reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Sylwia9 po brzuszku nikt nie widzi, ze w ciazy jestem za to dosc czesto ktos mysli, ze jestem po operacji powiekszajacej piersi:) W pierwszej ciazy z miseczki B mialam C a jak doszlo mleko to D... Teraz zaczynajac tez od B juz C jest za mala... nie wiem z czego tak rosna bo mam 1kg na plusie takze tluszczyku mi tam nie przybylo:) Oby po porodzie wrocily do siebie:)
 
reklama
jej dziewczyny jak ja wam zazdroszczę takich normalnych rozmiarów:sorry2: C,D...jeny czy ja się kiedys doczekam takiego rozmiaru:-p
Jestem z Tobą Kerna...
Ja przy karmieniu pierwszego dziecka na początku miałam miseczkę D i nie mogłam się nacieszyć... Jakby Mikołaj w końcu dotarł z dawno wymarzonym prezentem :laugh2::-p
A teraz nic... :baffled:
 
Kerna ja ci z przyjemnoscia oddam wieksza połowe moich cycochow :-p bo wreszcie jak osiagłam ukochany rozmiar B to za pare miesiecy zaszłąm w ciazy i cycochy znowu urosły :-p
 
Kobietki, wpadłam do Was gościnnie z informacją, która być może zasmuci "przedsiębiorcze" mamy.

Jeżeli któraś z Was miała plan, żeby założyć firmę (lub zawiesić i odwiesić istniejącą) i skorzystać z luki prawnej, jaka do tej pory była w kwestii zasiłku macierzyńskiego polegającą na możliwości opłacenia przez miesiąc najwyższej składki i dostania potem wysokiego macierzyńskiego, uważajcie. Wiele osób jeszcze nie wie o tym, że od 1 grudnia wchodzą nowe przepisy i będą i tak naliczać zasiłek od najniższej składki a ewentualną nadwyżkę podzielą przez 12. Telewizja i internet jakoś dziwnie milczą na ten temat, wiadomo, że prace nad projektem trwały, ale na temat tego, że ta zmiana przepisów miała bardzo krótkie vacatio legis i obowiązywać będzie już od stycznia w zasadzie nigdzie ani słowa, dlatego Wam o tym piszę. Szkoda by było zapłacić bardzo duże składki i nic z tego nie mieć.
 
Cześć dziewczyny
Ale historia z tą ciążą ale na szczęście dobrze wszystko się skończyło.
Ja dziś skorzystałam z pięknej pogody i wybrałam się na długi 1,5 godzinny spacer po plaży razem z mama. A teraz czuję się wykończona hehehehe
Na szczęście mogę się teraz relaksować bo nie mam żadnych obowiązków więc nic innego mi nie zostało jak tylko leniuchować bo jutro z rana znowu zajęcia dla ciężarnych:)
Aha byłam jeszcze dziś w sklepie gdzie widziałam całkiem fajową kurtkę zimową idealną na końcówkę ciąży ale muszę się jeszcze nad nią zastanowić. Bo miała rozmiar L i mama twierdzi ze juz w 7 czy 8 miesiącu będę musiała mieć taki rozmiar choć teraz nadal noszę S.Ale chyba muszę jej zaufać bo ma doświadczenie a ja nie. W końcu to moja pierwsza ciążą:0
 
marchewka ewka wszystko zalezy ile przytyjesz i jaki fason kurtki! ile masz juz na plusie? ja wlasnie w pierwszej ciazy nosilam s i kupilam plaszcz L i pod koniec ciazy mialam na brzuchu jeszcze sporo w zapasie i zalowalam, ze M nie wzielam:)

kerna ale ciaza ci cycki? ja mam rozmiar 65 F a w tej chwili o rozmiar wiecej.

kesti no piersi poprostu nabrzmiale sa a nie tluszczyk tak sadza. ja mam 2kg na plusie:)
 
Ja to nie wiem w czym bedę śmigać zimą:no:

Beti no ciażą, a jakże! 70/75 I wiec po porodzie dojdę do J albo K:szok: keidy to było gdy nosiło się D:sorry2:
 
reklama
Kerna wow to pojechałaś z tym rozmiarem :szok: ja mam D i takie wg mnie są akurat:-)

MarchewkaEwka super taki spacer po plaży :-)

mi dzień zleciał dość leniwie posprzątałam zrobiłam angielski potem kumpela na ploty wpadła a teraz próbuje ululać mojego łobuza ale za to jtr dzień pełen wrażeń jedziemy rano do klubu mam na warsztaty plastyczne potem są warsztaty kulinarne a o 17.30 w domu kultury jest teatrzyk dla dzieci więc pewnie i tam zajdziemy :-) a w międzyczasie jak się uda mam z mamą na zakupy jechać po buty dla małego paskudka ;-)
 
Do góry