reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

U mnie kiepska noc, synek przeziębiony nie mógł spać, katar go męczył i wstał o 7 :sorry:
No i śniadanko zjedzone. Ja jakoś się trzymam.
Kciuki za dzisiejsze wizyty :-) Ja jakaś taka szczęśliwa jestem po mojej wczorajszej i mąż też i jak to powiedział, że od początku wiedział co zrobił :-D
 
reklama
Witam ja juz tez po sniadanku :-)

pogoda nie zaciekawa u mnie no ale coz wkoncu jesien;-)


Gabi zdrowka dla syna ;-) haha moj maz mowi dokładnie to samo co twoj ... ze on wie co zrobił a napewno zrobił syna ... haha sie okaze jak sie urodzi ;-)



miłego dnia
 
Monila chyba pierwszy raz mamy inną pogodę u siebie :-) U mnie dziś piękne słońce :tak:

Gabi zdrówka dla synka!

Ja dopiero będę jeść śniadanko. Dziś tosty - prawie jak zawsze :-D
 
a u nie pogoda rewelacyjna slonko swieci chmurek brak tylko zimno troche ;-)
gabi zdrowka dla synka :-)
a ja wlasnie zjadlam mrozona pizze na sniadanie i zaraz zabieram sie za prasowanie zupa sie gotuje tak wiec dzis wyjatkowo udalo mi sie zorganizowac ;-)
dziewczyny ktora zna jakis smaczny przepis na zapiekanke makaronowa ?
nie wiem czy to ten okres sie zbliza czy jak ale ostatnio chodze przestawiam meble kombinuje jak tu zorganizowac miejsce dla maluszka :-)
 
Magdzik z zapiekanką nie pomogę, bo nigdy takiej nie robiłam :)szok:), ale jak podrzucicie jakiś fajny przepis to chętnie skorzystam :tak: Czyżby włączył Ci się syndrom wicia gniazdka? ;-) Dziś jest tak piękna pogoda, że i mnie energia rozpiera. Tez biegam ze ścierą i zaglądam co jakiś czas do szuflady z ubrankami Małego :-)

Idę robić ten bigos ;-)
 
Dzień dobry,

Ale się rozpisałyście od wczoraj :)

Kerna ja to Cie podziwiam, dla mnie jesteś na prawdę twarda babka, znajdujesz czas na wszystko przy dwójce dzieci :) Znam takie matki które nie mają czasu na nic, nawet na sprzątanie w domu a już nie mówiąc o szperaniu w lumpku, no a mają np jedno dziecko.... Fajnie że udało Ci się kurteczkę znaleźć ja też bym chciała właśnie coś w stylu narciarskim i jeszcze za taką taniochę! Ja na łowy lumpkowe wyruszę we wtorek za tydzień :)

Marta do nas do laboratorium to najlepiej iść po południu, bo raz jak poszłam tak wcześnie rano to już kolejka babć stała przed drzwiami i choćbym miała taki wielki brzuchol wątpię że by to zauważyły :)

Gabi zdrówka dla synka!!! U mnie mąż tak samo mówił i mu jednak się nie udało :-D

A ja sobie tradycyjnie jeszcze leże w łóżeczku, ale już głodna się robię i maleństwo też bo daje o sobie znać :)
Muszę zebrać siły i wstać ale mi się nie chce bo słoneczko tak fajnie wpada mi do pokoju :)
 
Jestem jeszcze na chwilę przed zajęciami. Szybko poszło w laboratorium, bo byłam wcześnie i druga także ok. Za to w zusie aż śmiać mi się chciało (ze złości) - mój cudowny szef dostarczył moje zwolnienie dopiero tydzień temu (a ja jemu dałam 5-ego) i teraz ciekawe ile będę czekać na kasę...:wściekła/y: Porażka. Także teraz pozostanie czekać tak miesiąc w miesiąc, bo spodziewam się, że tak już złośliwiec będzie robić...

Pogoda u mnie straszna. Pochmurno i pada co chwilę. Tylko spać zostało heh Ale mąż sobie wymyślił naleśniki na słodko także będzie zajęcie a po obiedzie pewnie łóżeczko :-)
 
Magdzik ja zapiekanke makaronowa zawsze komponuje sobie sama ;-) wrzucam wsio co uwazam za stosowne i jest ;-) ale jesli chcesz jakis przepis to poszukaj na necie jest tego tam duzo;-)
 
Marta a czy nie jest tak że na dostarczenie zwolnienia jest 7 dni i jeżeli przekroczy się te 7 dni to później dostaje się mniej kasy?? Kiedyś tak czytałam że za opóźnienie jest taka kara, ale nie jestem pewna,
A swoją drogą za zwolnienie we wrześniu dostane pieniążki w październiku?? Bo ja się kompletnie nie znam. :)
 
reklama
Do góry