reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Monila ale Ci zazdroszczę Powera bo ja dziś nie zrobiłam kompletnie nic! :zawstydzona/y:
Eva nie przejmuj się nie warto się nie potrzebnie denerwować mój też zawsze marudzi jak ma coś zrobić ;-)

Co do porodu mój trwał bardzo długo i to było właśnie najgorsze bo skurcze jakoś uszły ale ten czas spędzony na porodówce masakra :-(
 
Sylwia jak skarzylas o klamstwa? Bo nie rozumiem?
bo polozna powiedziała ze na jej oko to za 2 godziny urodze(była 19 prawie bo przyszla se pozegnac i zyczyc powodzenia)a jej na to ze mnie oklamuje bo ja wyczytałam ze statystyczny porod trwa kolo 10-12 godz i ze jak przyjdzie rano to jeszcze będę krecila tymi piepszonymi bodrami na pilce ale ona chyba wrozka była bo o 21.05 Szymek był na swiecie:-)
 
Ja tam sie boje porodu ale narazie o tym nie myśle, raczej bez znieczulenia będę próbować ale jak sie będzie przedłużać to pewnie nie wytrzymam:no: Od wszystkich dookoła słysze że sam poród to jest mega ulga bo kończą się skurcze i jest już dziecko. Mąż w pracy a ja sama w piątkowy wieczór... czaaad ja i moje tv:-)
 
ech kto mi upiekł ciasto????? poszliśmy na spacer Kuba na rowerze świeże powietrze apetyt na ciasteczko mi zrobiło:-)

katia w madurowiczu położne nie takie złe jak kawkę dostaną :-D
a Katia miałam się ciebie zapytać po której ty stronie mieszkasz ????
 
Grzechotko ja mieszkam w bloku prostopadłym do Rydza-Śmigłego. Na rogu skrzyżowania z Dąbrowskiego jest budynek prokuratury i ja mieszkam w drugim bloku od prokuratury ;-) A Ty?
No położne kawkę na pewno dostaną i liczę na życzliwość z ich strony :-p
 
no to chyba już bliżej do siebie mieć nie możemy :-D
wiesz gdzie jest szkoła specjalna ? bo jak wiesz to wiesz gdzie ja mieszkam bo zaraz obok szkoły :-D
 
Ta szkoła przy Tatrzańskiej? I obok niej jest taki długi chodnik w stronę Rodakowskiego? (ja właśnie na rodakwskiego mieszkam).

Może nawet robimy zakupy w tym samym osiedlowym sklepiku :-D
 
reklama
Do góry