reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Widzę że nie tylko ja poleniuchowałam w sobotni poranek:) Dopiero co wstałam.
Ale za to wczoraj poszłam dość późno spać i tak uszczęśliwił mnie mój dzidziuś bo jak się położyłam spać to tak fikał, że dobre pół godziny czułam go. To niesamowite uczucie...
Miłego weekendu dziewczyny odpoczywajcie i relaksujcie się :)
 
reklama
Hej ;-)

I ja dziś leniu****ę. Mąż kończy kuchnię, a ja siedzę przy cappuccino. Podoba mi się :tak:

Madzioludku gratuluję :-) A skąd dokładnie jesteś? Wschód Polski to moje rodzinne strony :tak:

Miłego dnia Dziewczyny!
 
madzioludek gratulacje i dużo miłości i szczęscia na nowej drodze życia :)

a ja siedzę przy kawce i pomału będę zbierać się do sklepu, bo kuzynka mnie odwiedza a muszę coś do soczku kupić :)
 
Madzioludek to ja trochę "wyżej" mieszkałam;-) Okolice Mielnika i Siemiatycz. Jeszcze raz gratulacje!

Sylwia9 fajnie, że gości będziesz mieć.

Ja się nudzę okropnie. Zaraz pewnie zabierzemy się z mężem za obiado-kolację czy coś.
 
Widzę spokój na forum :-)
Ja wróciłam z udanych zakupów :-) w końcu kupiłam kurtkę i buty młodemu na zimę, jestem zadowolona ale i portfel cieńszy :sorry2: Przerażają mnie te ceny dla małych dzieci, często są nawet droższe niż ciuchy dla dorosłych. Do tego jeszcze większe zakupu jedzeniowe i wykańczające kolejki w marketach. ufffff.....
Lecę ogranąć chałupkę bo później tradycyjnie wpadają znajomi na galę bokserską ;-)

Buziaki i miłego wieczorku dla was :tak::tak::-):-)
 
MarchewkaEwka będę na zajęciach w poniedziałek także do zobaczenia. Fajnie, że będzie ktoś znajomy. Jak masz ochotę to zapraszam też na forum styczniowo-lutowych mamuś na trójmieście, stamtąd też będzie pare dziewczyn na zajęciach.
My dziś robiliśmy przemeblowanie w mieszkanku, teraz czekamy tylko na nową meblościankę do salonu i będzie w końcu ładnie. Jeszcze przed urodzeniem małej mamy zamiar się wyrobić z remontem łazienki i mam nadzieję, że się uda.
A ogólnie u mnie lipa, synek co prawda się w końcu wyleczył i od poniedziałku idzie do żłobka, ale ja coś zaczynam się rozkładać. Trzymam się jak mogę, ale kiepsko to widzę.
 
reklama
Hej! Nigdy nie jestem w stanie Was nadrobić i staram się chociaż w połowie, a potem już nie pamiętam, co komu miałam napisać. Dlatego napiszę tylko, że trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące, zaglądam do Was, chociaż rzadko się odzywam;-).
Moja maleńka złapała jakiegoś wirusa i ciężko z jedzeniem, a nocki nie przespane. Rety, jak ja nie cierpię takiej pogody... Dużo zdrowia życzę!
 
Do góry