reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Monila ja nie mam żadnego przepisu na te bułeczki, bo dziś dopiero miał być mój debiut. Ale lenistwo zwyciężyło :-p
 
reklama
uszka grzybowe z barszczem czerwonym :-p oszaleję zanim świeta przyjdą:-D
Mój mężu na szczęście nie ma oporów przed sprzątaniem i nie było nigdy obrażalstwa z jego strony. Jak poproszę to pomoze, pomyje gary, czy wyniesie śmeici, zresztai tak zazwyczaj on się zajmuje koszem. Jedynie co, to kompletnie nie umie gotować...nul.:sorry2:
Shrek? No to bedę skakać po kanałach:-)
Ja jakis czas temu robiłam drozdżowe bułeczki z masłem pietruszkowo-czosnkowym....chyba nie muszę opisywać jaka to rozkosz dla podniebienia:-D
Jakiś czas temu poruszałyśmy tutaj temat porodów i póki co zdania swojego nie zmieniam. Pierwszy poród nie był tragiczny i w miaręszybki, drugi straszny pod oksy z komplikacjami. Ponad miesiąc dochodziłam do siebie, długo miałam problemy z utrzymaniem moczu:sorry2: To były dwie chwile w moim życiu kiedy myślałam, ze właśnie umieram :baffled: i cóż...idę na żywioł i będę mieć chwile trzy:-D Tym razem nie pozwolę na wszystkie ingerencje medyczne odnośnie porodu i chciałabym spróbować naturalnie tym razem. Marzy mi się poród w domu, taki z zaskoczenia hehe te bolesne skurcze z pewnością lepiej bym zniosła bedąc u siebie i mogąc sie zrelaksować w swojej wannie czy luknąć na TV...no ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
Też zastanawiam się nad ZZO ale obawiam się skutków ubocznych. Moja koleżanka miała przez jakis czas problemy z chodzeniem. Wszystko wróciło do normy, ale przez pierwsze dni to jednak był problem. Mi bardzo zależy na tym, zeby móc opiekować się maluszkiem od samego urodzenia.
 
Kerna no to teraz i mi smaka zrobiłas na uszka z barszczem :-p hahah a gdzie tam swieta ;-) nie wiem czemu ale potrawy w swieta smakuja mi całkiem inaczej niz poza nimi :-p


taaa Shrek wita :-)
 
Kerna widziała zdjęcie tych bułeczek i od razu aż mi slinka pociekła!!! Hah wyobraziłam sobie rodzić w domu przy ulubionym serialu :-D
 
reklama
A kto miał sen o tym że Przemek i Wiktoria odbierają poród ?:-D Akurat by pasowało!!
No ew lekarze :-D
Kerna już napisałam mamie że ma pietruszke kupić coś czuje że mąż będzie zachwycony czosnkiem:-D
 
Do góry