reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

ja dostałąm wczoraj skierowanie na glukoze :-) bede ja robic za tydzien albo za dwa tak zeby na wizyte był swiezy wynik:-D hahah oprocz tego mam jeszcze pare innych badan ;-) teraz lekarze zlecaja to kazdej ciezarnej :-)
 
reklama
A ja dostałam list z ZUSu bo tak o mnie dbają że kontrole robią :no: Nie było mnie w domu i mam na piśmie wyjaśnić gdzie przebywałam. Ehh co im tu wpisać: spacer, zakupy czy poprostu nie wstałam bo spałam o 11 :-p ogólnie to mnie to zdenerwowało!!:wściekła/y:
 
Dziewczyny, czy któraś miała wcięcie wczesnorozkurczowe w którejś tętnicy macicznej? Bo ja niestety mam, jak nie przejdzie samo do 26tyg. to może być problem z odżywieniem i dotlenieniem dziecka :/ Może któraś z was miała w poprzedniej ciąży, albo ma teraz i lekarz coś więcej na ten temat powiedział?
 
Patrycja 89 niestety nie mam i nie miałam, w ogole pierwsze slysze o czyms takim, ale trzymam kciukasy rzezc jasna żeby to cos zniknelo do 26 tc :tak:
 
Patrycja ja niestety tez nie pomoge i tak jak Kasoku pierwszy raz o tym słysze ... oby szybko mineło :tak:


myg no to Cie uszczesliwili :-p haha nie ma co :-D
 
myg ja tez naleze po ZUS w rybniku i slyszalam wlasnie ze sprawdzaja ciezarowki czy siedza grzecznie w domu. Ja jeszcze nie mialam ale czuje ze tez bede miec niedlugo. Powiedz ze bylas w aptece.
 
dla mnie takie sprawdzanie kobiet w ciazy jest bez sensu bo przeciez to czas kiedy kobieta potrzebuje relaxu i odpoczynku wiec ma prawo wyjechac gdzies na odpoczynek lub gdzies wyjsc ...totalna głupota sprawdzanie nas no ale jesli nie maja co robic to niech sprawdzaja :-p
 
Myg nie zazdroszczę :/ Też się tego obawiałam, bo zwolnienie leżące, a zus u mnie nadgorliwy. Ale jak się do nich przeszłam to przy okazji dowiedziałam się, że podlegam pod inne miasto (nawet województwo), bo tam ma siedzibę firma mojego szefa. Także teraz bez stresu mogę sobie spacerować.
Ale uważam podobnie jak Monila, że przecież chodzi o relaks dla nas, a nie dodatkowe stresy. Tyle, że według urzędu jeśli zwolnienie jest leżące to mamy leżeć. A z kolei gin nie chce przepisać chodzącego, bo obawia się, że sam będzie miał naloty...I jak tu człowieku żyć w tym kraju?!
Patrycja89 też słyszę o tym pierwszy raz. Kurcze a Twój gin nic więcej oprócz trudnej nazwy Ci nie powiedział?

Mój M niedawno wyszedł do pracy więc znowu co najmniej do środy sama :/ Z jednej strony przy przeziębieniu to nawet dobrze, nie zarażę go chociaż.
 
Marta ja mam chodzace aczkolwiek to oznacza tylko tyle ze mozesz chodzic po domu a nie lezec w lozku. Teoretycznie powinnam siedziec caly czas w domu. Tak mi powiedziala kadrowa z mojej firmy.

Tak a propos tego ze siedze w domu w czasie L4to jade jutro do Zakopanego na 2 dni. Przywioze Wam oscypka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edda koniecznie !!! bez oscypka nie wracaj :-p hahah


Marta ja tez mam L-4 chodzace ;-) a to oznacza ze mozesz wyjsc z domu na spacer i wogole ... nie musisz siedziec w domu no a juz lezace no to wiadomo nie bardzo mozesz ruszac sie z domu
 
Do góry