reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Monila nie no tak serio to myslałam o tym że tak sie wydało z tą płcią ;-) pewnie Wasza minka i mina gina jak usłyszał że miała to być niespodzianka była nieziemska :-D
 
hahah no moja mine pewnie była bezcenna jak pierwsze co zobaczyłam to była armata mojego syna haha:-p no ale przeciez nie moglismy sie tego spodziewac ;-)
 
Sylwus no bo tak było :-p sama dojrzałam armate io odrazu mowie do gina ze mezus miał racje ze synus a gin tylko potwierdził :-p naogladałam sie tych zdjeci na necie to wiedziałąm jak to wtglada :-p
 
Dziewczyny ja praosze o && na 18. Ostatnio dużo sie dzieje dzisiaj myslałam że troche sapne ale rano telefon od mamy że pies zdycha i chodzić nie umie na tylnie łapy ehhh:no: to był mój pies ale został teraz z rodziną w domu. No to pisk opon i do psa. Niewiadomo co mu jest sra na leżąco dostał kroplówe i zastrzyki i miejmy nadzieję że się wzmocni. Jutro z rana jade go pilnować no bo wszyscy ida do pracy ehhh. Zaraz po wizycie jade do tesco :tak: Ciekawe czy Maja dalej będzie Mają czy zmieni się w Gucia :-D
 
Jak dobrze ze nie zakupilam calego sklepu:) hehh Kupilam troche rozowych rzeczy, ale na szczescie pare znajomych rodzi corki takze sie nie zmarnuja:) No i lekarz stwierdzil, ze na 100% chlopak, a niby czulam na poczatku, ze ma byc chlopaczek:) No coz bede jak ten rodzynek damski w gronie facetow:)
 
reklama
Do góry