reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Karolina no to pięknie .. większośc juz rozpakowana :-D

ciekawa jestem jak tam Edda i Magdalena .... mam nadzieje ze juz ciesza sie swoimi maluszkami :tak:

Magdzik obydwa imienia super ;-) Natalek ostatnio od zatrzęsienia jest ;-) a Patrycji mniej :-D no fakt ciężka decyzja ..... ja wybrałabym Patrycje :-D

u nas spokojnie ...:-D 10 marca idziemy na usg bioderek;-) nie mozemy sie tylko zdecydowac co do daty chrzcin ... :-p bo ja chce jak najszybciej .. ale to teraz nie pasuje chrzestnemu potem znowu chrzestnej ... ale cos wymyslimy ;-)

Kasoku nasz mały ostatnie 3 noce wstawał na papu koło 4 i od tej godziny postanawiał nie spac ... tylko słuchac przejezdzających samochodów :-D haha choc ta noc była taka jak wczesniejsze czyli papu i nyny ;-)i oby tak zostało ;-)
 
reklama
Magdzik, wez kartkę, napisz każde imię z nazwiskiem oddzielnie i spójrz, który zestaw lepiej wygląda:-)

Monila, ja jeszcze o chrzcie nie myślę. Chrzestnego mamy wybranego, nad chrzestną myślę, choć wybór niewielki.

Karolina, a z tych stałych lutóweczek, które nie pojawiły się tu tylko raz, to ile zostało do rozpakowania?

Pracowity dzień za mną:-) ale jestem z siebie dumna:-) pościel zmieniona, jutro popiorę:-) poprasowałam, obiad na 2 dni zrobiony, dzieć na spacer wyprowadzony, chałupka ogarnięta. Zaraz wykąpię dzieciaki, nakarmię i do spania:-) jutro idę z Mikołajem zrobić jeszcze raz bilirubinkę, choć jest zdecydowana poprawa:-) już nie jest taki żółty:-) szczęście, że oczu skośnych nie ma:-)
 
Magdzik oba imiona ładne. Pomysl o jednym i o drugim i jak ci bedzie szkoda ze nie tamto jedak to znaczy ze wybralas. macie drugie imię? Zawsze można dac oba ;-)
 
Magdzik, wez kartkę, napisz każde imię z nazwiskiem oddzielnie i spójrz, który zestaw lepiej wygląda:-)

Monila, ja jeszcze o chrzcie nie myślę. Chrzestnego mamy wybranego, nad chrzestną myślę, choć wybór niewielki.

Karolina, a z tych stałych lutóweczek, które nie pojawiły się tu tylko raz, to ile zostało do rozpakowania?

Pracowity dzień za mną:-) ale jestem z siebie dumna:-) pościel zmieniona, jutro popiorę:-) poprasowałam, obiad na 2 dni zrobiony, dzieć na spacer wyprowadzony, chałupka ogarnięta. Zaraz wykąpię dzieciaki, nakarmię i do spania:-) jutro idę z Mikołajem zrobić jeszcze raz bilirubinkę, choć jest zdecydowana poprawa:-) już nie jest taki żółty:-) szczęście, że oczu skośnych nie ma:-)

Zrobilam dzis cala liste i powiem wam, ze malo nas zostalo do rozpakowania a przynajmniej ja nie kojarzę wiekszosci nickow. Jak cos to mnie poprawcie :tak:
Marcelka37?
sylwia781122?
MasterKindziula?
inka292?
betty-jurek
natalusia9922?
handziulka?
Joasia_1986
marta_26
ineeze?
darusia89?
happymama82
Tesiak?
edda
Loma?
madzioludek
magda*lena?
Aniolinek?
kasia2506?
kassia1984?
jane?
hai24?
Karolina1987W
Beti1986
gabi84
MarchewkaEwka?
anamari82
sandra82?

Wychodzi chyba, ze zostalo 10 dziewczyn :-):szok:
 
Ostatnia edycja:
Marta26 to nasz ludz:-)
Anamari zaginęła w akcji i trzeba je będzie szukać listami gończymi, bo programu " ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" już nie ma:-)

Tych niepogrubionych nie kojarzę również

Idę się prysznicować:-) rezzta już gotowa do snu, a Mikołaj już nawet śpi:-)

Kolorowych snów:-)
 
Dzien dobry:-):-):-)


Trzymajcie kciuki za mnie. O 5.28 dostalam pierwszy skurcz i zaczely mi odchodzic wody:-) Kurcze ale jestem podjarana heehe
 
Karolina super! Powodzenia!
&&&&&&&&

Jak będziesz mieć za dużo skurczy to chętnie przyjmę ;-)

No i był u mnie właśnie mój lekarz i powiedział - w czwartek rusza porodówka jak wytrzymam do tej pory to rodzimy. Nareszcie jakieś decyzje :-D
On ma wtedy dyżur więc byłoby super :tak:
 
karolina super!!! oby szybko poszło :-)
joasia w końcu jakaś decyzja lekarzy :-) do jutra już niedaleko, ale dzisiejszy dzień pewnie będzie ci się ciągnął, no,,,chyba że się coś rozkręci, czego ci życzę :-)

Jejku dziewczyny, współczuję Wam "przeterminowanym", okropnie tak czekać, wiem to z poprzedniej ciąży. Teraz mam termin za równy tydzień na następną środę, ale moje przeczucie mówi, że to i tak będzie marzec...:eek: Moja mama też mnie przenosiła o jakiś tydzień, więc to pewnie u nas w genach heh...muszę to jakoś sobie wytłumaczyć ;-) Ale jeden plus z tego będzie, bo nie będę trzymać diety w tłusty czwartek (za tydzień) hehe i sobie pojem ostatnich kalorii :-D
 
reklama
Karolina &&&&&& oby poszło szybko i sprawnie :tak:

Joasia no to jutro zaczynasz swoje wielkie chwile :-D super!!!:-)


u nas nocka ok ;-) własnie mały wisi na rece i zasypia :-)

Selerowa my chrzestnych to mielismy wybranych juz na poczatku ciazy ... odrazu było wiadomo kto to bedzie :-) a chrzciny chciałabym jak najszybciej i miec to z głowy :-D
 
Do góry