reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Pewnie gdybyśmy mieli dom to Mąż więcej czasu spędzałby w garażu lub na podwórku. Wiadomo, że w domu i wokół niego jest więcej roboty niż w mieszkanku i to jeszcze takim małym jak nasze :-p
Teraz jak czuję się dobrze, to Mąż nie ma co sprzątać, bo ja z tych nudów sama sprzątam. No ale łazienkę szoruje on. Ja jedynie codzienne wlewam płyn czyszczący do toalet.

Ogarnęłam już mieszkanie po ostatnim gotowaniu, zrobiłam pranie ręczne, umyłam szafki w kuchni... I co teraz? :-D
Mąż wróci pewnie koło północy, więc ja będę już spać.

Komu herbatkę żurawinową? :-)
 
reklama
Katia Jaaaaa poproszę :) Kooobieto normalnie mi też się nudzi ale nie chce mi się sprzątać a Ty tutaj już nawet szafki w kuchni umyłaś co u nas robi to się raz na miesiąc hehe :)
 
Sylwia9 zapraszam na herbatę. Będzie mi raźniej ;-)Generalnie miałam nie sprzątać w szafkach, ale wkładam miskę i zobaczyłam, że trochę bałagan sie zrobił. Więc wzięłam płyn, ręcznik papierowy i w 10 minut ogarnęłam szafki w kuchni.

Ale nie myślcie, ze jestem jakąś pedantką. O to to nie :-D Mam jedną taką komodę do której nienawidze zaglądać, bo to jest misz masz wszystkiego :-p Ale Mąż musi tam posprzątać, bo głównie tam jest jego elektronika i papierzyska.
Szafa z ubraniami też mówi - posprzątaj mnie. :rofl2:
 
Katia moja szafa zawsze do mnie mowi wtedy gdy moj mezus cos poprzewraca :-p hahah ja staram sie zawsze wyciagac ubrania tak aby nie było bałaganu a on to nie patrzy a co mu tam nie on sprzata ta duza szafe :-p haha


no to do waszej herbatki przyłaczam sie i ja :-) bo włansie tez sobie zrobiłam:-p
 
To wirtualnie stukam się z Wami kubkiem herbaty :-)

Co do szafy - niestety to mój bałagan :-D Ja tam częściej myszkuję i robię sajgon :-p
 
Nawet nie wspominajcie o szafce z ubraniami.... Bo to jest chyba jedyne miejsce w którym sprzątam najczęściej <oprócz kurzy, wc > ja mam tyle ciuchów <ale oczywiście nie mam w co się ubrać> że aż szafki mi się nie domykają...za to mój mąz ma odemnie więcej kurtek bo chyba ma ich z 20 :) letnie, grubsze, na co dzień na święto itp heh


Peees: My tez mamy jedną taką szafkę co lepiej jej nie otwierać bo później może być problem z zamknięciem :)
 
Ja również z herbatką się stukam i z tym że mąż wróci jak już będę spała:angry:
Poćwiczyłam i to by było na tyle z dzisiejszego zapału. Miałam zrobić bułeczki drożdżowe po raz pierwszy z cynamonem ale jutro rano wstane i zrobie jak mąż będzie. Jakoś mnie nie cieszy bywanie w domu samej i odchodze wtedy z sił.
Zaraz sie zacznie pora że zjem i znowu musze jeść :-D przez cały dzień spokojnie ale wieczorem to masakra co 30min ide jeść!! Ale chyba tak zaprogramowała się młoda :tak:
 
Myg ja dziś też chciałam robić bułeczki drożdżowe, ale stwierdziłam, że za dużo roboty :-p Zrobiłam więc placki z jabłkami.
Widzę, że wiele z nas ma samotne wieczory z herbatkami...

Sylwia9 chyba w każdym domu jest taka szafka, szuflada, komoda, której lepiej nie otwierać :-p
 
Myg no to po herbatkujemy się razem :) OOo bułeczki drożdżowe uwielbiam jeść ale nienawidzę wyrabiać ciasta drożdżowego ! :rofl2: Moja babcia robi najlepsze bułki na świecie, a ja bym sobie zjadła paszteciki z barszczykiem :)
 
reklama
hahah u nas taka szafka znajduje sie w pokoju meza hahah :-p jak sie ja otwiera to wsyztkie szpargoły wylatuja hahaha :-p


dajcie no przepis na te bułeczki ;-) ja lubie piec wiec moze cosik wykombinuje :-p
 
Do góry