reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Witaj niebieskooka :-)

Cześć dziewuszki, u nas kocioł, 23-ego szykuję się na chrzciny więc ręce pełne roboty. Młody szaleje, też staje przy meblach i robi małe kroczki, ale na szczęście nie jest stabilny więc mam nadzieję nie pójdzie za szybko. Ząb przebił się jeden, trzy w pogotowiu :-) Generalnie jest uroczy, kochany i grzeczny.
 
Mamo Stacha a ja myslalam, ze tylko moje dziecie jeszcze nie ochrzczone :D Lecimy do polski pod koniec miesiaca i tez robimy chrzciny, nie moge sie doczekac bo mi to ciazy na sercu.
 
reklama
Verita super sprawa :) a mój leniuszek nawet nie raczkuje jeszcze, ale co tam - przynajmniej dzięki temu ma mniejszy zasięg ;)

Zuza dziś spała z półtorej godziny dłużej (bo i o tyle później się położyła) i teraz coś zdziwia. Powinna być już w trakcie drzemki, a jeszcze jej nie zaczęła. To będzie rozregulowany dzień - oj jak ja takich nie lubię :baffled:
 
Do góry