reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

A Wy mi tu o świętach!!!No, no :)
Ja uwielbiam ale tylko z całą rodzina u mojej mamy :)
Ale powiem Wam, że najbardziej na świecie to lubię ten czas przygotowań, nawet te kolędy w listopadzie w sklepach..
No i ubieranie choinki..
Ech!



Wczoraj przeżyłam urodzinki jako tako. Nie było najgorzej :)
A najfajniejsze było to, że Nataszka byla przeszczęśliwa :)
Zabawa trwała od 16 do 20:30.
 
reklama
Sylwia9 powiem Ci, że ja to w ogóle na grzybach się nie znam :/ I szczerze mówiąc to teraz już całkiem brak mi zaufania do kogokolwiek w tym temacie. Zawsze myślę, że nie daj Boże ktoś się pomylił i co...? Wiem, nie ma co przesadzać, ale w głowie czasem tworzą się takie rzeczy, że nie da się wyplenić :/
A co do inglisz to nie, nie znam perfekt. Zresztą zauważyłam wczoraj, że przez to, że się nie ćwiczy to w ogóle się dużo zapomina :/Ale mały miał taki okres, że nie chciał nawet w przedszkolu chodzić na zajęcia, a teraz wyraża chęć więc trzeba korzystać ;-) Same wiecie jak ważny jest teraz język...

Kari fajnie, że imprezka się udała i wszyscy zadowoleni :) A co do tej atmosfery przedświątecznej to kiedyś wkurzałam się na te właśnie kolędy itp., a teraz takie rzeczy mnie rozczulają, że już boję się tych świąt ;-) Pewnie jak zwykle się popłaczę przy składaniu życzeń :tak:
 
Marta no co do zaufania to fakt, ale ja tam mężowi ufam tym bardziej że on od zawszę zbiera te same grzyby bo u nas w lasach raczej innych nie ma, i wiem już jak te grzyby wyglądają więc spoko :)
Co do języka to zgadzam się, bo długo nie używany zapomina się nawet tych najprostszych słów:)
Ja największy problem miałam jak poszłam do pracy wtedy musiałam spojrzeć w słownik i poprzypominać sobie co nie co :)

Kari dobrze że te urodzinki przezyłaś :) Ja to uwielbiam też te kolędy ale najbardziej wkurza mnie to jak w październiku zaczynają w gazetkach reklamowych reklamować świąteczne ozdoby i prezenty :szok:

Ciekawe czy moja kochana psiapsia mnie podczytuje tutaj na forum :baffled:
 
witam
ja chyba zalapalam jakiegos wirusa bo umieram od nocy. U nas tez urodzinki sie udaly mala najszczesliwsza byla z balonow , coz dzieci, po 3 godzinach sie skonczylo a mi zostlo pelno ciasta i jedzenia.Za duzo narobilismy. potemjakas fotke wrzuce sie pochawlic :tak:
 
ja wyspana to i odrazu dziecie wiecej siły ma ;-) tak szaleje ze az brzuch podskakuje ;-)


Sylwia a niech sobie podczytuje ... tyle z tego ma co sobie poczyta czym ty sie przejmujesz ;-) pozdrowionka dla wrednej psiapsióły :-p


Verita wiec wbijam do Ciebie na ciacho i kolacyjke :-p
 
Verita podeślij trochę ciasta ja z chęcią jeszcze coś zjem :) I oczywiście czekamy na zdjecie :)

Monila hah co racja to racja :) jeeejj ja jestem tak ciekawa kto tam u Ciebie w brzuszku tak skacze dzidziuś czy chłopiec czy dziewczynka :)
 
Sylwia wiesz ze ostatnio coraz czesciej sie tez zaczełam nad tym zastanawiac ;-) ale niech pozostanie niespodzianka ;-)haha chociaz maz uparcie twierdzi ze to syn :-p hahah pogadac sobie moze .. wazne aby było zdrowe :-)
 
reklama
Witam was po weekendzie. Wróciłam już od mamy wczoraj cały dzień w kuchni zrobiliśmy bułeczki z czosnkiem, z cynamonem i jabłecznik z budyniemm:-) A dzisiaj z rana mąż dołączył i na grzybki :tak: Troszke nazbierałam ale teraz sie cała drapie i myśle że same kleszcze po mnie łażą :no:
A zaraz mastercheffff :-D
 
Do góry