach więc wiem, że dzieci psychicznie są wtedy na to gotowe. Ale nocnik był zabawką i myślałam czy teraz nie wprowadzić choćby na przypadkowe sikanie byleby wiedział do czego służy :-) Jasiek już stabilnie siedzi od dwóch m-cy więc pomyślałam, że można spróbować.
Co do jedzenia to ginekolog i położna (?) stwierdzili u młodego skazę białkową i kazali gluten podawać dopiero po roku. Hmmm, zalecenia są inne, to inna specjalizacja, ale jakby nie patrzeć mają wieloletnie doświadczenie . . .
U nas ząbek przebił się na 8 m-cy i powolutku sobie rośnie.

A jak reszta dzieciaczków lutowych? Nikt tu nie zagląda?
 
witam:) Jestem nowa. całkiem zielona. to moje pierwsze w życiu forum. nie wiem jak się tu odnaleźć :zawstydzona/y:
Też mam córeczkę z lutego 2014 dokładnie z 27 :)
 
mam 23 lata. moja córeczka ma na imię Weronika :) urodzona przez cc 27 lutego :)
ja zajmuję się nią i domem :)
jestem na urlopie macierzyńskim.
Mała jest bardzo absorbującym dzieckiem, wszędzie jej pełno. :) już ma prawie 5 ząbków (mówię prawie bo 2 ma już od sierpnia a teraz jej się przebiły 3! naraz! :shocked2: ) powoli zabiera się za chodzenie. to znaczy jak ma się czego złapać to chodzi przy łóżku, meblach itd.

to tyle o nas:)
 
Moj syn taki agent sie zrobil. Do kominka i kabli to az sie trzesie a jak mu powiem "nie wolno" to sie cieszy, a pozniej krzyczy na mnie i sie zlosci. Staje przy wszystkim, zaczyna sie puszczac i juz sie boje o te wszystkie kanty:szok: A tak wogule to dziecko cyganskie, do wszystkich sie smieje i niczego sie nie boi. Zeba to mamy tylko pod lyzeczka juz od ponad miesiaca i nic nie idzie dalej
 
reklama
Do góry