reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej! Dziś ja pierwsza, ale w weekend mnie to nie dziwi ;-)
Ale miałam długi dzień wczoraj. Tapeta pięknie leży, napatrzeć się nie mogłam. Teraz tylko trzeba poczekać na meble i dom jak nowy :) A tak niewiele trzeba :-)
Później miałam gościa - spała u mnie koleżanka, gadałyśmy do 2 i dobrze, bo teraz już zabrał ją mąż ;-) No i jak widać dla mnie dzień też się zaczął, a że znowu ma być intensywny to dobrze bo by mi czasu zabrakło ;-)

Kesti rzeczywiście nic się nie odzywasz ostatnio. Wracasz do pracy, czyli ze zdrówkiem wszystko ok :) No i tyj, tyj :-)

Kasoku nie zazdroszczę. Przy takim odczuwaniu smaków to aż się jeść nie chce, bo co z tego, że żołądek zapchasz jak żadnej przy tym przyjemności. Musisz skorzystać z rady Sylwii9 i szybciej dojdziesz do siebie :-)

Napiszcie jak się udały wczorajsze imprezki :-)
Miłego dnia i... idę na śniadanie :-)
 
reklama
Bry ! :-)

Marta fajnie ze tapetowanie sie udało ;-) jak juz bedzie efekt koncowy to czekamy an foto :-)


Verita zdjecie tortu i małej solenizantki mile widziane :-)


miłego dnia
 
I ja się z rana witam ;-)
wczoraj u znajomych było super kacper się wylatał z kolegami że usnał po przejechaniu dwóch przystanków;-)
dziś za to dzień zapowiada się mniej intensywnie ;-)
 
Jestem i ja :-)
Jakaś krótka ta noc była, poszłam spać po 24 jak znajomi się rozeszli, urodzinki m. się udały, miło spędziliśmy czas :-)
No ale co mnie najbardziej ucieszyło to podczas oglądania KSW pierwszy raz poczułam w końcu wyraźne ruchy maleństwa :-) m. się śmieje że mały bokser rośnie (on jest fanem i trenuje też boks) bo wiedział kiedy się odezwać ;-) Nie były to jeszcze jakieś super mocne kopniaczki ale czuć że fikał koziołki. W końcu się doczekałam :-)

Dziś przychodzi rodzinka m. na ciasto i kawkę, na szczęście nie dużo osób bo tylko babcia i siostra (bo tylko ich ma :-() Babunia kochana i bardzo wiekowa - ma 93 lata!!! Ale trzyma się super jak niektóre 70cio latki ;-)

Za oknem wstrętna mgła brrrrr....... Miłej niedzieli życzę!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Gabi no to moze faktycznie rosnie wam mały bokser haha ;-) wybrał odpowiednia pore na kopniaczka :-)

noo babcia ma imponujacy wiek ... mało osob teraz dożywa tych lat i to jeszcze w sprawnosci ruchowej;-) tak wiec oby tak dalej niech babcia zyje 150 lat ;-) bo do setki jej juz nie daleko ;-)


u mnie tez straszna mgła za oknem wrrrr... kompletnie nic nie widac :-p
 
Witam się i ja niedzielnie :-)

A u mnie piękne słońce od rana, więc dzień chcemy spędzić na zewnątrz :tak:

Marta fajne jest takie nocne plotkowanie z koleżanką .. Jej, chyb wieki tego nie robiłam :-D

Gabi gratuluję poczucia ruchów!! Może faktycznie będzie bokserem :tak:

Magdzik to miłego odpoczywania ;-)
 
Dzień dobry :)

Marta jejju jaki ranny ptaszek z Ciebie :) Ale fajnie jest tak poplotkować z koleżanka;-)

Gabi maluch faktycznie wybrał dobry moment do kopniaczków ;-) mam ciocię która nie długo dopije do 90tki a w ogródku jeszcze sama sobie sadzi! ;-)

U mnie też mgła za oknem, moi pojechali na grzyby - nie wiem jak Oni w tej mgle je wypatrzą :-)
 
Witajcie, dzis wstalam z obolalymi plecami. Spalam sobie w salonie, bo moj M pracowal do nocy, wiec stwierdzilam, ze lepiej jak posciele sobie w salonie, ale bylam glupia i nie rozlozylam sofy:) A o 3 moj maly synek obudzil sie, chyba mial koszmar i przyszedl spac ze mna.... A nie chcialo juz mi sie jej rozkladac.. Ale coz:)
A tak wgl to dzis spadl u Nas pierwszy snieg, co prawda zaraz sie rozpuscil, ale liczy sie fakt:)
 
reklama
:) snieg, snieg:) Podobno u Nas ma spasc juz za 2-3 tygodnie na stale:) Zobaczymy:) Ale czuc juz zime powoli, bo temperatury ida w dol.
 
Do góry