reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Madzioludek gratuluje młodej żonie :-)
Gabi mnie takie zakupy czekają za tydzień a już jestem przerażona kwotą jaką będe musiała przeznaczyć na ten cel
Patrycja89 zdrówka żeby Cię nic dalej nie rozłożyło ;-)

Witam się niedzielnie :-)wczoraj dzień bardzo udany razem z koleżanką spotkałam się na kawę potem wypad na plac zabaw a wieczorem był d
zień absolwenta w moim starym Lo:-)
a dziś jak będzie słonecznie jedziemy do Łazienek karmić wiewiórki :-)

miłej niedzieli dziewczyny :!;-)
 
reklama
Witam się i ja :)
Niedziela za oknem pochmurna :/ Nic się nie chce, najlepiej z łóżka nie wychodzić. No, ale pewnie się ruszę, bo jak to tak leżeć tyle czasu ;-)
Wczorajszy wieczór minął miło z siostrą i resztą rodziny. Niestety mój chrześniak na skraju choroby, biedny wczoraj taki, aż serce się kraje :-( Zaraz się dowiem czy nie było potrzeby iść na IP od rana...
A dziś zero planów. Pewnie pójdę z babcią posiedzieć, bo dawno nie poświęcałam jej więcej czasu.
Wam również życzę miłego spokojnego dnia :-)
 
Witam witam :-) Katia daj mi troche tego słoneczka .. u mnie wczoraj było tak super słonecznie i cieplutko a dzis pochmurnie i pewnie zimno ...


miłego dnia;-)
 
czesc
Agasim zdrowka dla córeczki
Patrycja i dla ciebie,trzymaj się
Gabi ja już prawie zakupy zimowe dla synka mam zrobione ,zostały rajstopki,czapka ,szalik i rękawiczki,no i chyba cos mi wpadnie w oko wtedy kupie

a ja wczoraj bylam po kartony i mam bagatela 6 sztuk(a maz nie jest pewien czy to wszystko),dzisiaj już przebrane kolorystycznie i będę patrzeć co mi brakuje ewentualnie bo jednak pora roku urodzin inna



wlasnie zadzwonila sasiadka ze przywiozła ubranka po swoim synku(ale tez poinformowala mnie ze wlasnie zrobila test i sa 2 kreski,juuuupi)
 
Sylwia no to ty juz nie musisz chyba nic kupowac dla maluszka:-) tyle kartonow ciuszkow to pewnie wsio tam bedzie ;-)

Gratki dla sasiadki :-D
 
Heeeej,

Sylwia no to ładnie ile ciuchów, już pewnie zaopatrzona jesteś na maxa dla maleństwa ;-)

U mnie troszku pochmurno, życzę wszystkim milutkiej niedzieli :)
 
Witajcie:)
A u mnie niedziela pelna pracy:) Najpierw moj maz zazyczyl sobie kurczaka w piwie (a ze sie troche przeziebil) to spelnilam zachcianke. Nastepnie cos mnie tchnelo i stwierdzilam, ze jedna sciana w salonie lepiej by sie prezentowala o 1-2 tony ciemniejsza:) to z synkiem do sklepu po farbe i pomalowalismy sciane,maly mi pomagal, szybko poszlo z pomoca pistoletu:) no i niedawno wrocilam z kursu plywania z malym, kurs konczy sie w tym msc :) no i wreszcie moj babel plywa:)
 
reklama
Do góry