reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Kerna ja Cię sunę ale masz niezłe bimbałki! Mężuś ma chociarz co pomacac :-D
Ja mam C więc pewnie dojdę do D, ale puki co nie ma szału z tym przyrostem tylko brzuch mi sie zaczyna już pod cyckami więc czasem mnie ciśnie stanik jak siedzę w obwodzie :-)
 
reklama
Kerna łooooooo matko jakie Ty masz cycuchy !! Dobrze Małkus napisała bynajmniej mąż zadowolony :tak:
Ja mam B i póki co dojade pewnie tylko do C bo jakoś się nie zapowiada że większe będe miała :)

a ja sobie siedzę i jem banana jak zawszę wieczorem i czekam na męza ale chyba się nie doczekam bo nie wiem o której skończy:-(
Dobrze że znajomi posiedzieli córcia fajna pultynek mały aż nie mogę się doczekać swojej gwiazdki ;-)
 
Się rozpisałyście przez cały dzień :szok: Próbowałam zapamiętać co chce komu napisać, a na koniec to jedynie te cycki w głowie mi zostały ;-) Ja mam niby C i takie kupuję jak biorę te zwykłe chińskie (75C), a jak byłam w takim lepszym sklepie, babka profesjonalnie mi zmierzyła to niby 70E! :szok: Ale ogólnie nie rosną jakoś szalenie, chociaż mam tylko jeden stanik, w którym tak naprawdę mi wygodnie. Zobaczymy co będzie dalej. W ogóle najchętniej rodziłabym w staniku, bo tak się lepiej czuję...ale się zobaczy.

Poza tym niespodziewanie dziś wyszło, że musimy babcię zawieźć do szpitala na operację okulistyczną. Czas zleciał mi szybko, a jutro będę się denerwować, bo nikogo z nią nie będzie :/ Ale musi być w porządku.
Jutro spotkanie z koleżanką ze studiów więc też będzie miło :-) Ma 4 miesięczną córeczkę więc temat będzie wiadomy :-)
 
Hej dziewczyny;)

No to prawda wszędzie te cycki-temat gorący:) Ja tam się nie wypowiadam, bo pomimo , że zawsze byłam przy kości to cycki nie dorównywały- B takie słabe i oni grama mi nie urosły przez ciążę:wściekła/y:

Ale .... mam inny problem- może już był taki temat ale się nie doczytałam;-)
OKROPNIE MI ROSNĄ WŁOSY NA BRZUCHU!!!!:-D:-D
Moja delikatna ścieżka miłości rozrosła się jak GODZILLA:wściekła/y:
Moja siostra , która w lipcu urodziła troszkę mnie pocieszyła , że też tak miała i po porodzie szybko wszystkie wypadły...ale ja jakoś tego u Niej nie widziałam więc coś tu mi śmierdzi:))))
 
Paola mi troszkę urosły włosy nad pempkiem ale są tak jasne że prawie ich nie widać :-)

Dzień dobry kobitki ;-)

noc miałam ciężką bo strasznie bolał i twardniał mi brzuch do tego znowu mnie szczypie i piecze tam na dole a wizyta dopiero za miesiąc :-(
myślicie że moge tak profikaktycznie kupić w aptece tantum rosa i używać? Bo te infekcje łapią mnie raz w miesiącu :-/
 
Co do cyców, to ja mam małe B teraz troche większe B, później może dojdzie co C jak poprzednio a gdy skończyłam karmić wróciło do małego B :-( Zazdroszcze choćby C czy D :tak:
A co do włosów na brzuchu to też wydaje mi się że jest ich troche więcej, ale za to zauważyłam że jakoś mniej rosną mi włosy na nogach, nawet po tygodniu od golenia nie mam "szczotki" :-)
 
paola890411 mi też urosły włosy na brzuchu, chyba każdej z nas.Jednej bardziej jednej mniej. To przez hormony. Mój chop ostatnio mnie dotyka po brzuchu, żeby wyczuć ruchy i mówi do mnie "Ty tu masz włooosyyyy?" haha on jest udany.

Magdzik20 to ja mam jeszcze częściej te pieczenia. Średnio 2 razy w tygodniu szczypanie gdzieś od godziny do trzech i generalnie zauważyłam, że dzieje mi się tak wtedy kiedy np. za mało wypije wody w ciągu dnia. Więc teraz już jak czuje, że coś się będzie dziać to pije dużo dużo wody i zmieniam sobie wkładeczke, żeby mieć sucho i nie czuć żadnych wilgoci (mam spore upławy). Pieczenie szybciutko ustaje. W ciągu 15 min. A co najlepsze u mnie badanie moczu i posiew moczu w normie.

 
Ostatnia edycja:
hej
no temat ciekawy cycki hehehe ja różnicy nie widzę bardzo w staniki mi sie mieszcza jeszcze a mam 75 F:szok: po porodzie to pewnie z G będę miała masakra
lenia mam takiego za to że szok żadnych obowiązków nic nic leń , ech spodnie mi sie w domu zgubiły wniosek im więcej czasu tym większy bajzel :no::-D
po sklepach bym tylko chodziła wczoraj kupiłam trochę ubranek dla małego na ciuchach ale ciężko coś porządnego dostać same szmaty
dobra zaraz ide coś na obiad zrobić czemu nie jestem taaaaka bogata że mogę mieć kuchareczkę swoją buuuu:-(
 
reklama
a ja mam dosc duzych piersi, przed pierwsza ciaza mialam b po karmieniu zostalo mi duze c, ew d teraz mialam chyba g czy h zalezy od sklepu i staniku, na szczescie zmalaly bo nie karmie, co mam teraz to jakies d czy e ale lepiej sie czuje z takimi c, sa akuratne do mojej figury i wzrostu rozmiar pod ciagle od lat 75 czyli nie jest zle, mam zamiar karmic jak bedzie dobrze wiec znow sie licze ze w niczym nie wyjde bo cycata bede :-D
 
Do góry