reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

kari chyba jakoś tak było on już ze 2 lata nie bierze tych leków tak wiec nie pamiętam za dobrze
magdzik u nas tez był ventolin jak już bardzo źle było
 
reklama
witam
nocna goraczka minela teraz dochodze do siebie, w kuchni balagan nie wiem czy oni wszyscy na mnie czekaja, rano nie bylo jednej butelki dla malej, :no:
 
Hejka,
tak o grzybach mówicie a ja nie mam ani jedengo w tym roku! Mąż nie ma czasu a ja się boję kleszczy i pająków!:-)
W weekend byłam z mężem w Agata meble oglądać mebelki do pokoju Maleństwa, piękne cudeńka tam mają!
Wózki oglądaliśmy i chyba padnie w końcu na X-landera X-Move, jak się wchodzi do takich dzieciaczkowych sklepów to aż miło, pełno tych niemowlęcych przyborów, aż się już nie mogę doczekać!
Jadę dziś do znajomej odebrać jakieś torby z ciuszkami dla Małej ale wyobraźcie sobie że kilka dni temu jakaś jej znajoma wpadła i przebrała już co nieco:wściekła/y: kurcze ale szkoda!:-) ale zawsze będzie może coś fajnego.
 
Niestety nie pogoę w sprawach kaszlowo-astmowych bo pojęcia o nich nie mam :-(

Małkus widzę, że wyprawka rusza pełną parą ;-) Fajnie! Ja dostaję bzika w tych wszystkich sklepach dziecięcych, więc póki co je omijam :-p
 
Małkus no to szkoda ze juz ktos przebrał te ciuszki bo wiadomo pewnie wzieła to co lepsze a gorsze zostawiła .. no ale moze cos znajdziesz :-)
 
Ja podobnie tak jak Katia nie znam się na tym ;/

a co do sklepów dziecięcych to normalnie aż ciepło w środku się robi :tak: jak już będe miła kompletować wszystko to nie wiem gdzie oczy wsadzę tyle jest ciekawych rzeczy :)
 
Małkus dopiero teraz doczytałam o tych ubrankach, kurcze może jest szansa że wygrzebiesz coś fajnego :) W razie co daj znać jak tam ;-)

Ja już jutra się nie mogę doczekać, jutro ruszam na zakupki z siostra, ogólnie zapowiada się bardzo intensywny dzień, badania, chodzenie po sklepach...
 
Kuźwa pamiętacie jak wam kiedyś mówiłam że kontrola policji była w pracy i wykryli u mnie na kompie nieprawidłowości? Dostałam właśnie wezwanie na policję na ten piątek! K...a biegunki aż dostałam ze stresu! Jak ja to przeżyję do piątku to niewiem:shocked2:
 
reklama
Małkus pamietam ta sprawe ...kurcze no to pieknie ale nie martw sie za wczasu bo moze nie potrzebnie sie bedziesz denerwowac a okaze sie ze to nic takiego
 
Do góry