reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej :-)

Ja mam zwolnienie chodzone ale wiem że jak jest leżące to nie ma wymówki że spacer, trzeba leżeć w razie kontroli! Głupota ale co zrobić :-)

Mężuś pierogi z mięskiem grzeje ...mniam :-)
Miłej soboty!
 
reklama
Mój gin powiedział mi, że na razie mam się tym nie martwić, bo to się może jeszcze cofnąć, a nawet jak się nie cofnie to nie koniecznie dziecku zaszkodzi. Pytałam go tylko czy to mogło być przyczyną tego, że nasz synek urodził się w terminie, ale z wagą tylko 2470g i powiedział, że tak. Nie dopytywałam za bardzo, bo wiadomo że myśli się dopiero po wyjściu z gabinetu.. :| To się nazywa dokładnie albo wcięcie wczesnorozkurczowe w tętnicy(jednej lub obu) macicznej, albo oznacza się jako NOTCH.
 
Witajcie Dziewczyny-Ciężaróweczki :)
Przez przypadek trafiłam na stronke babyboom i forum i baaaardzo mi sie podoba :-) Postanowiłam, że dołączę do Was i bede sie starała pilnie uczestniczyć w rozmówkach :-)
Też mam termin na luty 2014 a dokładnie 28 ;-) i nie wiem czy nie zachacze o początek marca 2014r bo z prenatalnych mam na 3.03 termin. Teraz jestem w 20 tyg mojej pierwszej ciąży-która była dla mnie totalnym zaskoczeniem :) Pozdrawiam wszystkie Ciężaróweczki...
 
Patrycja 89ja w pierwszej ciąży miałam coś podobnego tz hipotrofie płodu oraz małowodzie , polega to na tym że łożysko źle przewodzi pokarm do dziecka i przez to dzidzia przestaje rosnąć w brzuchu mamy. Ale to schorzenie stwierdza się po 30 tyg ciąży. Dlatego ostatnie 2 miesiące ciąży spędziłam w szpitalu i dwa razy dziennie miałam kroplówki żeby maluszka dożywić w ten sposób maluszka, to co ja jadłam do niego nie dochodziło. Skończyło się wszystko szczęśliwie i mój Antoś urodził się z wagą równe 3 kg.
Nie zamartwiaj się wszystko będzie dobrze :tak:
 
Witaj Sandraa :) Zapraszamy :-)
Ale tu dziś spokój i cisza, jak to w sobotę ;) A ja się tak nudzę, że szok! Wstałam z łóżka, posprzątałam i znowu siedzę. Zaraz ścielę łóżko z powrotem i znowu będę leżeć...Żeby ten katar szybko przeszedł, bo wariacji dostanę tak w domu cały dzień :/
Patrycja89 wszystko będzie dobrze, nie może być inaczej :-)
 
Patrycja u mnie to nazywa się AEDF, polega na tym, ze w tętnicy pępowinowej przy rozkurczu wszystko się cofa i nie dostarcza dziecku tego co potrzeba, lekarz mi się nie kazał na razie martwic ale ja oczywiście już czarnowidzę :-( powodzenia!
 
Cześć:-)
U nas w domu był chyba atak wirusa sranko-rzygaczki :confused2:
Żeby było śmieszniej to naprawdę zabawnie było biegać do dwójki dzieci będąc w takim samym stanie. Wczoraj leżałam cały dzień a dzieci szalały w najlepsze.:sorry:

Temat zwolnienia mnie omija nie/stety .
Edda miłego wypoczynku!
Myg jak ciasto?
 
reklama
Witam

Kerna mam nadzieje ze juz ten wirus wam minął :-) fajnie ze wczoraj mogłas polezec i odpoczac nalezało ci sie ;-)


Edda odpoczywaj ;-)

Witam nowa mamusie ;-)
 
Do góry