reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

hej
ja dziś sama rozkoszuje się wolnością:-DKuba u babci mąż w wawie wróci w nocy ide na spotkanie z koleżankami z pracy pofarbuje sobie włosy i jeszcze zdążę skoczyć na małe zakupki może :-D


Katia byłam w da grasso obok nas tu . Do la specji nie chodzę odkąd ci ormianie przejęli te knajpę i burdy robią

i nawet dzidziul mnie kopie :-D
 
reklama
grzechotko to dzisiaj masz dzień dla siebie :) Chyba fajnie tak od czasu do czasu sobie odpocząć od codzienności i zająć się sobą ?:)

Pizzeria Da Grasso kiedyś moja ulubiona, do póki nie miałam sytuacji jak poszliśmy ze znajomymi tam na pizze i w kawałku mojej znajomej był kawałek drucików od druciaka !!! :szok::baffled:
 
Czeeeść :-)

Kari gratuluję córeczki ;-) Nie dziwię się, że jesteś w szoku. U nas dwóch lekarzy dopatrzyło się siusiaka w 14 i 15tc. No mam głęboką nadzieję, że w środę na połówkowym syn zostanie synem :-D:-D

Kari, Verita - sto lat dla dziewczynek!!! :-D

Grzechotko nie wiedziałam, że to ormianie przejęli. Fakt był tam remont. My też często jemy w da grasso :tak: No to świetny dzień Ci się zapowiada! U nas dziś remontowo - upiększamy kuchnię ;-)
 
Sylwia to jeszcze nic , kiedys zamowilismy sobie ze znajomymi pizze do domu i moj maz o mało co nie złamał zeba na srobce ktora była zapieczona w ciescie :-D hahah wiec odrauz za telefon i dzwonimy tam i mowimy o co chodzi babka odrauz przeprosiła i przysłałą druga taka sama pizze za freee w przeprosinach ..


ja zaniedługo zmykam do tescia troche tam ogarne zanim przywieziemy tesciowa bo wiadomo dwoch facetow w domu to sajgon :-p hahah
 
Sylwia9 u mojego Męża pleśń była na środku bułki na tej górnej stronie, a na mojej na spodzie bułki. Widocznie leżały jedna na drugiej. Ale spoko. Oddali nam kasę za całą kolację.

Kasiaczku 17st?? Wow. Trzeba się rozgrzać :tak:
 
reklama
wiecie co poszłam do rosmana i zasłabłam nie mogę tam chodzić to już 2 raz kiedy tam się tak źle poczułam. brzuch mnie rozbolał goraco mi się zrobiło i cała się spociłam ale takie zimne poty mnie oblały oparłam się tylko o szafkę i mało co nie zjechałam za dużo zapachów chyba różnych jeszcze tak źle się nie czułam :-(
 
Do góry