reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

shreeeeeeek:-D genialny zawsze!
gdzies miałam przepis na te bułki Moje Wypieki | Bułeczki z czosnkiem.
Monila a wiesz, że mi też? Nawet te makowce, co ostatnio robiłam pyszne, fakt ale jakieś inne jednak:tak:
Sylwia9 a wyobrażasz sobie ta ulgę, że nie musisz nikomu nic tylko u siebie w 5 minut rodzisz i po robocie??? marzenia...
 
reklama
W Biedronce u nas są takie bułki z masłem czosnkowym i pietruszką, palce lizać ale nie ma to jak własny wyrób :tak:
Myg zamawiam kilka bułeczek :)
 
Sylwia te z Biedy to sięnie umywają ;-)
Katia dzięks za linka, jestem serio na bieżąco z nowinkami porodów domowych i sercem jestem z nimi, ale jestem uziemiona...tutaj nie mam możliwości znalezienia położnej co odebrałaby poród w domu.
 
Taaak już sobie wyobrażam rodzić przy serialu :) tylko nie akurat w jakimś ciekawym momencie :) heh
Kerna noo jasne że się nie porównują do tych domowych! Ja nawet w kulinarnych sprawach nie mam talentu :)
 
Sylwia weź przestań...talentu kulinarnego nei trzeba mieć. Dobry przepis i robisz! Ja sama nauczyłam sie gotować i piec..tzn nadal często bywa że mi cos nie wychodzi no ale próbuję. Nie łam się, przełam się;-)
 
Kerna zaufaj że ja nie raz próbowała i nie raz wywalałam w śmietnik :) nie wiem czy pamiętasz jak pisałam że robię rogaliki drożdżowe - na drugi dzień były twarde jak kamień :-D:-D
 
haa no to trzeba znaleźć winowajcę:tak: moze dużo smietany? Może białek za dużo, może drozdże nie swieże...próbować trzeba aż sie uda! Zobaczysz jak dziecko zawita do domku to Ci się zachce, chociażby na swieta robic ciacha z dzieckiem czy cos...w końcu sie nauczysz:tak:
 
Myg to ja mam takie głupie sny :p
Kerna dziewczyno ja Cię podziwiam dwójka małych dzieci dom na głowie a ty masz tyle samozaparcia żeby w kuchni tyle czasu spedzac ja to jestem strasznie leniwa jak tak was czytam

a wy jak co wieczór musicie mi smaka narobić , miałam już nic dzisiaj nie jeść ale już słysze jak lodówka z kuchni mnie woła ;-)
lece małego kłaść spać bo już za długo siedzi ale mi się w shreka wkręcił ;-)
 
reklama
Do góry