reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
I już po dziecku ;-) za to teraz mąż dopomina się uwagi cały tydzień na noc pracował i w końcu natrafiła się okazja do wspólnego wieczoru tak więc dziewczyny miłej nocy
 
Ale się rozpisałyście :) Przeczytałam wszystko, ale już nie wiem co to ja chciałam...A na pewno, że herbatkę żurawinową piłam dopiero co ;-) Także po czasie, ale się przyłączyłam heh
Co do tych naszych mężów, to tak to z nimi czasem bywa, że muszą powkurzać. Ja nauczyłam się po tych kilku latach jak po prostu podejść, żeby osiągnąć co potrzebuję ;-) A że facet to ogólnie prosta w obsłudze istota to jakoś się udaje :-)

Staram się nie zastanawiać dziś nad tym jaki będzie ten poród. Tzn. oprócz tego, że dużo zależy ode mnie i mojego podejścia. Także nawet jak słyszę różne straszne historie to wolę cały czas opierać się na przeświadczeniu, że każda z nas w końcu jest inna i inaczej może przeżywać ten czas. W każdym razie wszystkim nam życzę lekkiego porodu, miłych położnych i samej pociechy z maluszków :-)

Ja spędziłam wieczór z siostrą, trochę nam zeszło na pogaduchach i czas był wracać i kłaść się do ciepłego łóżeczka ;) Pewnie niedługo usnę także życzę słodkich snów i do jutra :-)
 
Z tymi bułeczkami to ja się czaję od tyg. Ale chciałam zrobić takie zwykle, sśniadaniowe.
czy któraś z Was bierze żelazo nie na receptę?jesśli tak to jakie?

byłam wczoraj u giną, wszystko ok.. Ale numer nam wykręciła dzidzia. W 13tyg lekarz mówił ze to chłopiec , ale nie na 100 proc.
i nagle wczoraj wystrzelił : dziewuszka...
wyobrażacie sobie nasze zdziwienie? Mój K. Oczywiście szczęśliwy bo marzyła jeszcze jednej dziewczynce. A ja jestem tak zdezorientowani, ze już nie wiem kto tam się rusza w środku. W. Każdym razie jest mi to totalnie obojętne. Kocham je i niech rośnie silne i zdrowe. I moż się okazać kinowe niespodzianką:)

a dziś moja Nati ma imprezkę urodzinową, domówkę.
Będzie się działo;)
pi gdyby nie to, że tak się cieszy, chętnie bym ją odwołała i poleniuchowała... Znowu...
 
Witam weekendowo :-)
Wiecie co, odsłaniam okno, patrzę na termometr a tam -1 stopni :szok: no i słoneczko na bezchmurnym niebie, mam nadzieję że będzie ładny dzień mimo przymrozku.

Zaraz śniadanko i zmykamy wszyscy do mojej babuni na wieś na wkopki, nie lubię tego ale w tym roku jestem z tego zwolniona więc będę łaziła tylko z synciem a on pewnie będzie szczęśliwy brudząc się z ziemi ;-)

Kari - no to niezłe zaskoczenie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana :)

Kari dopiero zauważyłam. Wszystkiego naj dla córci :-) Nie wątpię, że wolałabyś odpocząć...a tu jeszcze tyle biegania jak to przy takich imprezach.

Gabi wykopki!? Nie zazdroszczę w taką pogodę... Ale co się świeżego powietrza nawdychasz to Twoje :-)
Ja się dziś szybko zebrałam i czekam na koleżankę. Tak od rana mam spotkanie przy kawie ;-) A później dalsza część prac u mamy, dziś tapetowanie :) Ja oczywiście w drugim pokoju, żeby nie wąchać kleju, ale będę czyli niby pomagam heh :-D
A Wy jakie plany na dziś dziewczynki?
 
Kari heh no to wam psikusa dzidzia zrobiła ;-) wszystkiego najlepszego dla córci ;-) widzę że dużo mamy tych wrześniowych starszaków;-)
Gabi oj pamiętam jak byłam mała i jeździłam do rodziny na wieś cudowne wspomnienia;-)
Marta miłego dnia ;-)

a ja wczoraj poszłam spać o 2 w nocy:szok: jak ja zawsze max 22 i mnie nie ma ale za to od niepamiętnych czasów obejrzałam z mężem cały film no tylko teraz jestem nie przytomna :-s
dziś w planach mamy wizyte u znajomych no i małe ogarnięcie mieszkania jtr miała za to do mnie rodzinka przyjechć ale moja mama ma zapalenie oskrzeli i trzeba niedzielny obiad przełożyć
 
Ostatnia edycja:
Magdzik to nieźle dałaś radę ;-) Ja niestety wieczorami spać nie mogę i standard północ albo i później usypiam...Ale może jak dziś tak wcześnie zaczęłam to szybciej padnę ;-)
Dużo zdrowia dla mamy i również miłego dnia :-)
 
reklama
Witam sie weekendowo;-) jej jak fajnie wczoraj pozadki porobiłam , wieczorem poprasowałam wiec dzis błogie lenistwo :-p własnie pochłaniamy sniadanko:-)


Kari no to psikusa wam maluszek zrobił ;-)

ja miałam takie problemy ze spaniem w pierwszej ciazy .. a teraz jak tylko sie połoze o obojetnie ktorej godzinie dnia i nocy tak odrazu spie :-D maz sie smieje zemnie :-p


u nas dzis cos niebo ładniejsze .. wiec chyba sie skusze i pojade z tesciem na wies po tesciwa :-p


Miłego dnian
 
Do góry