reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Chyba w końcu trzeba zacząć angażować się w forum. Od tygodnia jestem już żoną;) .. pogoda za oknem piękna, tylko baardzo zimno we Wschodniej Polsce. Biorę się za sprzątanie.. życzę Wam dziewczyny miłego dnia ;)

Gratuluje swiezej mężatce.

Ja też już na nogach . U nas słonko świeci ale zimno jest . Zawiozłam męża do garażu po motor bo jedzie na ostatni zlot w tym roku a teraz czas na ogarnięcie mieszkania:zawstydzona/y:.
Ja sobie leniu****e od wtorku na l4 i czuje taki luz psychiczny że w końcu mogę trochę odpocząć :tak:

Inka mój maz tez motocyklista jest, jego motor to najwazniejsza rzecz pod sloncem :tak:pucuje, jeździ na zloty easy doctors czy jakos tak:tak:

Madzioludek to ja trochę "wyżej" mieszkałam;-) Okolice Mielnika i Siemiatycz. Jeszcze raz gratulacje!

Sylwia9 fajnie, że gości będziesz mieć.

Ja się nudzę okropnie. Zaraz pewnie zabierzemy się z mężem za obiado-kolację czy coś.
Katia moja kumpela-sasiadka mieszkala w Siemiatyczach, teraz jeździ do mamy, ale ma cholernie daleko 450 km.

Hej! Nigdy nie jestem w stanie Was nadrobić i staram się chociaż w połowie, a potem już nie pamiętam, co komu miałam napisać. Dlatego napiszę tylko, że trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące, zaglądam do Was, chociaż rzadko się odzywam;-).
Moja maleńka złapała jakiegoś wirusa i ciężko z jedzeniem, a nocki nie przespane. Rety, jak ja nie cierpię takiej pogody... Dużo zdrowia życzę!
Oj zdróweczka dla malej.


Przepraszam,ze tak długo mnie nie było, ale po badaniach prenatalnych trochę się podlamalam, bo wykryli u mojego maluszka kropke na serduszku i ...wiadomo zdenerwowana bylam, w srode mam wizyte u kardiologa, ta plamka się nazywa ogniskiem hiperechogenicznym, aj już pytałam się gina, uspokoil mnie troszkę, teraz czekam na wypowiedz kardiologa, poza tym,to Maly duzy wazy 500 gram i wszystkie pozostale parametry w porządku.

Aha informacja dnia moja cora nauczyla się dzisiaj jezdzic na dwóch kolkach na rowerze hurrrrrraaaa!!!!
 
reklama
Kasoku wszystko na pewno będzie dobrze z bobasem! Gratulacje dla córci :-)
Sylwia78 gratulacje dla sąsiadki :) Będziecie dzielić się teraz wrażeniami :-)
Kesti rzeczywiście się rozszalałaś przy niedzieli ;-) Ale za to się nie nudziłaś.

U nas dziś niby pochmurno, ale dość ciepło, aż fajnie było wyjść na spacerek :-) U chrześniaka stwierdzono zapalenie ucha i jutro trzeba załatwiać wizytę u laryngologa...Mam nadzieję, że już po antybiotyku prześpi noc, bo wczoraj nie bardzo się udało. Byle jak najszybciej doszedł do siebie. Ja za to załapałam jakiegoś doła :-( i póki jestem z kimś to jakoś leci, ale samej tak mi źle, że szok...Dlatego jutro od rana już mam dzień zaplanowany w towarzystwie, żeby nie myśleć o kłopotach, bo wtedy też i maluch się denerwuje :baffled: I już mówiłam do męża, że ma szybko wracać mnie przytulać, bo mi tego brak :-(
Oj przepraszam, że się tak żalę...chyba przesilenie jesienne :/

Śpijcie dobrze. Dobranoc.
 
Kasoku zobaczysz że będzie wszystko dobrze z maluszkiem, a Matyśka zdolna dziewczynka gratulacje dla niej! :)

U mnie dzisiaj leniwa niedziela, siedziałam i się objadałam tradycyjnie słodyczami a później wieczorem to nawet kolacji nie chce się jeść :tak:

Marta Kochana to chyba sprawka hormonów i dodatkowo pogody która dobija! Oby jutro było lepiej! :tak:

Kładę się lulać, dobranoc wszystkim
 
Dzien dobry:-)

taaa piekna pogoda sie u nas zapowiada słonko swieci wiec jest tez szansa na to ze bedzie całkiem znosna temp w sam raz na spacerek:-)


Veritak kciuki mocno zacisniete&&&


Miłego dnia
 
Kasoku trzymam kciuki za dzidzie i mam nadzieje, ze to nic groznego. Gratulacje dla corci, ja sie na rowerze nauczylam jezdzic jak mialam 8lat i i cale kolana zdarte:D
Vernita trzymam kciuki za wizyte:)

Zaraz wychodze na usg i mam nadzieje, ze wszystko ok
 
Kasouku! Musi być dobrze!

Karolina- powodzenia na USG

a ja się od rana wkurzam na wiele rzeczy min na panią katechetkę, która straszy dzieci Hello Kitty...ughhhhhh
A miałam się relaksować..
 
reklama
kasoku - trzymaj się kochana, na pewno to nic groźnego i wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
verita, karolina - kciuki za wasze wizyty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
marta - głowa do góry :-) nie wolno się łamać, chociaż każdy ma takie dni, ale myśl pozytywnie :tak::-)

U mnie pochmurno, ale nie pada i nie wieje, więc nie jest tragicznie. Muszę wyjść zaraz porobić opłaty brrrrr.....nie lubię początku miesiąca :zawstydzona/y: A potem jakiś obiadek, chyba barszczyk biały... :tak::-)
 
Do góry