reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Kurcze już sama nie wiem co zrobić.
Kogokolwiek pytam inaczej odpowiada.
Zadzwoniłam do lekarza i powiedział że najlepiej w 23 tygodniu bym zrobiła, jak zadzwoniłam do znajomej ginekolog z innego miasta to powiedziała że ona wysyła w 20 tygodniu.Ale mam mętlik hehehehe
No nic narazie zostanę przy tym 23 tygodniu i poczekam aż skosultuję to z mężem.Chciałabym by był przy tym badaniu a wraca dopiero właśnie w 22 tygodniu do domu
 
reklama
MarchewkaEwka mi lekarz powiedziała że mam zrobić między 20-22 tyg a najlepiej w 22 tyg

ale mnie humor dobry złapał siedze słucgam muzy i jak głupia się szczerze sama do siebie :-D a jaka mnie ochota na małego żółtego redsika naszła oj muszę chyba do sklepu skoczyć po czekolade źeby zagłuszyć to prganienie piwa :p
 
MarchewkaEwka ja mam połówkowe 23 października i będe dokładnie 22tyg i 3cim dniu, lekarze wiedzą co robia nie masz co się martwić ale skoro nie dowierzasz to zapisz się jak będziesz w 22 tygodniu i będziesz spokojna :)

Sylwia,Monila ale zrobiłyście chęć na kabanosa!!! Oooo matko zaraz chyba przejdę się do sklepu bo nie wytrzymam, a właśnie maiłam zacząć jeść chipsy o smaku wędzonego boczku haha ;-)
U mnie mała najpierw reagowała na słodkie a teraz na wszystko co mięsne ;-);-) ja tam zajadam i słodkie i słone wszystko co popadnie i mam ochotę :)

Magdzik ja to się jarze jak czytam Wasze posty, czyli jak piszecie że z maluszkami jest dobrze i wtedy maż jak to widzi to też jest ciekawy z czego się śmieje, aaaajj tak łyczka redsika też bym się napiła aalle nieeee....

Ja sobie ogarnęłam w domku, gołąbki na obiadek zrobiłam, ale chyba dorobię sosik pomidorowy bo mąż uwielbia ;-) no i będe czekała aż wróci z pracy a do 20 jeszcze daaaaaaaaaleko :-(
 
Heh Sylwia9 mam tak samo z mężem. Ja siedzę czytam, uśmiecham się do ekranu, a on patrzy i nie wie o co biega. I później jak mu coś opowiadam to zawsze jest komentarz "Aaa Twoje koleżanki" :-)
Ja mam ziemniaki obrane tylko włączyć, do tego będzie rybka nadziewana serem (znaczy kupiłam takie paczkowane heh) i taki oto piątek :-)
MarchewkaEwka ja miałam teraz 21/22 tydzień także myślę, że słuchaj lekarza, on wie co mówi :-)
 
Macie racje dziewczyny : lekarz wie co robi.Skoro powiedział, że mam zrobić w 23 tygodniu to tak zrobię:)
Zapisałam się już na badanie na 28 października i będzie ze mną mój mąż więc wszystko super się poukłada.Zaraz idę zrobić sobie rybkę na obiadek i śmigam na małe zakupy.Chcę kupić mojej siostrze mały upominek bo wczoraj podpisała umowę na stałe :) Jest okazja by świętować wiec wieczór zapowiada się ciekawie
Dzięki za słowa otuchy :)
 
Marta ryba paczkowana nadziewana serem?? a gdzie taką rybcie można dostać???

MarchewkaEwka no i nie ma co się stresowac nie potrzebnie :) Mój mężuś też będzie na połówkowym i my do tego mamy całe te USG nagrywane i dostaniemy płytkę ;-)
Peeees: A co Ty masz taki dziwny ten suwaczek?? w ogóle nie widać co na nim pisze w którym tyg jesteś ;/
 
Sylwia u mnie tez taka rybe dostaniesz w kazdym sklepiku:-) rozejrzyj sie dobrze u Ciebie tez napewno jest dostepna:-) u mnie jest na sztuki wiec moze u ciebie tez tak sprzedawaja a ty myslisz ze to zwykła ryba :-) popytaj o rybe z serem i napenwo znajdziesz :-p
 
Marta ojjj kawałek do Ciebie mam ;-)

Monila serio nigdy nie widziałam ryby z serem... U nas jest np wędzony łosoś zawijany z farszem ze szpinaku, śliwki, pieczarek...
 
reklama
Oj narobiłyście smaku na rybkę :-) jakoś ostatnio ucichło to nasze forum
u mnie dziś dzień leniwy a jeszcze na wieczór popstrzykałam się z P. Teraz usypiam małego i chYba też pójde spać ;-)
a co tam u Kerny? bo nie wiem czy przeoczyłam jakiś post ale dawno jej nie widziałam na forum
 
Do góry