reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam. Ale wam zazdroszczę ze macie juz mrozno. Pamiętam ze lubiłam taka pogodę w pl. U nas pada jak zwyklebi strasznie ciemno. Mam nadzieję że potem się przejasni bo do centrum chcę v jechać może znajdę coś czego nie mam.
 
reklama
Verita ja wczoraj 2 tabliczki czekolady zjadłam bo nie mogłam się jej oprzeć muszę się jakoś opanować bo w pierwszej ciąż tak się objadałam czekoladą że dostałam na nią mega alergii
Kasoku kciuki zaciśnięte ;-)
Kasiaczek super że Cię wypuścili mam nadzieję że już nie długo będzie lepiej
Kesti ale akcja z tą płcią malucha :-) dobrze że teraz to wyszło a nie przy porodzie gratuluje synka ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :)
Za oknem również słonecznie i mroźno, ale pięknie :-) Ja już po śniadanku (uwielbiam te dwa dni gdy jest M i mam wszystko podane do łóżka) i jeszcze sobie leżę. Do tego M obiecał spacerek i trzymam go za słowo (choć on tego nienawidzi).
Trzymam kciuki za wszystkie mamusie i dzidziusie na dzisiejszych wizytach i życzę miłego dnia oraz świetnego humoru :-)
 
Witam sie i ja w słoneczku:-)
Ja już u mamy nawadniam psa przez strzykawke, ale sam pies ma sie już lepiej :tak: Pójde zaraz do koleżanki obczaić jak od niej bobo :-D
 
No to i ja się witam w ten słoneczny ale mega mroźny i chłodny dzień! :)

Mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&&
 
Ja tez trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)
Wczoraj mialam wieczorem atak glodu i sama nie wiedzialam na co bym miala ochote, wiec zrobilam tosty z szynka i serem i popijalam maslanka hehe
 
Marchewka, Kesti- to witajcie w klubie :)
Przeciez i mi w 13 tyg lekarz mówił, że dobrze wyposażony facecik a teraz że nie chce mu wyjść nic innego jak tylko dziewuszka :)
Ja się cieszę ktokolwiek tam siedzi :)

Kasiaczek- najważniejsze żebys miała teraz super opiekę :)

Karolina-
to chyba taki czas na ataki głodu bo ja je mam od pewnego czasu dość regularnie :)


Dzień piękny :)Ja oczywiście nic nie robię tylko leżę, bo jak wczoraj wybrałam się Nataszce pokupować rajstopki i inne pierdoły z których wyrosła to brzuszek znowu zaczał się stawiać... :(

Marzę już żeby był grudzień a potem mig i luty. Dzidziuś byłby duży i stawianie brzuszka naturalne ....
 
reklama
Sylwia ja w pierwszej ciazy nie jadłam a żarłam słodkie 24 na dobe i tez nie bałam sie cukrzycy a wyniki z cukru miałam idealne cały czas :-)
 
Do góry