reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Jej, Grzechotko... Dziwnie... Może faktycznie intensywność zapachów jest tego przyczyną... Odpoczywaj
 
reklama
My już w domku po wykopkach, pogoda dopisała, młody się wyganiał, też zbierał do swojego wiaderka i padł jak wróciliśmy. Ja pochodziłam po słoneczku i zleciało :-)

Ale biore się za ciąg dalszy w domku, bo na wieczór przychodzą znajomi na urodziny m. i przy okazji gala KSW więc czeka mnie długi wieczór... ;-)
 
Verita wszystkiego najlepszego dla córci :-)

Oj Grzechotko uważaj, lepiej rzeczywiście tam nie chodź, bo po co ryzykować.

Gabi dużo sił i miłego wieczoru :-)
A ja hmm ciężko pracuję leżąc na kanapie pod kocykiem i pijąc ciepłą herbatkę :-) I oczywiście czasem w ramach dyrektorskiego obowiązku przejdę się zobaczyć czy dobrze kładą tę tapetę ;-) Babcia zrobiła obiadek i normalnie czuję się rozpieszczana :-)

A z Waszej strony jakaś cisza dziś...
 
Marta no w weekendy zazwyczaj jest cicho :tak: Korzystaj z tego rozpieszczania ile się da ;-) Ja też popijam herbatkę.

Gabi no nie dziwię się, że Młody padł. Po takim dotlenieniu ja chyba też zaliczyłabym drzemkę ;-) To udanego wieczoru!

Grzechotko jak się czujesz?
 
Grzechotko ooo lepiej uważać, może faktycznie jest coś co źle wpływa na to jak się czujesz, unikaj tego rosmana, właśnie jak się czujesz??

Gabi też się nie dziwie że młody padł, jednak zbieranie ziemniaków i latanie po polu też jest męczące :)) Ciekawy wieczór Wam się zapowiada, również życzę dużo siły na wieczór :)

Marta korzystaj ile się da i odpoczywaj :)

Katia jak tam mężu?? Lepiej już się czuje??

Faktycznie weekend zawszę spokojny, mój mąż zakupił dzisiaj suszarkę do grzybów/owoców itp i od razu jak przestało padać pojechał z tata na grzyby :-D
 
Sylwi9 tak, tak Mąż pospał sobie dłużej, a teraz działa w kuchni :tak:

Ja ogarnęłam szafę z książkami... Miałam tam mnóstwo rzeczy z pracy - ćwiczenia, zadania, teksty... I tak mi się zatęskniło za nauczaniem....

Ale zmułka...
 
katia ja dzis tez przegladalam swoje papiery z pracy jak uczylam w szkole jezykowej i wojsku:) i z pracy magisterskiej poznajdowalam:)

gzrechotka a to od zapachu tak masz? no bo takie omdlenia w ciazy sie zdarzaja od roznych rzeczy. mi najczesciej jak sie za cieplo zrobi albo jak malo zjadlam to mam wlasnie takie objawy jak ty. wiem, ze sie wystraszylas ale to sie zdarza
 
Hej witam się po ciężkim dniu, napracowałam się trochę i usiadłam na d...maz ma dyżur i zaraz musze kolacje szykować i kapiel.
Verita wszystkiego naj naj dla córci,
Grzechotko jak się czujesz???pewnie od nadmiaru zapachow tak masz .
Kurcze ja mcdonalda lubie, ale już dawno nie jadlam najbardziej lubie frytki z maka.

Fatalnie się czuje, niby nos drożny ale nie czuje do końca zapachow i cokolwiek jem czuje jakbym wate jadla, zaraz ide kolacje zrobić, a potem czas tylko dla siebie.
 
Witajcie, ostatnio cierpie na brak czasu, nawet nie jestem z Wami na biezaco:( Ale za mna ciezki weekend, wczoraj impreza urodzinowa meza. A w tygodniu jezdzilam w poszukiwaniu mebli do pokoju dla coreczki. W pn wracam do pracy, brakuje mi jej:) Z dzidzia wszystko dobrze, ja w koncu dobilam do wagi z przed ciazy i zaczne tyc:) jupi:)
Widze, ze coraz wiecej z Nas poznaje plec:) Super. Milego wieczoru
 
reklama
Katia, Beti jakis czas temu tez ogarnęłam szafkę z dokumentami i poznajdowałam pełno swoich materiałów do szkoły - fajne wspomnienia ;-)

Kasoku też lubię frytki z maka :) Ja sobie zakupiłam sztyft do nosa z olejkiem aromactiv, przeczyszcza mi nos że później przez jakiś czas woda się leje :)

Ale dzisiaj spokojna sobota, u mnie znowu pada... Jutro przygotowuje obiad z siostrą bo trochę ludzi na nim będzie... Już mam ochotę na marchewkę z groszkiem i na piersi w cieście :)
 
Do góry