reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Keri Verita super że urodziny się udały a dziewczynki są zadowolone ;-)
Sylwia Monila mnie też coraz bardziej ciekawość zżera kto mieszka w moim brzuszku ja mam przeczucie że to dziewczynka mąż że chłopiec wczoraj nawet sobie wróżyliśmy i za każdym razem wychodziła córa ;-)
Myg Super że weekend udany ;-)

od 7.10 w lidlu będą ciuszki dla maluchów od 62cm do 92 i fajna pościel za ok 30 zł z Kubusiem Puchatkiem ;-)

a ja siedzę z młodym bo kurcze nie miałam serca go budzić i wstał z drzemki o 18 a teraz spać nie chce mąż w pracy nie lubie jak pracuje na noce :-(
 
reklama
hej dziewczyny, Wy to macie sile ja bym tak długo nie wytrzymala nie znając plci, chociaż poznałam ja przypadkiem, nie tak to miało wygladac :no:. Dzisiaj był piękny dzień, posiedziałam i pogrzebałam w ogródku, skosilam trawe, umylam okna na piętrze i tak krecilam się jak gowienko w przeręblu :tak:, wczoraj na allegro kupiłam Matysce skliczna pościel w my little pony, bo moja cora aktualnie jest w temacie konikow i musi mieć wszystko z tymi konikami, pościel bawelniana, wygląda,ze będzie sluzyc. Siedze przed TV i laptopem i... pierdze niestety, maz mnie opuscil, bo powiedział,ze nie da się przy mnike siedzieć tak smierdzi :-)a co ja mam na to poradzić??korka sobie nie wsadze, bo dziecko w srodu zaczadze :-)
 
Kasoku Ty to jesteś szczera, aż mi się śmiać chcę hahaha :-D:-D No niestety musisz przeżyć, a jak w ogóle w tych sprawach kupkowych?? Rusza sie coś czy dalej stoi w miejscu??
Ja też bym nie wytrzymała nie znając płci, u mnie też było to przypadkiem, nawet za drugim razem na usg nie zdażyłam zapytać a już jak tylko przyłożyła do brzucha to powiedziała co tam siedzi...

Jak ten czas szybko leci, nie dawno dzieciaki szły do szkoły, a juz październik się zaczyna.. nie obejrzymy się a będziemy choinki stroić..

Uciekam spać dobranoc :)
 
Sylwia9 dlatego ja na wstępie mówie lekarzowi żeby się nie wygadał :mad:
Kasoku czekam na recenzje pościeli bo szukam dla synka ale troche sie boje o jakość tej z allegro

a ja mam noc nie przespana mały ma mega atak kaszlu dostał leki i czekamy na razie jest ciut lepiej ale jak nie poprawi się jeszcze to czeka mnie wycieczka na Ip
 
Witam się słonecznie :-D

Kari, Verita - super, że imprezka się udała ;-)
Ja też czekam na święta BN :tak:

Kasosku kocham Twoją szczerość :-)

Magdzik, Monila naprawdę podziwiam, że wytrzymujecie w niewiedzy :-D Ale na forum jakie będzie poruszenie jak pojedziecie na porodówki. Będziemy zakłady obstawiać :-D

A gdzie Marta?Teraz to ona zawsze była rano przede mną :-p Marta śpisz???

Wczoraj byli u nas znajomi i dali Małemu torbę ciuszków. Nie spodziewałam się, bo oni mają dziewczynkę, ale te ubranka, któe dostaliśmy są bardzo uniwersalne, a niektóre to wręcz męskie. Muszę więc przystopować z kupnem ubranek, bo serio - mam już ich sporo. A jeszcze moja Mama coś tam kupiła, więc w ogóle. W tym miesiącu pokupuję pieluchy i może pościel zamówię.

Co dziś robicie? Ja sprzątania nie mam. Niedługo zmykam pod prysznic, zaliczę kosmetyczkę, mały spacer, jakieś zakupy na obiad i coś wymyślę do gotowania.

No i musze kupić coś mojemu Chłopakowi z okazji jego święta :-D
 
kasoku - ale się uśmiałam :-D ale biedna ty tak się męczysz...
Magdzik - jak synek, przeszło mu???
Katia - miło tak coś dostać i miło ze strony znajomych że pomyśleli o dali ci ciuszki :-)

Ja zmykam, jadę na morfologię i mocz, tylko to mam w tym miesiącu. Już mnie ściska bez jedzenia i picia, bo nie wiem czy mogę a wole nie pić by wyniki wyszły ok. A tak zimno że nie chce mi się wychodzić...
 
:-) Cześć dziewczynki!

co do dziwnych zachowań w ciązy (np. nadmierne zanieczyszczanie powietrza) to póki co ich nie mam.
Ale za to nagle stałam się taka bezsensowna....
Tu mnie boli, tu ciągnie itd itp... narzekacz roku.

Moja Nataszka zaczęła kaszlec :(
Jest alergikiem i te jej kaszle to standard.
Ale niestety ostatnio sie przeprowadziliśmy i w przychodni mam słabą lekarkę, która leczy antybiotykami alergię :(
Ja antybiotyków unikam jak ognia (no chyba że coś się naprawdę złego dzieje i nie da się inaczej) więc i na tę panią mam alergię....
Ale do osłuchania iść musze bo te jej oskrzela momentalnie się zwężaja...


A z innej beczki, co sądzicie o chustach??? Ja zawsze marzyłam i bardzo podobają mi się te:Tula - Nosidełka i Chusty do Noszenia Dzieci — Chusta Elastyczna TULA - Açaí Berry
alr ta ich cena trochę mnie hamuje, bo co jeśli dziecko nie będzie chciało w chuście sobie wisieć???
 
Witam tradycyjnie przy sniadanku ;-) dzis z rana naszła mnie ochota na bułeczke maslana wiec trza było wziasc dupe i zajsc do piekarni .. ale straszzzznie zimno u mnie dzis brrrr , słonko swieci ale zimno jak cholerka :-p


Magdzik zdrowka dla małego !!

moj gin juz wie ze ma nie zdradzac płci maluszka , wiec nawet mu o tym nie przypominam on zna mnie bardzo dobrze :-p hahah bo jestem panikara :-D

Katia ja dzis błogie lenistwo ;-) wysprzatane mam wiec siedze w domku , jedynie pozniej wybiore sie do sklepu po jakis % dla meza na dzien chłopa hahah :-p z rana dostał juz buziaki a pozniej dostanie %:-p


maluszek jzu chyba od 5:00 rana nie spi i urzeduje ... przez sen go czułam :-p
 
Witam się i ja :-)
Katia wreszcie jeden dzień choć chwilkę dłużej pospałam, choć i tak późno poszłam spać...Także tradycja dziś wygrała i byłaś pierwsza ;-)
Dobrze, że uzbierało Ci się ciuszków. Z tymi małymi nie ma co szaleć, bo nawet nie zauważymy kiedy nam maluszki wyrosną, a części ubranek może nawet nie zdążymy założyć ;-)
A propos dłużej spania to i tak pobudka z budzikiem, bo zaraz zbieram się z babcią do lekarza. Niedługo ma mieć operację zaćmy i musimy zrobić badania wcześniej. Także taki plan. A później babcia pewnie poszaleje po sklepach skoro już się z domu wynurzy ;-)
I dzięki za przypomnienie, nie byłam pewna czy nie pomyliłam dat ;) Trzeba pokazać naszym chłopakom, że o nich pamiętamy :-)
Kasoku ja co prawda nie mam aż takich problemów jak Ty teraz, ale mam stwierdzony zespół jelita wrażliwego i niestety związany z zaparciami także najczęściej co mi udaje się "wydać" z siebie to gazy więc wiem o czym mówisz ;-) Bo jak się tego w środku uzbiera to co się dziwić tym zapaszkom jak inaczej wyjść nie chce :-p Powiedz mężowi, że możecie się zamienić heh
Magdzik jak minęła noc? Troszkę ulżyło czy musiałaś jechać na IP?Biduleczka i Ty i mały...współczuję.
Kari ja to już coraz ciężej dycham i szybciej się męczę i jak sobie pomyślę, że będzie coraz gorzej...Ale to taka słodka niemoc więc nie narzekajmy ;-)
Monila, że Ci się chciało...Ja marzę z rana, żeby nie okazało się, że chleb się zepsuł, bo będę musiała naleśniki smażyć ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta!
No dokładnie! Nie powinnysmy narzekać. Ja zreszta bardzo lubię być w ciązy,a najbardziej lubię czuć ruchy :)
Coś niesamowitego.


Czytam i czytam o tych chustach a tu mi gdzieś się pojawiło że dzieci się duszą w nich itd... A tak się napalilam i już nie wiem co robić...
 
Do góry