reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Dzień Dobry! :blink:

Kari ja w witaminach dla ciężarówek mam sporą ilość żelaza ;-) No to fajny dzień się zapowiada, ja też zawszę cieszyłam sie z takich imprez urodzinowych :) Była bym tak samo zaszokowana wieścią że w moim brzuszku jest jednak chłopiec, no ale niestety lekarz ma prawo się pomylić, bo chyba na połówce widać już najbardziej wszystkie narządy, no ale u mnie podobno nic nie dyndało między nogami ;-)

Gabi Kochana, u mnie juz przedwczoraj w nocy było tylko 2 stopnie na plusie i padał deszcz ze sniegiem, ja nie chce tej zimy tak szybko :crazy: Macie jeszcze wykopki?? Ojjjj to ubrać się ciepło bo zimno jak nie wiem! Ja też nie znoszę wykopków ale w tym roku mnie ominęły :)

Magdzik no ale pewnie mąż zadowolony że mu potowarzyszyłaś przy oglądaniu :) Ja też jakoś zasnąć od tak nie mogę... Dużo zdrówka dla mamusi życzę.

A ja czuję się trooochę lepiej, jeszcze nosek zapchany ale gardło już nie boli.

Monila Ty zawszę chyba o tej samej porze jesz śniadanko co nie?:)


Verita Wszystkiego co Najlepsze dla Twojej Małej Księżniczki w Dniu Urodzinek! :)
 
Verita kochana Wszystkiego co najlepsze dla małej :*

tort-urodzinowy-tort-na-pierwsze-urodziny-tort-dla-dziecka-GALLERY_MAI2-24396-310x433.jpg



udanej imprezki urodzinowej :-) i nie przemeczaj sie kochana ;-)


Sylwia no tak , bo jak wstane to juz musze odrazu zjesc :-p bo małe sie dopomina
 
verita
wszystkiego naj dla córeczki!
Ja trochę ułatwiać sobie życie i kupiłam papierowe talerzyki i kubeczki, żeby je potem wyrzucić i już.

ale kusi mnie upieczenie rogalików. Mama dała mi mega prosty przepis. I niby mi się nie chce ale zjadłabymchętnie...
 
czesc
Verita i Keri sto lat dla dziewczynek
Magdzk20 zdrowka dla mamy
Kerna mam nadzieje ze maz dotarl bezpieczne do domu


my tez dopiero zasiadamy do śniadanka,mlody dzisiaj lepiej,co prawda nos nadal zatkany i sciagamy ale za to oczka już nie załzawione i nie jest taki marudny

dzisiaj maz pracuje krocej:-)ale za to idzie na nocke ,czasami widze ze już ma dosyć ale on twierdzi ze musi zarobc na nasz byt,czaami az się boje bo to typ pracoholika,zreszta ja tez taka bylam przed dziecmi
 
Veria wszystkiego najlepszego dla małej gwiazdy ;-)

a ja wstyd się przyznać ale dalej w łóżku leże :$ ale przez wasze posty zgłodniałam i ruszam tyłek do kuchni dziś na śniadanie serek biały ze szcZypiorkiem mniam. Uwielbiam :-)
 
reklama
sylwia wydaje mi się że w Twoich witaminach jest to co potrzeba, mi gin doradziła jakie mam kupić witaminy :)

Magdzi jaaa to samo przed chwilą jadłam na śniadanie heh :)
 
Do góry